שאלה על חיישני טמפ' + שאלה על Accelero S1 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על חיישני טמפ' + שאלה על Accelero S1

1_Nike_1

Recommended Posts

ברשותי לוח P35-DS3L של ג'יגהבייט. אני יכול לשלוט דרך SpeedFan על מהירות המאוורר שעל המעבד. אך מחוברים ללוח עוד שני מאווררים. אחד של הספק כח (מפרט בצד) ואחד של מאוורר שמוציא אויר Silent Wheel.

מקודם הפעלתי 3DMARK06 ושמתי אופציה שישמור לוג של מהירויות המאווררים. ושמתי לב שהמהירות של אחד משני המאווררים עולה תחת מאמץ.

עכשיו סתם ככה הRPM שלהם

אחד 1070 והשני הוא זה שהמהירות שלו משתנה הוא 1274. היא עולה עד ל1400 במאמץ.

בדקתי באתר של מה המהירות סיבוב של ה-SilentWheel שהרי זהו המאוורר שמוציא אצלי אויר מאחור. וכתוב שם 1400 בערך. אז אני חושב שזה המאוורר הזה.

השאלה האם אני יכול לשלוט בו שישאר 1400. כי גם כשהוא עולה ל1400 לא שומעים אותו אז אני מעדיף שהוא ישאר במצב הזה.

תודה מראש

ועוד שאלה- קניתי והרכבתי Accelero S1 על ה88GT שלי.

הירידה בטמפ אינה משמעותית וברצוני להוסיף 2 מאווררי 120מ"מ.

כיצד אני מחבר אותם אל כל העסק של הS1?

(ואני מודע לאופציה של אזיקונים, אך זו בגדר התפשרות עבורי)

תודה מראש

עוד שאלה קטנה על הדרך:

core temp או realtemp בשביל q6600? מישהו יודע מי מהם צודקת בTJ MAX? כי לפי מה שהבנתי עדין לא פרסמו.

האם יש לכם איזה קישור למקום בו בדקו את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המאווררים לACCELERO S1 שלי חיברתי בעזרת אזיקונים...

ומה זאת אומרת הירידה בטמפ' לא משמעותית? במנוחה או מאמץ?

כי במנוחה יש הבדל קטן, אבל במאמץ ההבדל ענק.

אצלי ה8800GT הגיע ל80 מעלות אם הקירור סטוק. עם הAC S1 + 120MM הוא לא עובר את ה55.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאווררים של סטוק נכנסים בS1 כאילו היו מתוכננים מהתחלה בין צלעות .

1. מאוורר של ספק מחובר ללוח (נראה לי מוזר או שלא הבנתי אותך)?

2. אם אתה רוצה שמאוורר יעבוד על מקסימום חבר אותו לספק .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אוקיי בדקתי את העניין, והמאוורר שהיה לי (הגיע במקור עם הQ6600 לא נעשה בו שום שימוש) לא מתאים לS1. אולי הרויזיה שלו שונה משלי. שלי זה rev 2.

2. אני יודע אבל בשביל מה בלאגן עם חוטים ולקנות מתאם מ3פין למולקס.. אני בסה"כ רוצה שהמאווררים שמחוברים ללוח שלי יפעלו על המקסימום תמיד. איך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לראות תמונה של הלוח עם החיבורים למאוורררים.

שניים מהם זה חיבורים של 4 פינים והאחרים הם 3 פינים.

הספק כח שלי גם משנה את מהירותו והחיבור שלו אל הלוח הוא חיבור 3 פינים אבל אין לו חוט אמצעי, כלומר הוא רק עוזר לי לדעת על כמה RPM הוא עובד והלוח לא באמת נותן לו מתח. השאלה אם אפשר לשלו בו?

אין אפשרות כלשהי פשוט לומר לכולם לפעול על המקסימום וזה הכל? הרי זו לא אמורה להיות הברירת מחדל שלהם?

נ.ב. לכל המאווררים יש 3 פינים כך שזה לא מה שעושה את ההבדל.

עריכה: הTT הוא בחיבור שמעל הסינק של ה NBC

ד"א רצוי מאוד לציין שחיברתי פעם אחת כל אחד מהמאווררים בחיבור של הCPU ושלטתי עליהם דרך SpeedFan וכשאני שם 100% אז הם לא פעלו באמת 100%. למשל בקירור של המעבד שלי כרגע יש מאוורר שעובד על 2300RPM כשלפי דף היצרן וכל מיני ביקורות באתרים (חיפשתי בשביל לדעת) הוא אמור לעבוד על 2700. הייתי אומר מאילא 2500 אבל 400 הפרש.

זה כאילו יש איזה משהו חומרתי ששולט בהם כשיש מאמץ הוא נותן להם יותר מתח.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטלתי כבר. לפני שביטלתי המאווררים זזו אפילו יותר לאט. עכשיו הם יותר מהירים. אבל עדין לא קרובים למקסימום שלהם.

אני מבין את הספק-כח כי הוא לא מקבל חשמל מהלוח אם, הוא פשוט מודד את הטמפ' שלו ויודע באיזה עצמה להפעיל את המאוורר שלו. אבל יש עוד מאוורר שמחובר שלא פועל במקסימום, וגם המאוורר של המעבד לא ממש במקסימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...