מחקר חדש מגלה כי בעלי PS3 הם סוג של גיימרים שמחזיקים גם מכונת משחקים ב PC - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחקר חדש מגלה כי בעלי PS3 הם סוג של גיימרים שמחזיקים גם מכונת משחקים ב PC

simonsix

Recommended Posts

מה שנכון נכון (עבדכם הנאמן)

PS3 owners are console hogs, PC's played more than consoles

A new study by research firm the NPD group has revealed that PS3 owners are more likely to own multiple gaming platforms. In addition to this a mjor finding was that PCs are played more than gaming consoles.

http://www.shacknews.com/onearticle.x/54128

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש מחשב חדש ומעודכן יחסית, אבל...

מבחינת זמן משחק - הקונסולות אצלי בבית (בסדר הבא -> PS3 דולק המון , אח"כ DS , אז ובסוף PSP למרות שהוא עושה קאמבק) שולטות ביד רמה.

אני אגיד יותר מזה , במחשבה שנייה , הייתי משקיע פחות כסף במחשב וקונה עוד כמה משחקים לקונסולות ונהנה יותר.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי האמירה הזו נכונה רק חלקית. נכון שיש לי גם PS3 וגם מחשב משחקים, אבל אני אישית משקיע הרבה יותר זמן משחק בקונסולה ולא במחשב. ההנאה במשחק בקונסולה גבוהה יותר אצלי מהרבה סיבות (מסך גדול יותר, משחקים שלא קיימים במחשב, שליטה נוחה יותר בקונסולה בחלק מהמשחקים כגון AC וכו).

נכון שסה"כ אני יותר זמן על המחשב אבל זה בגלל שהמחשב משמש לעוד מטרות כגון גלישה באינטרנט (שהרבה יותר נוחה עדיין במחשב), הורדת קבצים מהאינטרנט, שליחת אימיילים ועוד, אבל תכלס זמן גיימינג אני משקיע יותר בקונסלה ובצורה משמעותית. בחודשים האחרונים לא היו יותר מידיי משחקים מעניינים במחשב כשבקונסולה יש לי 4-5 משחקים שרק משחכים שאגיע אליהם ובחודשים הקרובים יוצאים עוד הרבה משחקים מעולים שחלקם בלעדיים לקונסולה.[br]פורסם בתאריך: 12.08.2008 בשעה 09:54:10

חסרים נתונים על פילוח המחשב ומה נחשב "משחק". אני גם מניח שהם החשיבו את WOW כאנשים שמשחקים במחשב וכנראה הוא מטה את התוצאות

ואם הכניסו את סוליטייר - התוצאה מוטה בצורה גורפת!

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די הגיוני כי האקס בוקס 360 ומחשב(שחזק דיו להריץ משחקים חדשים) די חופפים מבחינת משחקים ככה שאין טעם להחזיק גם מחשב חזק וגם אקס בוקס360.

ולעומת זה, לPS3 יש יותר בלעדיים טובים שנמצאים רק בקונסולה ככה שהרבה ירצו גם מחשב בנוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...