דרייברים למודמים כנראה די ישנים לויסטה 64 ביט - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרייברים למודמים כנראה די ישנים לויסטה 64 ביט

EyalOnn

Recommended Posts

הי יש לי שני מודמים, אחד יותר ישן, ADSL MODEM ALE 130 והשני Rotal - RTA1320a יש לכם במקרה מושג האם הם יכולים לעבוד על ויסטה 64? התקינו לי על המחשב ויסטה (נראה לי ultimate אני לא זוכר) והמודמים לא עבדו לי אז הייתי צריך להתקין . ואז קראתי כאן שיש SP1 לויסטה ולא נראה לי שב-skypc כשהביאו לי את המחשב התקינו לי את ה-SP1 לויסטה, אז רציתי לדעת האם יכול להיות שה-SP1 פותר את בעיות התאימות הללו במקרה, ואז אוכל להנות מהמערכת הפעלה ?

דבר נוסף שרציתי לדעת הוא איך אפשר להריץ במחשב אחד גם את וגם את , האם אני צריך להתקין אחד מהם קודם או שיש איזה משהו שאני צריך לדעת בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת שהיא לא דורשת דרייבר או תוכנת צד ג'? אני לא צריך להתקין את הדיסק שבא עם המודם כדי שהאינטרנט יפעל? לפני איזה שבוע כשניסיתי להתקין את הדיסק על ויסטה זה עשה לי מן סוג של error כזה בדף הראשון של ההתקנה שאומר שיש ארור בדף והוא לא נתן לי להמשיך כמו שזה נותן לי ב-. יכול להיות שאני לא צריך בכלל להתקין את הדיסק ולתת לויסטה לעשות עם זה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ROTAL מתחבר דרך ETHERNET ולא . לכן הדרייברים שהוא משתמש בהם הם ג'נריים ומגיעים כבר עם מערכת ההפעלה (כל מערכת הפעלה).

התקנים שמשתמשים בממשק זקוקים לדרייבר, וכמו שנאמר, אתה יכול לשכוח מה-ALE 130.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...