צריך חוות דעת על טלויזית פלזמה SANSUI 42 אינץ' - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת על טלויזית פלזמה SANSUI 42 אינץ'

crazybus

Recommended Posts

שמע זה די ברור שעדיף לקנות מותג וזה לא השאלה בכלל - אם יש כסף ואפשרות..

אבל מבחינת טלויזיות שהן לא מותגים ומבין כל החברות המוזרות שיש בשוק, סנסוי טובים!

ו42 ב4000 שח זה מעולה לתמורה שאתה מקבל.. וזה גם לא נגמר

כי אתה חושב רגע 6 אלף עולה של 42 - אבל באותו מחיר אני יכול לקנות FHD של חברה לא מוכרת.. מה כדאי?

הכל שאלה של תקציב וצורך כי בין 4 - 7 אלף יש הבדל! זה לא להוסיף "קצת" זה כמעט כפול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להגיד "סנסוני" טובים.

כי פשוט אין דבר כזה סנסוי

אתה יכול לקנות שתי טלויזיות של סנסוי ובעצם כל אחת מהן יכולה להגיע ממפעל אחר בסין שאין בינהם שום קשר.

אז לפי מה אתה קובע ש"סנסוי טובים" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להגיד "סנסוני" טובים.

כי פשוט אין דבר כזה סנסוי

אתה יכול לקנות שתי טלויזיות של סנסוי ובעצם כל אחת מהן יכולה להגיע ממפעל אחר בסין שאין בינהם שום קשר.

אז לפי מה אתה קובע ש"סנסוי טובים" ?

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהם משתמשים עם מה שבא ליד- די בטוח שהם מתבססים על משהו.

חברה X מתבססת על חלקים של חברה Y על חלקים של למשל.. אני לא יודע באמת על מה הם מתבססים אבל בטוח שיש בסיס של חברה אחרת..

גם די במוזר בשביל חברת מדבקה הקרטון והכל היה מאוד מושקע. וזה סתם בלי קשר אני יודע שלא הקרטון עושה את ההבדל - בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהם משתמשים עם מה שבא ליד- די בטוח שהם מתבססים על משהו.

חברה X מתבססת על חלקים של חברה Y על חלקים של למשל.. אני לא יודע באמת על מה הם מתבססים אבל בטוח שיש בסיס של חברה אחרת..

גם די במוזר בשביל חברת מדבקה הקרטון והכל היה מאוד מושקע. וזה סתם בלי קשר אני יודע שלא הקרטון עושה את ההבדל - בכל זאת.

שוב, זה כשיש חברה !

אין כזאת חברה סנסוי.

בסה"כ יבואן ישראלי בחר להשתמש בשם של מותג ענק מהעבר שפשט את הרגל והוא קונה ממפעלים סינים ומדביק על זה את השם "סנסוי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תציג תמונה סטטית לזמן ארוך הצללית שלה תיצרב על המסך ותישאר שם תמיד. תמונה סטטית זה למשל מסך DESKTOP של מחשב או לוגו קבוע של ערוץ. בכל מקרה זה לא קורה תוך שעתיים - אלא זמן מאוד ארוך ובמסכים מודרנים מחברות טובות משתדלים לצמצם את התופעה למינימום על ידי כל מיני שיטות (אך זה לא מעלים את התופעה לגמריי).

איך המסך? - מסך מדבקה שאמור להיות באיכות ירודה - גם תמונה וגם המוצר עצמו (איכות בנייה, פעולה ללא תקלות וכו).

איך הרזולוציה? - כמובן שמתאימה מאוד לשידורי טלווזיה רגילים. זה עדיין לא אומר שהיא תהיה איכותית או איכותיתי יותר ממסכי HD טובים (היא לא תהיה כזאת אז אל תפתח ציפיות).

איך הגודל? - תלוי במרחק כצפייה, יכול להיות ש 42 זה גדול מדי למרחק שלך ויפגע בהנאה (בייחוד שהמטרה היא שידורי טלווזיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק זה מסך איכותי, זה ידוע שהמסכים הזולים מוציאים איכות טובה.

תתחדש! ::)

(נשמע כאילו זה הדבר שאתה רוצה לשמוע, אנשים פה משקיעים את הזמן שלהם בשביל לרשום לך שהמצב הפוך - אז למה להתעקש? לא תמצא מוצר איכותי במחיר זול ומחברות מפוקפקות. לדעתך איכות זה סוביקטיבי ? בבקשה - צא החוצה לחנויות ותצפה במסכים זולים, אם אתה מרוצה - תתחדש ותשחרר אותנו מהחלום שלך לקבל איכות במחיר הכי זול או שתשנה את הגישה שלך כלפי מסכים ותחפש את "הזול הכי כדאי או משהו בסגנון". לחלופין תנסה לחפש מציאות של חברות יפניות מוכרות, מישהו כאן טען שקנה פאנאסוניק לא רעה ב 5 אלף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק זה מסך איכותי, זה ידוע שהמסכים הזולים מוציאים איכות טובה.

תתחדש! ::)

(נשמע כאילו זה הדבר שאתה רוצה לשמוע, אנשים פה משקיעים את הזמן שלהם בשביל לרשום לך שהמצב הפוך - אז למה להתעקש? לא תמצא מוצר איכותי במחיר זול ומחברות מפוקפקות. לדעתך איכות זה סוביקטיבי ? בבקשה - צא החוצה לחנויות ותצפה במסכים זולים, אם אתה מרוצה - תתחדש ותשחרר אותנו מהחלום שלך לקבל איכות במחיר הכי זול או שתשנה את הגישה שלך כלפי מסכים ותחפש את "הזול הכי כדאי או משהו בסגנון". לחלופין תנסה לחפש מציאות של חברות יפניות מוכרות, מישהו כאן טען שקנה פאנאסוניק לא רעה ב 5 אלף).

ICE2K- מהרגע הזה, אני מעריץ שלך ::)

כאילו, אמרנו לך ש42" ב זה חרא וזה בטוח ג'נרי, אז אתה בא לפה ושואל אותנו לגבי ב 2500?!

בנאדם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מחיר של חנויות.. אני השגתי במחיר הזה, ובאמת לא רואים גרוע כמו שאתם עושים את זה..רואים סבבה.

ואני לא עקשן שוב אני אומר ברור שLG וסמסונג והמותגים יותר טובות ואיכותיות

אבל כאילו או אלה או כלום? ושאני אומר איכות טובה אני לא מתכוון לאיכות מצויינת .. טובה=מספקת

לא לכולם יש כסף להשקיע במותגים ואני חושב שכן אפשר להשוות גם בין הזולות

אם הייתי שואל על 8400 הייתם גם מזלזלים? וישר אומרים "לך על 8600 ואם כבר 9600" ואז במקום 400 שקל אז 800-900

קצת פרופורציות זה מה שרציתי..

בכל מקרה באמת שאלתי אם PILOT זו חברה מדבקה? אין אותה אפילו בZAP :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מחיר של חנויות.. אני השגתי במחיר הזה, ובאמת לא רואים גרוע כמו שאתם עושים את זה..רואים סבבה.

ואני לא עקשן שוב אני אומר ברור שLG וסמסונג והמותגים יותר טובות ואיכותיות

אבל כאילו או אלה או כלום? ושאני אומר איכות טובה אני לא מתכוון לאיכות מצויינת .. טובה=מספקת

לא לכולם יש כסף להשקיע במותגים ואני חושב שכן אפשר להשוות גם בין הזולות

אם הייתי שואל על 8400 הייתם גם מזלזלים? וישר אומרים "לך על 8600 ואם כבר 9600" ואז במקום 400 שקל אז 800-900

קצת פרופורציות זה מה שרציתי..

בכל מקרה באמת שאלתי אם PILOT זו חברה מדבקה? אין אותה אפילו בZAP :P

אני באמת רואה שחלק מהאנשים מגזימים ומשתמשים במילים לא לעניין, אז אני לא אדבר בשמם. לא ראיתי שמישהו אמר שעדיף כלום ואם פיספסתי את זה אז באמת תתעלם מדברים כאלו.

העניין הוא שאתה צריך להשלים עם זה שמה שקונים בזול הוא לא משהו כי מטרות הייצור שלו שונות. וזה קצת מגוחך לבוא לפה ולשאול איך האיכות של זה בשרשרת. זה שאומרים לך שנקבוצ'ו זה לא משהו אז זה לא אומר שאתה צריך לבוא אחרי זה ולשאול "ומה עם זולוצ'וצ'ו" כשהמשותף לכולן שהן זולות (כאילו שאם תחפש את כל הטלווזיות באותה רמת מחיר אחת מהן בטוח טובה). וגם למשל לא תמיד יהיה להיט או הבדל היסטרי באיכות אבל זו עדיין עליית מדרגה. וגם טלווזיה זה לא רק איכות, לא תחסוך כלום אם תקנה טלווזיה ב 2900 ש"ח עם שנה אחריות והיא תפסיק לעבוד אחרי שנה וחצי.

בקיצור הטענה היא לא שעדיף כלום, ברור שעדיף משהו ובהינתן תקציב נמוך גם אני אולי היתי קונה משהו כזה, אבל לבוא ולדרוש ברצף ובשרששרת איך האיכות ולתת כל פעם דגם מגוכך אחר כאילו עכשיו הבאת משהו איכותי יותר - זה קצת מציק למי שמנסה לעזור לך.

קח את העובדות , תפנים אותם, אל תחשוב שיש ארוחות חינם, ואל תחשוב שאתה הולך לדפוק את המערכת ולהוציא איכות של פיוניר במקום ב 13000 רק ב 4000 ש"ח, תקנה מה שהתקציב שלך מאפשר, תבין מה הסכום הממוצע של כל סוג מוצר, ותהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים עזרתם לי מאוד ותודה רבה לכם על כך!

אבל! כנראה שלא שמתם לב שאני (פותח הנושא) הוא לא אותו אחד ששאל אחרי זה גם על הטלויזיה של PILOT

תסתכלו שוב פעם על התגובות ותראו את הכינוי השונה

תודה ויום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...