האם יש פה תלמידי תיכון אשר מתכוונים לעבוד בחופש הגדול, או שכבר עובדים? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש פה תלמידי תיכון אשר מתכוונים לעבוד בחופש הגדול, או שכבר עובדים?

Vega

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבא שלי עובד בבתי זיקוק והם מסדרים עבודות לילדים של עובדים.

בתי זיקוק שולחים אותנו לעזור בבסיסים צבאיים באזור.. בשביל הצבא, אנחנו מתנדבים, אבל בתי זיקוק משלמים לנו על השעות האלה. אז אנחנו מתנדבים בתשלום.

זה עשרה ימים, עובדים מ-8 בבוקר עד 1 בצהריים. מקבלים 1200 ¤ בערך בסה"כ. זה יוצא בערך 24 ¤ לשעה (זה אם מחשבים כאילו אנחנו עובדים את כל ה-5 שעות האלה ביום. אבל אם מכלילים את ההפסקות שנותנים לנו, אנחנו עובדים רק 4 שעות בערך ביום).

מרוויחים טוב, והקטע היותר טוב שנותנים לנו לעבוד כבר מגיל 15, ולא מ-16 כמו בכל מקום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שעובד בשמיר מחשבים במעבדה והוא לא עבר שום קורס... יש לי עוד חבר שאבא שלו מנצל את החברים שלו לעבוד בחינם (הוא בעל החנות :) )

בעזרת פרוטקציה איכותית ביותר (בתקווה 8) ) אני יעבוד במעבדה של ACCESS איזה חברת מחשבים ברחובות. מישהו שמע עליהם? אני חושב שהם עובדים יותר עם המגזר העיסקי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אנחנו מתנדבים בתשלום.

מצטער אבל זה מעצבן. בתור אחד שכן התנדב כמה פעמים בחיים, אני לא חושב שהגיוני שתגיד שהעבודה שלך היא התנדבות בתשלום.. עם כל הכבוד...

ואגב גיל העבודה הוא 15.5 מלא מזמן, עד כמה שאני יודע.. עם פרוטקציות אפשר פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא 14

תמיד היה

כבר 30 ומשהו שנה

אבל מעט מקומות מוכנים להעסיק בכזה גיל

אני מ14 מנסה ועוד לא נכנסתי לשום מקום

אולי עכשיו כשאני 17 (עוד שלושה חודשים...)

אני אמליח להכינס לנטויזן וזה עם הרבה פרוטקציות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל זה מעצבן. בתור אחד שכן התנדב כמה פעמים בחיים, אני לא חושב שהגיוני שתגיד שהעבודה שלך היא התנדבות בתשלום.. עם כל הכבוד...

תירגע. זה היה בצחוק.

אני לא רואה את עצמי כמתנדב. ממש לא. כי אני יודע טוב מאוד שאם לא היו משלמים לנו על זה, אף אחד לא היה הולך לעבוד בזה. גם אני.

העבודה הזאת היא בשביל הכסף. מה לעשות.

את ההתנדבות שלי גם אני עשיתי מספר פעמים בחיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...