חרפת קראקוב - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרפת קראקוב

Guy King

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לזרוק את הקללה הזה(קאלה) להביא את דודו אוואט

להביא בלם זר ברמה עולמית ומהיר

ואוחיון?!מה זה השחקן הזה!!!

עידן טל להעיף חבל על הכסף חבל חבל!!

אחרי עונה שעברה שעידן טל היה כל כך חלש לא הבינו שהוא לא מתאים שחקן גועל נפש

אבל עכשיו אני אגיד לכם משהו אחר פירוש יפה שחשבתי עליו:

יש הלכה שאומרת שאם יש לך משפט עם גוי בזמן בין המצרים תדחה אותו לאחר הימים האלה כי אתה תפסיד!!!

אז-->הפסדנו--->וקיבלנו חמש גולים כנגד--->חמש תעניות!

איזה פירוש הא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות, אני שונא את בית"ר ירושלים (ואני ירושלמי מיום היוולדי)

למען האמת, אני שונא את קהל האוהדים בעיקר, ולכן את הקבוצה

דווקא אתמול רציתי שינצחו (וזאת פעם ראשונה שזה קורה) פשוט כי רציתי

ללכת למשחק נגד ברצלונה בארץ, אבל כנראה שזה לא יקרה.

טוב נו, בית"ר חטפה חמישייה, חצי נחמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעודכן, בטח שמעודכן. אתה באמת משווה את מייקל ג'ורדן לגיא גודס?

;D אהבתי.

שים לב אבל שבכל זאת התחיל גל רציני של מעברים תמורת כסף גדול של שחקנים בקאליבר גבוה מאוד מה-NBA חזרה לאירופה

לא רחוק היום שידידינו דיוויד סטרן וברתומאו יאחדו כוחות ותהיה ליגה גדולה שתאחד בצורה כזו או אחרת את שתי הליגות, פשוט אי אפשר להתעלם מהשוק ומהכסף שהולך והופך לרציני יותר ויותר(אל תתפלא אם המשכורות של הכדורסל האירופי יעברו את המשכורות המגוכחות ולא הגיוניות שמשלמים בכדורגל באירופה, ואולי אפילו יתקרב לסכומי נטו של שחקנים אמריקאים(נגיד שכר מינימום + פרסומות+..) - פשוט מדובר באתלטים אמיתיים ...)

מה שנקרא... I have a dream...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D אהבתי.

שים לב אבל שבכל זאת התחיל גל רציני של מעברים תמורת כסף גדול של שחקנים בקאליבר גבוה מאוד מה-NBA חזרה לאירופה

לא רחוק היום שידידינו דיוויד סטרן וברתומאו יאחדו כוחות ותהיה ליגה גדולה שתאחד בצורה כזו או אחרת את שתי הליגות, פשוט אי אפשר להתעלם מהשוק ומהכסף שהולך והופך לרציני יותר ויותר(אל תתפלא אם המשכורות של הכדורסל האירופי יעברו את המשכורות המגוכחות ולא הגיוניות שמשלמים בכדורגל באירופה, ואולי אפילו יתקרב לסכומי נטו של שחקנים אמריקאים(נגיד שכר מינימום + פרסומות+..) - פשוט מדובר באתלטים אמיתיים ...)

מה שנקרא... I have a dream...

דובר על כך רחוק, ומדובר על הקמת קבוצות חדשות ודברים כאלה, כי כלכלית הקבוצות כרגע לא יכולות לעמוד בעלויות.. תמשיך לחלום על מכבי ת"א משחקת בNBA..

רק כדי להזכיר שארגנטינה לא נמצאת באירופה

אני יודע, זה היה כדי להעביר את המסר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אתם פשוט לא מבינים שבית"ר ירושלים בחיים לא תתאים לאירופה, יש לקבוצה הזאת מנטליות של שכונה, באירופה זה רק מכבי חיפה, בזכות הניהול הסטייל אירופאי, וקצת הפועל ת"א עם ניצוצות של הצלחות.

בית"ר ירושלים הרסה את הכדורגל הישראלי כדי להגשים את המטרה ולהעפיל לליגת האלופות, אבל היא אפילו לא נתנה פייט לקבוצה פולנית עם רבע תקציב משלה והרבה הרבה הרבה פחות שחצנות.

ואם יש כאן אוהדי בית"ר שאיכשהו מתבאסים מהתבוסה, אני מציע לכם להתעורר, אם הייתם יוצאים לקאמפ-נואו הייתם מקבלים שם נוק-אאוט של איזה 12:0.

אין מה לעשות, בחיים לא הייתם ולא תהיו מכבי חיפה. אומרים שכוחה של קבוצה אמיתית נמדד בזירה האירופאית, ופה כל הכסף של ארקדי בבית"ר נכשל שנה אחר שנה - כבר 3 פעמים ברציפות. בית"ר חכמה רק על הליגה שהיא כ"כ החלישה והרסה בזכות הלבנת הכספים של ארקדי שהרס לחלוטין את ה-10 אחוז כדורגל שעוד היה כאן לפניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...