חדש במאק-כמה שאלות. - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש במאק-כמה שאלות.

1qaz2wsx

Recommended Posts

שאלה ראשונה-

האם יש דרך לפרוש את החלון על כל המסך, כמו בווינדוס עם כפתור כלשהו?

שאני לוחץ על הפלוס הוא רק מגדיל לי אותו לגובה.

שאלה שנייה-

הורדתי פיירפוקס ומסנג'ר, וראיתי שהם מופיעים כמן כוננים וירטואלים על הדסקטופ, זה תמיד ישאר ככה?

אי אפשר להתקין תוכנות ישירות בתוך , כמו בווינדוס בלי כל העסק של הכונן הוירטואלי על הדסקטופ?

תודה מראש, עומרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.בפינה הימנית התחתונה גוררים את החלון לגודל הרצוי, אבל הפיירפוקס למשל, לחיצה על הפלוס מגדילה אותו על כל המסך (בITUNES למשל לא, אף פעם לא הבנתי למה)

2.תגרור את האייקון לאן שאתה רוצה (לדסקטופ או לספריית הAPPLICATIONS למשל) ואז תגרור את "הכונן הוירטואלי" לפח האשפה (UNMOUNT) ותמחק את הDMG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחוק את ה DMG הכוונה למחוק את ה"התקנה" שהורדתי ממוזילה?

אני חושב שעשיתי מה שאמרת, אבל כל פעם שפתחתי את הפיירפוקס הוא פעל די מוזר.

שמתי אותו על הדוק, וכל פעם שפתחתי אותו, נוסף אייקון נוסף משמאל ל SEPERATOR של הדוק..

במקום שיהייה משולש כחול מתחת לסמל של הפיירפוקס.

ועוד כמה שאלות-

1.למה שאני יוצא מתוכנות לפעמים זה לא סוגר אותן לגמרי?

למשל- הפעלתי שיר באייטונס, ולחצתי על ה X.

השיר המשיך להתנגן, עדיין היה משולש כחול מתחת לסמל של האייטונס ושלחצתי על הסמל של האייטונס הוא נפתח כאילו לא יצאתי ממנו מעולם.

2.אני צריך המלצה לנגן מדיה כלשהו שיחליף את האייטונס,תוכל להמליץ לי על משהו?די חשוב שתהיה לו אופציה ל LIBRARY, אבל אם הוא ממש טוב אני יכול להסתדר בלי.

בינתיים יש לי ...

3. האם אפשר להפעיל קבצי MKV על מאק? יש איזו חבילת קודקים למק בסגנון KLITE לווינדוס, שכוללת בתוכה את הכל?

ובאיזה תוכנה אפשר לפתוח אותם? מה לגבי כתוביות, יש דרך כלשהי להעלות כתוביות עם סרט על מאק?

4. אני משתמש בעכבר INTELLIMOUSE EXPLORRER, שיש בו כפתורים שמיועדים ל BACK ו NEXT בדפדפן, שאני לוחץ על אחד מהם זה נחשב כקליק על הגלגלת, יש דרך לגרום להם לעבוד כמו שצריך? ז"א שישלטו על הפיירפוקס\ספארי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הכוונה למחוק את "ההתקנה"

פשוט תוכנות כאלו, לא מתקינים בOS X, פשוט מפעילים :)

לא הבנתי על איזה משולש כחול אתה מדבר, אבל פשוט תגרור את האייקון ותצחק את הDMG.

עוד קטע דפוק של OS X, לחיצה על הכפתור האדום בחלון לא סוגרת תוכניות,

או שתלחץ על כפתור ימני על האיירון בדוק ותבחר QUIT או שבTOOLBAR העליון של התוכנה.

נגן לוידאו? , הוא מנגן גם MKV (בעצם, הוא מנגן הכל) ותומך גם בכתוביות

בקשר לעכבר, אין לי מושג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מוריד קובץ DMG בתוכו יש את הקובץ הפעלה של התוכנה, תעתיק את הקובץ הזה למקום אחר למשל לתיקקית ה Applications שלך ואז אתה יכול למחוק את ה DMG.

לשים את זה בדוק פשוט יוצר קיצור דרך לקובץ שנמצא בתוך ה DMG ולכן צריך קודם להעתיק.

נגן וידאו זה באמת VLC שעובד הרבה יותר טוב מעל ה ויש לו גם Full screen controls מה שאין בגרסת ה .

בקשר לעכבר תוריד את Overdrive תוכנה מעולה שמסדרת תמיכה בגמעט כל עכבר, מקלדת, ג'וייסטיק וכו'. בגרסה בחינמית שלה היא פשוט מעלה חלון קטן עם הודעה וכפתור OK כשאתה מדליק את המחשב (ממש לא מציק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה יכול להסביר לי למה בדיוק אני לא מצליח להתחבר למסנג'ר מהמאק?

הורדתי את הגרסה האחרונה מהאתר של מייקרוסופט, ניסיתי להתחבר והוא רושם שהשם משתמש לא תואם לסיסמה.

אז איפסתי את הסיסמה, החלפתי אותה ועדיין אותה בעיה.

ולאתר של מייקרוסופט אני מצליח להתחבר בלי כל בעיה.

נתקלתם בבעיה כזו?

אגב שמעתי שיש קליינט חלופי למסנג'ר- ADIUM

הוא טוב מספיק?

אפשר לעשות בו שיחה/שיחת בלי בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...