צריך השוואה בסיסית של מעבדים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך השוואה בסיסית של מעבדים

amig2

Recommended Posts

פעם שאמרתי לי כפול ליבה לשימוש בסיסי חשבתי " הבנאדם מפגר "

אחרי שבדקתי את המעבד והאיכות שלו הוא באמת לשימוש משרדי סתם חלש .

אבל לא עדיף לך ללכת על ? E4600 ומעלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם שאמרתי לי כפול ליבה לשימוש בסיסי חשבתי " הבנאדם מפגר "

אחרי שבדקתי את המעבד והאיכות שלו הוא באמת לשימוש משרדי סתם חלש .

אבל לא עדיף לך ללכת על אינטל ? E4600 ומעלה ?

לא הבנתי? עדיף אינטל?

אני בונה על מעבד שיחזיק 4 שנים, ואינטל E7200 מייקר לי את המפרט (גם בגלל לוח אם יותר יקר) במשהו כמו 400 ש"ח.

שווה את ההבדל?

המחשב נועד לשימוש משרדי ומשחקים בסיסיים (fifa, sims וכו') בראיה לשנה שנתיים (sims3, 09 וכו')...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחפש מחשב זול עם ביצועים על הנייר וזול ? ( על הנייר אלופת העולם )

או שאתה מחפש מחשב טוב עם ביצועים גבוהים מוכחים כמו אינטל ?

אינטל מערכת יקרה יותר אבל יש קבלות ואני אישית ניסיתי את ניסיתי לבדוק מה מיוחד והתאכזבתי בגדול אני מלווה את מהדור 75

נ.ב.

משחקים זה כרטיס מסך בעיקר הנטל נופל עליו ראיתי גם סלרון שרץ עם כרטיס מסך חזק אצל כבדים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחפש מחשב זול עם ביצועים על הנייר וזול ? ( על הנייר אלופת העולם )

או שאתה מחפש מחשב טוב עם ביצועים גבוהים מוכחים כמו אינטל ?

אינטל מערכת יקרה יותר אבל יש קבלות ואני אישית ניסיתי את ניסיתי לבדוק מה מיוחד והתאכזבתי בגדול אני מלווה את מהדור 75

נ.ב.

משחקים זה כרטיס מסך בעיקר הנטל נופל עליו ראיתי גם סלרון שרץ עם כרטיס מסך חזק אצל כבדים .

אני שואל אותך דוגרי, לפי באנצ'מארקים, כאשר השימוש הוא יחסת בסיסי, שווה להשקיע 400 שקל באינטל E7200 לעומת 5200+ של AMD (אני יודע שאינטל יותר טוב, השאלה עד כמה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הניסיון שלי אל תתייחס לבנצמרק תשאל אנשים שהרכיבו מאות מחשבים .

חיסכון של מאות שקלים לא שווה את העוגמת נפש

ותשובה לשאלה שלך אינטל הרבה יותר טוב במאמץ שמיים וארץ להזכיר את " PD , פרסקוט " זה דמגוגיה זולה של .

אפילו בית"ר הפסידה לקבוצה פולנית של דייגים זה קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הניסיון שלי אל תתייחס לבנצמרק תשאל אנשים שהרכיבו מאות מחשבים .

חיסכון של מאות שקלים לא שווה את העוגמת נפש

ותשובה לשאלה שלך אינטל הרבה יותר טוב במאמץ שמיים וארץ להזכיר את " PD , פרסקוט " זה דמגוגיה זולה של .

אפילו בית"ר הפסידה לקבוצה פולנית של דייגים זה קורה

בחיאת, ל- אין בעיות אמינות או משהו כזה.

אני ישאל אותך כדי שלא יהיו שיקולים "זרים" את השאלה הבאה:

לאיזה מעבד של אינטל ה- מקביל מבחינת ביצועים?

והמאמץ הוא להפעיל סיסס ווורד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD מצליחים איכשהו בארץ בגלל שאנחנו " פלסטינאים עמך " מחפשים זול זול וקומבינות .

על המעבדים החדשים של רשום HHT 2000 / 5200 ואינטל 1066 / 1333 נו אז ?

ואין לי שיקולים זרים לי בעצמי יש כי חשבתי לדפוק את העולם כמו כולם פה לקנות זול ולהיות עם מחשב " טוב "

אם יכולתי לחזור לאינטל הייתי עושה את זה מזמן בניתי לאחי מחשב אינטל והוא חזק פי 2 משלי E2200

ב יש תופעות של פריזים מוזרים ואי תאימות ודרך אגב המעבד שלי על 45 מעלות עם מעבד BOX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD מצליחים איכשהו בארץ בגלל שאנחנו " פלסטינאים עמך " מחפשים זול זול וקומבינות .

על המעבדים החדשים של רשום HHT 2000 / 5200 ואינטל 1066 / 1333 נו אז ?

ואין לי שיקולים זרים לי בעצמי יש כי חשבתי לדפוק את העולם כמו כולם פה לקנות זול ולהיות עם מחשב " טוב "

אם יכולתי לחזור לאינטל הייתי עושה את זה מזמן בניתי לאחי מחשב אינטל והוא חזק פי 2 משלי E2200

ב יש תופעות של פריזים מוזרים ואי תאימות ודרך אגב המעבד שלי על 45 מעלות עם מעבד BOX

בחיאת... אני לא קונה את זה ש- פחות אמין, אני פשוט יודע שהיום הביצועים שלו נחותים...

השאלה אם ההבדל בביצועים לשימוש בסיסי שווה 400 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די לחרטט לבן אדם בשכל.

AMD אמינים באותה רמה כאינטל, אין שום בעיות.

אפשרות אחת היא ללכת על מעבד כמו E2000 אוE2200 עם לוח P31 או P35 בסיסי וקירור ב120 שקל ושהחנות יעשו לך OC ל3.0-3.2 ואז הוא יהיה סוס.

אם אתה לא מעוניין אז תיקח איזה כמו 5200 בהנחה שאתה רוצה מחשב בסיסי עם לוח אם טוב שמתאים לAMD. אז לך עליהם

עריכה: הE4600 הוא יותר לכיוון הAMD 5600-6000. עכשיו גם אמורים להוריד מחיר ולהכניס במקומו את הE4700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די לחרטט לבן אדם בשכל.

AMD אמינים באותה רמה כאינטל' date=' אין שום בעיות.

[/quote']

ואתה רושם את זה בתור מהנדס מחשבים בכיר ? או מהנדס בפיתוח של ?

על סמך מה אתה קובע ש אמינים ובאותה רמה של אינטל ?

מה הניסיון שלך במחשבים תואר שני שקיבלת ב HWZONE ?

AMD זה ברירת מחדל זולה לכאלה שאין כסף למחשב נורמלי ומה לעשות רואים את ההבדל בעבודה הבודדים שלקחו רצו לחנויות להחזיר .

אני לא עובד באינטל ואין לי אינטרס אני פשוט לא עברתי שטיפת מוח כמו שאתה עברת פה ואני לא רואה פה שלמנהלים יש ניסיון בפיתוח ליבות או בהייטק

אני פשוט גם ניסיתי את ומה לעשות זה מעבד נחות טכנולוגית למרות שהרבה אינטרסנטים מנסים לעשות מזה מעבד על

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו תירגע, תתכופף, ותן לעצמך כפת שטות ענקית :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד חודש יעשו ספין אצל תום הרד וור ויעשו כתבה על מעבד חדש 8 ליבות 1.4GHZ עם מתח W20 וכולם ירשמו " אינטל חרא " .

ל חוץ מזה שהוא מעבד חלש ונחות יש בעיות של באגים מול תוכנות רק אחד שיש לו ניסיון מעבדה ישים לב לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד חודש יעשו ספין אצל תום הרד וור ויעשו כתבה על מעבד חדש 8 ליבות 1.4GHZ עם מתח W20 וכולם ירשמו " אינטל חרא " .

ל חוץ מזה שהוא מעבד חלש ונחות יש בעיות של באגים מול תוכנות רק אחד שיש לו ניסיון מעבדה ישים לב לזה

האמינות שלהם זהה

כרגע זה נכון שסדרת ה-athlon נחותה טכנולוגית, ואולי גם נכון שה-phenom לא משתלם. מזה לא מסיקים מסקנה כללית וגורפת. ואם כל הכבוד לך אני לא עובד במעבדה, ולא צריך שרת לארגון גדול, כולה מחשב ביתי לאינטרנט אופיס ופיפא...

אם אתה מוכן לתת ביקורת עניינית לגבי ביצועים בלבד ולא לגבי מה שמסביב, אני אשמח לשמוע.

לשוקו,

1. עם ה-5200 חלש יותר יותר מ-E4600, למה אני משווה את ה-E7200 (שהוא כבר פנרין)?

2. ושוב, בגלל הבדלי מבצעים ולוח ב-ksp, יש לי הפרש בין המעבדים בסדר גודל של 400 ש"ח, שווה את זה או לא? זה יכול לתת למחשב חלש כזה אוויר לעוד שנה למשל?

3. מי יותר חזק: הפנטיומים הבסיסיים, או ה- 5200? לפני מה שאני מבין ה-, אני רוצה להיות סגור שזה מה שהתכוונת...

אני לא מעוניין באוברקלוק.

חוץ מזה, אם אני רוצה לשדרג כרטיס מסך בעתיד, p31 לא יגביל אותי? (יש לי פראנויה מלוחות זולים - אני רגיל ללוחות מאובזרים יחסית של ASUS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...