עזרה בבחירת נייד לסטודנט תקציב עד 4500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת נייד לסטודנט תקציב עד 4500 ש"ח

AVENGER

Recommended Posts

שלום לכולם

אני צריך עזרה בבחירת נייד לשימושים של סטודנט (אינטרנט, אופיס, MP3 וכו'), התקציב עד 4500.

מה שכרגע נראה לי הוא LENOVO N200 דגם TY2BWIV

עיקרי המפרט שלו הם 3 GB זיכרון פנימי, מעבד T5450, כ.מסך 7300.אחריות שנה אחת.

ראיתי אותו במחיר שבין 3700-4300.

הייתי רוצה לקבל חוות דעת עליו ועל בכלל, ואם יש המלצות לחברות\דגמים אחרים?

כמו כן זמן לא חשוב עבורי.

בתודה מראש לכל העונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה מתכנן לקחת את הנייד ללימודים באופן קבוע?

אם כן אז אני ממליצה לך בתקציב כזה לשקול משהו יותר כמו ה-Vostro 1310. השימושים שציינת לא דורשים כרטיס מסך Dedicated ואם הייתי אתה הייתי משקיעה יותר כסף במעבד ובמשקל נמוך. כמו כן תקבל 3 שנים אחריות.

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-vostro-1310.htm

בקשר ללנובו, יש להם סדרות מוצלחות וכאלה פחות מוצלחות. סדרת ה-N נחשבת פחות מוצלחת אם כי היא פחות או יותר באיכות מקבילה או אפילו עולה על זו של סדרות צרכניות של חברות אחרות (לעומת הסדרות העסקיות של לנובו היא מחווירה) אם אתה רוצה לקנות משהו ב-15' אז עדיף ללכת על ה-R61 שהוא גם של לנובו אבל מסדרת Thinkpad המוצלחת בהרבה ובעל איכות בניה מצויינת.

לדוגמא:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=8939

(תצטרך להוסיף עוד קצת על הגדלת ל-2gb)

שים לב שגם ה-N200 וגם ה-R61 הם מחשבי 15' כבדים שאינם אידיאליים לסטודנט לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה

אני לוקח את הנייד ללימודים אבל בתור מחשב נייד ולא על מנת לסכם בו בלימודים, ולכן אין לי חשיבות לגודל המסך\מחשב אורך בטריה.

הכ. מסך הוא למטרת משחקים קלים אבל זה שולי יותר.

השאלה המרכזית שלי היא האם אני יכול להיות רגוע כשאני קונה לנובו מהסדרה הזאת?

האם יש איזה שהם חסרונות\בעיות לדגם הזה?

איך לנובו מול וטושיבה מבחינת שירות ואחריות?

בתודה מראש לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה

אני לוקח את הנייד ללימודים אבל בתור מחשב נייד ולא על מנת לסכם בו בלימודים, ולכן אין לי חשיבות לגודל המסך\מחשב אורך בטריה.

הכ. מסך הוא למטרת משחקים קלים אבל זה שולי יותר.

זה לא גודל המסך שבעייתי בנשיאה ללימודים, זה משקל המחשב. מחשב של 15' שוקל בדרך כלל קרוב ל-3 ק"ג לפחות והוא הרבה יותר מסורבל לנשיאה. אולי התכוונת שאתה מתכנן לקחת אותו ללימודים רק לעיתים רחוקות? אם זה המצב אז 15' זה בסדר גמור. אם מדובר על שימוש יומיומי אני ממליצה מאד להמנע מ-15'.

להיות רגוע? אתה יכול להיות רגוע עם ה-N200 במידה דומה פחות או יותר לחלק נכבד מהמחשבים הניידים הצרכניים. לא מדובר במחשב מהאיכות הגבוהה ביותר אבל איכות הבניה בשביל מחשב צרכני היא די גבוהה והמקלדת (לדעתי לפחות) טובה מרוב המקלדות הצרכניות. בשביל להיות רגוע עם מחשב נייד צריך לקנות אחריות של 3 שנים. כאן למחשבי דל יש יתרון שכן רובם גדול מגיע עם אחריות 3 שנים גם בסדרות הצרכניות (זה חריג).לא ידוע לי על בעיות ספציפיות לדגם הזה (למרות שהסדרה לא נחלה הצלחה מסחרית ולנובו החליטו לבטלה לאחרונה). ללא ספק ה-R61 הוא באיכות בניה הרבה יותר טובה.

אני לא יכולה לעזור לך בנושא האחריות ושירות שכן לא נזקקתי לשירות מלנובו מעולם! השירות שקיבלתי מ- היה טוב אבל ברשותי היו רק דגמים עסקיים והמוניטין שלהם כנותני שירות לדגמים צרכניים אינו מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...