זאת מלכת היופי הישראלית??? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זאת מלכת היופי הישראלית???

maverick

Recommended Posts

אני רוצה להזכיר רק לכל מי שלא יודע אולי שמלכת היופי נבחרת לא רק לפי היופי אלה לפי הרבה מאפינים ותכונות אחרות כך שלא כל כוסית סוף הדרך שאתם רואים ברחוב יכולה להתאים להיות מלכת יופי וליצג את בכבוד

כן הא.... לא כל אחת יכולה להגיד שהיא רוצה לעשות שלום עולמי ולעזור לילדים במצוקה באפריקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

St!ng אתה צודק!

אבל תסכים איתי שמלכת היופי צריכה לפחות להיראות יפה!

היא פשוט עקומה!

אני מסכים שהיא לא כלכך יפה ברמה של מלכת יופי ועוד מלכת יופי ישראלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הא.... לא כל אחת יכולה להגיד שהיא רוצה לעשות שלום עולמי ולעזור לילדים במצוקה באפריקה?

חחחחחחחחחחחחחחחחחח כן הא... אבל לא כל פרחה כוסית יודעת להגיד את זה באנגלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דאיייייייייייייייי אפשר לחשוב שאף אחד פה לא היה "מסכים לעשות לה טובה" :-* (אם אתם מבינים למה אני מתכוון ::) )

זה שרוב הפורום הזה היה עושה לה "טובה" (בכיף אפילו :) ) וזה שהיא נראית די חמודה, לא הופך אותה לאחת שמגיע לה להיות מלכת היופי של ...עם כל הכבוד....

למרות זאת, לא אהבתי פה את ההגזמה של כמה אנשים! עלק עקומה! לא צריך להגזים! היא אכן יפה. אולי לא אחת שמגיע לה להיות מלכת יופי של , אבל בכל זאת היא יפה! אז אל תגזימו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחורה יש יופי וחן טבעיים בצורה בלתי רגילה (כן, גם בלי מייקאפ), אתם, הילדים, פשוט רגילים לבלונד ולפושאפז. 8)

לא שגיא פשוט לנו יש טעם נורמלי ואני אוהב בחורות יפות ולא עם פנים של שפן והיא נראית טוב אחרי שתי טון מייקאפ שמטשטש את התווי פנים שלה

היא ממש לא יפה לדעתי....

יש כל כך הרבה בחורות הרבה יותר יפות שפשוט לא הולכת לתחרויות הזבל האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שרוב הפורום הזה היה עושה לה "טובה" (בכיף אפילו :) ) וזה שהיא נראית די חמודה, לא הופך אותה לאחת שמגיע לה להיות מלכת היופי של ...עם כל הכבוד....

למרות זאת, לא אהבתי פה את ההגזמה של כמה אנשים! עלק עקומה! לא צריך להגזים! היא אכן יפה. אולי לא אחת שמגיע לה להיות מלכת יופי של , אבל בכל זאת היא יפה! אז אל תגזימו...

100% צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100% צודק.

תשמע במצב של רוב האנשים פה כולם היו עושים טובה גם ליותר גרועות ממנה אבל....

היא לא יפה כל כך והיה בתחרות לדעתי איזה שתיים לפחות שהיו יותר יפות ממנה וזה ממש לא משנה כל שאר התכונות האחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע במצב של רוב האנשים פה כולם היו עושים טובה גם ליותר גרועות ממנה אבל....

מה אתה בא לצחוק פה על אנשים?

חוצמזה... "גרועות ממנה" ?! למה, היא עד כדי כך גרועה בשבילך??? אהההה נכון שכחתי שאתה מדגמן לקסטרו וכל השוות רצות אחריך... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממממממ..... כן אני בא לצחוק פה על אנשים כי זה נכון....

דבר שני...זה שאני אומר שהיו הולכים עם יותר גרועות ממנה זה לא אומר שהיא עד כדי כך גרוע מה אתה נכה? תלמד הבנת הנקרא... זה אומר...... שהוא מוכנים לעשות טובה גם ליותר מכוערות... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחורה יש יופי וחן טבעיים בצורה בלתי רגילה (כן, גם בלי מייקאפ), אתם, הילדים, פשוט רגילים לבלונד ולפושאפז. 8)

נכון 100%, למרות שאני חלק מ"הילדים".

מלכת יופי לא צריכה להיות "כוסית". היא צריכה להיות יפה, ויש הבדל ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tazok:

א) אין לך זכות פה לצחוק על אף אחד!

ב) אם אתה אומר שהיו עושים טובות ליותר "גרועות" ממנה, זה אומר שהיא "גרועה" ויש יותר "גרועות" ממנה... מה בדיוק לא הבנתי נכון פה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...