צריך דחוף חומר בנוגע ל Cisco.... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך דחוף חומר בנוגע ל Cisco....

Raz20

Recommended Posts

אני צריך חומר בעברית לכל הנוגע לחומר הנלמד שקשור לתקשורת נתונים Cisco

אם יש מדריך ללימוד CCNA בעברית אז זה עוד יותר טוב

תודה רבה לעוזרים !!

למיטב ידעתי, לא קיים שם חומר של ההסמכות של סיסקו (CCENT, CCNA, CCNP , CCND וכו ) בעברית, אלא רק באנגלית (ואוליגם ערבית :silly: ).

בכל אופן, גם אם תמצא מישהו שתירגם וסיכם לעברית, זה ממש לא מומלץ ללמוד את החומר בעברית מכמה סיבות:

החומרים מצויים בשפה טכנית, ויש מונחים רבים שהתירגום שלהם לעברית הוא עוול, אם בכל אפשר לתרגם אותם.

ושנית, מבחני ההסמכה עצמם הם באנגלית, אז רצוי שתתחיל להתרגל לשפה .

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ספרים שאפשר להשיג בדרכים מפוקפקות, וגם המון סרטוני הדרכה מקיפים מאוד של החומר, מוסברים באנגלית פשוטה בתוספת של דוגמאות רבות (Train Signal) אבל זה עולה כסף.

אם אתה רוצה, צור איתי קשר בפרטי, הייתה לי את תעודותCCNA הישנה (יצא חדש לא ממזמן, אז ביטלו את התעודות הישנות), וסיימתי CCENT ,ולא ממזמן התחלתי להתעמק בחומר של ה-CCNA למרות שרוב החומר כבר היה לי מוכר ואם למדת CCENT (או CCNA הישן) אז גם לך זה יהיה. אז צור איתי קשר ואני אוכל לעזור לך בצורה ממוקדת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 חודשים מאוחר יותר...

למיטב ידעתי, לא קיים שם חומר של ההסמכות של סיסקו (CCENT, CCNA, CCNP , CCND וכו ) בעברית, אלא רק באנגלית (ואוליגם ערבית :silly: ).

בכל אופן, גם אם תמצא מישהו שתירגם וסיכם לעברית, זה ממש לא מומלץ ללמוד את החומר בעברית מכמה סיבות:

החומרים מצויים בשפה טכנית, ויש מונחים רבים שהתירגום שלהם לעברית הוא עוול, אם בכל אפשר לתרגם אותם.

ושנית, מבחני ההסמכה עצמם הם באנגלית, אז רצוי שתתחיל להתרגל לשפה .

בהצלחה.

אני צריכה עזרה , אני התחלתי ללמוד קורס ccna של סיסקו אבל לא קיבלנו ספרים כי אנחנו לא משלמים כמעט על הקורס

משהו מסובבד

תוכל לעזור לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...