אחרי 3 חודשי עבודה מישהו הצליח ליצור את ה Playstation 3 Laptot - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי 3 חודשי עבודה מישהו הצליח ליצור את ה Playstation 3 Laptot

simonsix

Recommended Posts

‏ אני עכשיו נזכר שכשנכסתי לאתר פתאום היה רשום בטסק-באר את ההודעה של וינדוס שחומת האש לא פעילה לחצתי על ההודעה וחלון חומת האש נפתח והפעלתי אותה דה היה לי מוזר כי הייתי בטוח שהיא פעילה אך מאחר ולא התקנתי כלום לא חשדתי וחשבתי אולי זה אחד מהבאגים של וינדוס אבל מספר שניות לאחר שהפעלתי אותה החלו הבעיות כשנוד הקפיץ מס' המתריעים על כל מיני מזיקים (אך לא היה ניתן למחוקם) אשמח לעזרה בעניין (אם אפשר גרסה של קספרסקי/אחר שיוכל להתמודד עם המזקים הללו זה יהיה יעזור מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האתר היה נגוע בוירוס כזה או אחר או אפילו רוגלות, הקספרסקי שלי היה מיד מתריע וחוסם גישה אליו.

לבחור עם הבעיה כדאי שתבדוק את תוכנות באבטחה שמותקנות אצלך במחשב

הן אמורות לאתר בעיות מהסוג הזה (כמובן שרצוי שיהיו חוקיות כי אחרת...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב צרות צרורות מאי פעם...

אני נקלעתי למצב מורכב מאוד אני לא יודע מה הסרתי מהספייבוט ועכשיו הויינדוס לא עולה (מגיע מסך כניסה מראה דסקטופ ריק וחוזר למסך הכניסה-הוולקם סקריין של XP) עכשיו מצב זה קרה לי בעבר אז השתמשתי תמיד בלייב סידי-ERD COMMANDER על מנת לעשות שיחזור מערכת-ריסטור הבעיה עכשיו היא, שאין לי נק' שחזור זמינות מפני שלפני שהסרתי את הדבר הזה מהספייבוט, שגרם לווינדוס לא לעלות, מחקתי את תוכן התקייה prefetch כי היו שם קבצים שנראו לי חשודים...וזה כנראה מחק\השפיע איך שהוא על נק' השיחזור

ועכשיו אני בבעיה, אין לי מושג מה לעשות!!!

אשמח לעזרה. (אני משתגע מהעניין הזה כבר... :pissed:)

תודה

----------------------------------------------------------

אמצעי חילוץ: יש ברשותי דיסקים של ERD COMMANDER ,Hiren's BootCD 9.5 ,-SP2 וגם ליינוקס פן דרייב (לינוקס על דיסקאוןקיי משמש אותי בעיקר לגישה לאינטרנט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם Nod32 smart security אחת הגרסאות האחרונות ומעודכן לגמרי ולא אמר כלום.

אולי אחר כך אני אריץ סריקה עם ספייבוט.

ולמרות כל החסרונות של הדבר הזה והוא באמת לא ממש פרקטי - זה פשוט מגניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...