זאת מלכת היופי הישראלית??? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זאת מלכת היופי הישראלית???

maverick

Recommended Posts

חחחחח לא אמרנו שהיא כוסית לזה היא אפילו לא קרובה...

אני והחברה אומרים שהיא לא ראויה לתואר מלכת היופי כי באמת יש נשים יותר יפות ממנה שפשוט לא הולכות לתחרויות האלה...

אני בכלל אישית לא אוהב את התחרויות האלה כי זה רק בנות מסוכניות בכלל בחורה מהרחוב לא יכולה לגשת לדברים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחחח לא אמרנו שהיא כוסית לזה היא אפילו לא קרובה...

אני והחברה אומרים שהיא לא ראויה לתואר מלכת היופי כי באמת יש נשים יותר יפות ממנה שפשוט לא הולכות לתחרויות האלה...

אני בכלל אישית לא אוהב את התחרויות האלה כי זה רק בנות מסוכניות בכלל בחורה מהרחוב לא יכולה לגשת לדברים האלה...

כנראה שהסטנדרטים שלך הם כמו אלה של רוב האנשים בקבוצת הגיל הזאת: תחת בחוץ, חזה בחוץ, פלטפורמות של מטר ושיער עם פסים בלונדים. Newsflash: זאת לא מלכת יופי, זאת לא בחורה יפה, אלא זאת פרחה (aka "כוסית").

באמת? מה גורם לך לחשוב ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהסטנדרטים שלך הם כמו אלה של רוב האנשים בקבוצת הגיל הזאת: תחת בחוץ, חזה בחוץ, פלטפורמות של מטר ושיער עם פסים בלונדים. Newsflash: זאת לא מלכת יופי, זאת לא בחורה יפה, אלא זאת פרחה (aka "כוסית").

באמת? מה גורם לך לחשוב ככה?

חחחחחחח ממש לא! איכס... אני שונא סוג כמה של בנות...

אבל היא לא יפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sivan1_hh.jpg

sivan4_hh.jpg

sivanface_ot.jpg

sivan2_hh.jpg

אל תגידו סתם לא יפה ! היא יפה. רק שיש לה פאק קטן בחיוך, זה הכל. מבחינת גוף, לא היה לה מזיק לה עוד מידה בחזייה. אבל חזה

קטן זה סקסי.

מקווה שלא עברתי על חוקי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) רק שיש לה פאק קטן בחיוך, זה הכל.

2) אבל חזה קטן זה סקסי.

1) פאק קטן בכל הפרצוף חוץ מפוזה אחת או שתיים.

2) אולי קטן, אבל שטוח לא. (לא למשוך את זה, זה מתחיל להיות DIRTY)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא יפה מאוד, אבל לא ניראת לי כמו האישה הכי יפה בישראל.

אבל אם נעזוב רגע את ה"יפות", שאני יהיה גדול ובעזרת השם אני יקים את התחרות הבינלאומית "מיס שווה" או "מיס כוסית"

וזאת תיהיה תחרות של כוסיות נטו.

עכשיו זאת תחרות! ואולי עם השם יעשה לי עוד טובה אני גם יהיה אחד השופטים ואם כמה מהבחורות נורא ירצו לזכות,

הם ינסו לשכנע את השופטים שלא בזמן התחרות (מקווה שהבנתם)... ואני יהיה שופט :ylsuper:

Dreams...................Dreams,Dreams,Dreams.........Dreams..........Dreams,Dreams,Dreams (the song)/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא יפה מאוד, אבל לא ניראת לי כמו האישה הכי יפה בישראל.

אבל אם נעזוב רגע את ה"יפות", שאני יהיה גדול ובעזרת השם אני יקים את התחרות הבינלאומית "מיס שווה" או "מיס כוסית"

וזאת תיהיה תחרות של כוסיות נטו.

עכשיו זאת תחרות! ואולי עם השם יעשה לי עוד טובה אני גם יהיה אחד השופטים ואם כמה מהבחורות נורא ירצו לזכות,

הם ינסו לשכנע את השופטים שלא בזמן התחרות (מקווה שהבנתם)... ואני יהיה שופט :ylsuper:

Dreams...................Dreams,Dreams,Dreams.........Dreams..........Dreams,Dreams,Dreams (the song)/

:lol: :lol:

hail that!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) פאק קטן בכל הפרצוף חוץ מפוזה אחת או שתיים.

2) אולי קטן, אבל שטוח לא. (לא למשוך את זה, זה מתחיל להיות DIRTY)

בקשר ל2..... אין לה קטן... יש אולי גבעה קטנה היא ממש שטוחה....

אבל כן חזה קטן זה יפה לא קטן מידי אבל גם לא גדול מידי....

ותשמע בלי לעליב נאפי לא ממש יכולה להתחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...