גרסת התוכנה של הps3 המומלצת - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גרסת התוכנה של הps3 המומלצת

asaf556

Recommended Posts

שלום קניתי ps3 והוא בגרסה 2.17 אני מתלבט לאיזה גרסה לעדכן אותו כי אני יודע שהגרסה האחרונה 2.42 עושה בעיות לפעמים ואני לא רוצה להסתכן לכן מהי הגרסה הכי גבוה המומלצת להתקנה ואם אפשר קישור להורדתה מפני שדרך הקונסולה אפשר לעדכן לגרסה האחרונה בלבד

תודה מראש על העזרה זה יעזור לי מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

asaf556 באתר הזה -

http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3updates&thread.id=6967&view=by_date_ascending&page=1

יש את הדיווחים על הבעיות

זה לא קורה לכל קונסולה אבל אם הדיווחים אמינים זה קורה יחסית הרבה

לדעתי עדיף לך לחכות אם העדכון

אולי סדרה אותו ואולי לא אבל חבל לקחת סיכון שגם ככה אני לא חושב שיש משחק גדול היום שמחייב אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SimonSix תקרא מה שכתוב בפורום ההוא

ישראל זה שוק קטן להבחין מהר בדברים כאלו

כרגע לא ברור אם התקלה הייתה רק בתקופת זמן מסוימת וסוני החליפו את קובץ העדכון

או שזה בעיה שפוגעת במצבים מסוימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די להפחיד אנשים שיש להם קונסולות שהם לא ווי! הורדתי את העדכון ישר כשהוא יצא (ממש באותו היום והשעה) אין שום בעיה

גירסה פאל ארבעים ג'יגה בייט.

כנראה זו הייתה בעיה נקודתית של כמה מכשירים בודדים.

מקסימום יש אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gtabak_37 כמו שאמרתי כבר בעבר

זה לא משנה של מי הקונסולה ודווחתי על הבעיה בSSBB

זה שבפורום הזה לא היה מקרה אחד בינתיים לא אומר שלא יכול לקרוא מקרה כזה

ואפשר להיזהר ולחכות לעדכון הבא

סך הכל זה בעיית תוכנה ולא חומרה כמו RROD לדוגמה

ולפני שאתה משמיץ תקרא מה כתוב בלינק שנתתי

שם דווח על הרבה בעיות וניסיונות לפתור אותם בכל מיני דרכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - כבר ענו לך בנושא.

זה מקרה יחסית נדיר שברוב הפורומים רוב התיעוד שלו אפילו לא עיקבי (יש שם אנשים עם בעיות שונות לגמרי אחד מהשני , חלקם לא עובד מהעידכון , חלקם כמה ימים אחרי העידכון , חלקם בכלל מ2.40 יש להם בעיות ... בקיצר סבטוחה שלמה שמתמקדת בבערך 10 אנשים).

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתם שולחים אותו "לרוץ על 2.42" ולא לדאוג, תוודאו שלקחתם אחריות על הדברים שלכם.

אני עם עדכון 2.42, שיחקתי SC4 (יש חשד שהמשחק הזה עלול לגרום ליותר בעיות מאחרים כשמשחקים בו על עדכון 2.40 ומעלה) - יצאתי לתפריט הראשי של המשחק והמשחק קפא. מאז הPS3 שלי לא יכול להעלות משחקים מדיסקים למרות שהוא כן קורא את הדיסקים, ומשחקי PSN עובדים לאט (חלקם לפחות).

אני לא משתמש במכשיר עד שייצא עדכון חדש, ואם לא ייצא עד סוף השבוע הנוכחי ישפאר תגיע לקחת את המכשיר.

אז כן, אמנם זה לא 1 ל3 אנשים, אבל יש בעיות עם הגרסא הזאת, וכל מי שמעדכן אליה עושה זאת באחריותו בלבד.

אל תמליצו לאנשים מה שאתם לא יודעים >_>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...