האם יש פה תלמידי תיכון אשר מתכוונים לעבוד בחופש הגדול, או שכבר עובדים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש פה תלמידי תיכון אשר מתכוונים לעבוד בחופש הגדול, או שכבר עובדים?

Vega

Recommended Posts

אני מתכוון לעבוד (אולי להתנדב אפילו - על מנת לצבור ניסיון) במעבדת מחשבים קרוב לביתי, וכמעט כל חברי הולכים לעבוד במקדונלד'ס.

אשמח עם תשתפו חוויות ותתנו קצת טיפים איכותיים

--Vega

נ.ב. אנוכי חסר ניסיון מבחינה מקצועית, אבל עתיר ידע בכל הנוגע למחשבים.. כמה ש"ח לשעה עליי לדרוש, או, לחילופין, עמלה על כל מחשב מתוקן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאיזה גיל אפשר לעבוד במעבדת מחשבים? או מאיזה גיל אפשר לעבור קורס שיאפשר לי לעבוד במעבדת מחשבים?

כעיקרון אני מחפש עבודה וכנראה אעבוד באיזה סניף של מקדונלדס או משהו כזה, אבל אם תהיה לי אפשרות לעבוד במעבדת מחשבים זה יהיה הרבה יותר כיף....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה להתנדב במעבדות מחשבים למינהם. יש להם אחריות ללקוחות שלהם, ואתה מצידך יכול לפגוע בשכירים אחרים שצריכים פרנסה.

אתה יכול לבקש כסף בעבור שעת עבודה. יש רמות של תשלום לפי גיל ואני חושב שזה נע בין 16-19 ש"ח לשעה.

אל תתנו למעסיקים לעשוק אתכם !

כל בעיה וכל עשיקה - לכו לתבוע !

ותמיד תסכמו לפני, ואל תעבדו שבוע ניסיון ואח"כ עם תשלום כי זה לא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם רוצים שתעבור קורס שעולה כמה אלפי שקלים...

האם תוכל לתת מידע על הקורס הזה? איזו חברה מעבירה את הקורס הזה, ומה בדיוק נושאי הקורס? אתה בטוח שכל המעבדות לא יתנו לך לעבוד בלי הקורס הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כפי הנראה יעבוד (כבר סכמתי טלפונית בעיקרון) כמדריך (או עוזר מדריך, איך שתקראו לזה, אני עוזר לילדים לא מדריך אותם) בקייטנת מחשבים ליד הבית שלי. זה ככה שבועיים ראשונים/חודש ראשון של החופש. האמת היא הייתי שמח לעבוד במעבדת מחשבים, אבל בשנה שעברה כשבדקתי בכל מקום אמרו לי שמפטרים ולא מעסיקים חדשים, לא נראה לי שהמצב שונה מאוד עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד כל השנה (חוץ מבחופש הגדול )אני מטפל במחשבים של הבית ספר (אני מקבל מבית הספר משכורת חודשית)

בן כמה אתה?

בינינו, אני ניהלתי את השרת של הבי"ס הקודם שלי כבר בכיתה ז', ואחרי כ-4 חודשים במכללת אורט יש לי כבר סיסמת אדמין על הרשת של מכללת אורט בגבעת רם (מחוברים לאינטרנט דרך האוניברסיטה העברית - .) זוהי של בערך 500 מחשבים.. ת'אמת שזה היה ממש קל, זה לקח לי שעתיים. [5 דקות לשלוח את הקובץ pwl באי מייל, ועוד שלוש שעות לפענח אותו - אני יודע, זה ליים.. אבל זו התחלה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה?

בינינו, אני ניהלתי את השרת של הבי"ס הקודם שלי כבר בכיתה ז', ואחרי כ-4 חודשים במכללת אורט יש לי כבר סיסמת אדמין על הרשת של מכללת אורט בגבעת רם (מחוברים לאינטרנט דרך האוניברסיטה העברית - .) זוהי של בערך 500 מחשבים.. ת'אמת שזה היה ממש קל, זה לקח לי שעתיים. [5 דקות לשלוח את הקובץ pwl באי מייל, ועוד שלוש שעות לפענח אותו - אני יודע, זה ליים.. אבל זו התחלה.)

אני בן 16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...