תוך כמה זמן הארד דיסק מתחיל לגסוס? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוך כמה זמן הארד דיסק מתחיל לגסוס?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

שמתי לב שלאחר 2 עד 3 שנים שההארד דסיק בשימוש במחשב הישן שלי,ואצל עוד כמה חברים ההארד דיסק מתחיל להשמיע רעשים.לחבר שלי בכלל ההארד דיסק גוסס ומשמיע ציפצופים של ציפור :P ויש לו את המחשב שלוש שנים בערך,שאלתי בעצם היא,תוך כמה זמן ההאד דיקסים המודרניים של היום של ה8 מגה באפר או כאלה בלי אבל בני שנה בערך מתחילים לגסוס? והאם זה בסדר לפרמט הרבה פעמים? (לפחות 5) והאם אפשר להעמיס עליהם מידע ואז למחוק או שזה מקצר את תקופת החיים שלהם?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I have a 7200 RPM 10 gb ATA 33 HDD that will be seven years old in a few months and it went through numerous formats and copying/deleting over the years and been in constant use till recently when I retired it.

It makes quite a lot of noise when working but it's been doing it for the past couple of years.

HDD's are rather unexpected, they can work fine for years or just die out of the blue sometime, it's important to keep them safe from shock and magnetic interferences and take good care of them and that should help prolong their life span.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק,זה משנה שלחבר שלי הייתה ליד המסך? (עכשיו יש לו מלא קווים במסך בגלל ההפרעות של הטלויזיה) יכול להיות שזה השפיע גם על ההארד דיסק? (האחד עם הציפצופים) אבל בערך כמה שנים הארד דיסק מודרני של היום חיי,כאשר מעמיסים עליו הרבה,מפרמטים,מוחקים וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שלאחר 2 עד 3 שנים שההארד דסיק בשימוש במחשב הישן שלי,ואצל עוד כמה חברים ההארד דיסק מתחיל להשמיע רעשים.לחבר שלי בכלל ההארד דיסק גוסס ומשמיע ציפצופים של ציפור :P ויש לו את המחשב שלוש שנים בערך,שאלתי בעצם היא,תוך כמה זמן ההאד דיקסים המודרניים של היום של ה8 מגה באפר או כאלה בלי אבל בני שנה בערך מתחילים לגסוס? והאם זה בסדר לפרמט הרבה פעמים? (לפחות 5) והאם אפשר להעמיס עליהם מידע ואז למחוק או שזה מקצר את תקופת החיים שלהם?

תודה.

אני חושב שהממוצא עומד על 4-5-6 שנים... תלוי בדגם ובחברה (IBM ממוצא חודשיים :AR15:)

לי עוד לא קרה מות של HD אחד אפילו מתוך 3 שעובדים 24/7 גם בהפסקות חשמל... אחד מהם הוא דיסק של 486 500 מגה בייט...

בן 10 אני חושב, ועדיין כל ה3600 RPM שלו מסתובבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שקראתי באיזה אתר אני חשבו ש www.howstuffworks.com והם דפקו שם מספר שלא יכולתי להאמין לו

שבתנאיי מעבדה הדיסק יכול לעבוד כ 50 שנה רצוף. עכשיו אני לא הצלחתי למצוא איפה קראתי את זה.

בכל מקרא אין לאף אחד מאיתנו תנאיי מעבדה ולכן כל דיסק זה שונה , תלוי בהתעללות שעוברת עליו. (הפסקות חשמל , מכות וכ"ו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שקראתי באיזה אתר אני חשבו ש www.howstuffworks.com והם דפקו שם מספר שלא יכולתי להאמין לו

שבתנאיי מעבדה הדיסק יכול לעבוד כ 50 שנה רצוף. עכשיו אני לא הצלחתי למצוא איפה קראתי את זה.

בכל מקרא אין לאף אחד מאיתנו תנאיי מעבדה ולכן כל דיסק זה שונה , תלוי בהתעללות שעוברת עליו. (הפסקות חשמל , מכות וכ"ו)

לול 50 שנה איך לחבר שלי הוא גוסס כבר אחרי שלוש שנים? וגם של כול שאר המחשבים בני השלוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...