שדרוג בתקציב סטודנט +- 1000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג בתקציב סטודנט +- 1000

shaibend

Recommended Posts

שלום רב,

אני סטודנט וזקוק לביצועי שולחן עבודה גבוהים מאד בגלל ריבוי חלונות במקביל. ולפעמים הפעלה של תוכנות כבדות כמו MATHLAB.

אני די מאוכזב מהביצועים כרגע ומעוניין לשפר אותם באופן דרסטי.

מה הייתם ממליצים להחליף ?

(לא מעוניין כרגע בשדרוג מלא)

המפרט שלי:

intel pentium D @ 2.8 GHz

2 MB 2 @ 667 MHz

radeon X550 256 MB

intel 946

windows ultimata

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר א לפני הכל עם אתה רוצה ריבוי חלונות ונגיד תוכנות כבדות מאוד אז אין לך בררה אלא ללכת על מעבד מרובע ליבות (9300 או 9450 תלוי בתקציב שחסר... אתה יודע גם אחי סטודנט ויש לו כל פעם תקציב שונה...) ואם אתה ממש דל תקציב אז מעבד דו ליבתי (8400 מקסימום ו7200 מינימום אצל אינטל עם לא התנסתי) ובגלל החלפת המעבד צריך לתת נפח לראם כלומר לשדרג ל2 ג'יגה או ג'יגה מינימום לוויסטה... אבל עדיין רצוי 2 ג'יגה. בהצלחה ותוסיף תקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ציינתי שהדרישה שלי היא עבודה ברובוי חלונות.

התקציב שלי הוא לא יותר מ1000 ש"ח וכבר יש לי 2 ג'יגה של ראם.

ניסיתי לעבוד על ואני חושב שהביצועים היו יותר טובים אבל אני מעדיף את הויסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד:

AMD ATHLON 64 5000+ X2 DUAL CORE SOCKET AM2 65W - 2.6GHz 1MB CACHE - ADO5000DOBOX- BOX ¤358

לוח אם:

ASUS M3N78EMH HDMI ¤374

מחיר סופי: ¤732

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

מעבד ולוח אם מעולים לתקציב שלך, אולי תקנה כרטיס מסך 9500GT או הרד דיסק חדש או שתחסוך את הכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MATLAB תומכת באופן מוגבל מאוד בריבוי ליבות והביצועים בה מושפעים בעיקר מארכיטקטורת המעבד, בתדר שלו ותדר הבאס.

קרא פה: http://tinyurl.com/yq326l

לשאר השימושים ממילא כפול ליבה חזק מספק מעל ומעבר ואין כל הצדקה למרובע ליבות אלא אם יש לך תוכנה עיקרית אחרת שעושה בו שימוש (כמו תוכנות לקידוד מסוימות).

ההמלצה שלי לשדרג ל-E8500 וכשתוכל לשדרג אל לוח האם כיוון שהוא תומך רק בבאס של 2X400MHZ. לא מאוד קריטי לביצועים.

אין כל טעם בשדרוג אחר כרגע ולשימושים שלך הוא יחזיק שנה-שנתיים בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...