המשחק הכי כיפי ששיחקתי בו מזה זמן רב! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחק הכי כיפי ששיחקתי בו מזה זמן רב!

Sweet_Tooth

Recommended Posts

אם כבר משחקי , אני מעדיף את X2-Wolverine's Revenge , שלבים יפים ויופי של תנועות, ויש גם אופציית ההתגנבות.

אתם יכולים לתאר לעצמכם את הענק הירוק מתגנב? ;D

משחקי הקומיקס הם חביבים אבל הם סובלים מבעיות ממשק קשות !

לדוגמא וולברין משחק חביב לאללה אבל יש בעיה ווזיואלית של המצלמה שעל השחקן

(מי ששיחק יודע על מה אני מדבר)

בכל אופן אם חברות גדולות יקחו את משחקי הקומיקס ויעניקו להן ליטוש סופי

יש עתיד לז'אנר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עתיד לז'אנר...

TRUE TRUE

זו בעיה רצינית העניין של המצלמה במשחקים האלו למרות שהמשחק X2 WOLVERINES REVENGE היה ]שוט משחק פצצה טוב נו אלי כי אני חוןלה על אקס מן אבל בכל מקרה היו לו מלא באגים פשוט לא עשו המרה טובה שלו מפלטפורמה ובנוסף המצלמה שמשדעת אותך למרות שבHULK בכלל המצלמה משוגעת אולי נאי טועה אבל מצאתי כםתור שממרכז כמו שהיה ב X2 WOLVERINES REVENGE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עתיד לז'אנר...

אני נאלץ להסכים ולא להסכים... וולברין למרות הבעיות הקשות שהוא סובל ממנו, הוא משחק אדיר... Avtivison היא בהחלט לא חברה קטנה אבל הם הפכו פשוט שעננים... אומרים יש לנו משחק שבטוח יקנו בגלל השם... אז נחרטט קצת פה ושם ויהיה לנו אחלה רב-מכר... ככה היה בוולברין (באמת תארו לעצמכם את הכיף המשחק של וולברין ואת אופן המשחק של אוני!... עכשיו אנחנו מדברים) בנוסף העלילה בוולברין ממש מעצבנת, במיוחד בתור מעריץ (שקורא ה-מ-ו-ן יש כל כך הרבה דברים שהם פשוט לא נכונים...) נו טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקתי כבר את המשחק אבל מתי שהתקנתי אותו ובאתי להפעיל אותו אז זה מראה לי Error ויש לי את 9.0.

ולחבר שלי יש גם אותו והמשחק פעול אצלו מצוין!

יכול להיות שזה בגלל הכרטיס מסך??? או שהDirectx לא תומך במשחק כאילו שזה מתקין קבצים שלא יכולים להעלות אותו...

עם יש איזה שהוא פתרון אז אני יודה לכם מקרב לב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא ראיתי את האלק אבל נראה לי שספיידרמן היה הכי מוצלח. פשוט יש לו יכולות שמושכות אותו מאוד משחק של "נרביץ לזה נרביץ וזה ובאיש השלישי נירה" אלא גם מסכי התעופה בעיר, התחבאות על התקרה וכו'.

מה גם שתשוו את מצב הלחימה של וולברין - בוקס בוקס בעיטה בעיטה ואז פתאום אל משמים מחליט שהוא מרשה לך לעשות קומבו אל מול בעיטה, ירייה, בוקס, קומבואים של מקשים ועוד יריות מיוחדות. הוא באמת היה משחק כייפי וצבעוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...