בעיה במסך הHanns-g - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במסך הHanns-g

BH20062

Recommended Posts

קיבלתי את המסך..רק בעיה קטנה\גדולה.

במסך ישנו כניסת [ירוקה ] עכשיו יש לי מין מגבר שכזה שיש בו כניסה של RCA .

קיבלתי עם המסך כבל RCA=[אדום ולבן] עם יציאה של כרטיס קול [שמתאימה בדיוק לכניסה הירוקה שבמסך] וזה לא פועל,חשבתי שזו בעיה במגבר,וגם חיברתי נפרדים של LOGITEC וגם לא פועל...

ראיתי באפשרויות של המסך שאפשר לנסות משו אבל לא רציתי לגעת בדברים שאני לא מבין..

אשמח אם תעזרו לחבר את הרמקולים הנפרדים מהמסך..[דרך אגב במסך יש מובנים-הופתעתי לטובה לא ידעתי שיש במסך המדהים הזה מובנים]

סה"כ מסך פיצוץ איכות פשוט מעולה,ראיתי סרטוני HD 1080P ופשוט נגנבתי מהאיכות והרזולוציה הגבוהה.רק מה שנשאר לי זה זה לחבר את הרמקולים=]

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לחבר רמקולים שיהיה לי בנוסף,למשל כשאני אשחק בפלייסטיישן שלי,שיהיה לי תוספת של שזה בעצם הרמקולים..

המסך עלה לי 3000 ש"ח [הכי זול שמצאתי כרגע בשוק] + 50 ש"ח משלוח מהיר,תוך יומיים הגיע המסך. אם לא הייתי משלם משלוח מהיר אז המשלוח כלול חינם למעשה עם המסך,אך בתוך 7 ימי עסקים,ולכו תדעו באיזה יום זה יגיע אז העדפתי משלוח מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו כבר, אין לך יציאה במסך לרמקולים נוספים, מה שאתה יכול לעשות זה או לשמוע דרך המסך בשני הרמקולים שלו, או לקנות רסיבר ורמקולים ולחבר את הסוני ישירות לרסיבר דרך כבל אופטי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאני שוקל להישאר כך עם הרמקולים של המסך.

בעתיד אני אקנה כורסת מולטימדיה עם חיבור לPS3 זה בדיוק אותו מחיר של רסיבר ורמקולים ואני מעדיף את זה יותר.[br]פורסם בתאריך: 7.08.2008 בשעה 17:36:03

אז תחבר את הרמקולים לפליסטיישן, למה שתרצה לחבר לרמקולים? :kopfpatsch:

מאיפה יש את הכבל הזה?שאני אקנה..[לפחות לנסות את זה.]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת נכון, אתה לא יכול לחבר ישירות לסוני, צריך לחבר מהסוני אל רסיבר כבל אופטי, והרסיבר מחובר לרמקולים.

ובקשר לכורסאת מולטימדיה, בדקתי את הבדיחה הזאת, זה ממש ממש קטן - מתאים למידות של ילד (אני מדבר על הכורסא הנפוצה בבאג וכל אלה, שעולה סביבות ה800 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...