Home Made Turbo-Module - כדאי להיכנס, לא קומבינה. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Home Made Turbo-Module - כדאי להיכנס, לא קומבינה.

stingeR-

Recommended Posts

טוב, אז ישבתי וחשבתי והחלטתי שהTURBO MODULE לא מספיק לי.. אמרתי נשים מאורר 120ממ.. אבל אז החלטתי שגם זה לא יספיק לי.. בסוף הגעתי לצומת בה חשבתי שלשים את הTURBO MODULE + מאורר 80ממ חזק מלמטה בנוסף להם יהיה טוב.. הסתבר לי שגם זה לא הספיק לי(לא שהמעלות היו גרועות פשוט רציתי פתרון טוב יותר מהTURBO MODULE בהרבה...)

בכל מקרה בסוף לקחתי 2 מאוררים מקוררים שמגיעים עם הגופי קירור למעבדים של ופשוט הלבשתי אותם על הAC ACCELERO S1 בקלות רבה בידיוק כמו שמלבישים את הTURBO MODULE.. לתוך הפינים, והמאוררים נתפסו פשוט מדהים מכיוון שזה נכנס טיפה בלחץ.. אז הם גם יושבים יותר טוב מהTM.. וגם הרבה הרבה יותר חזקים מהם..(אני חושב שהם גם יותר גדולים)

בכל מקרה, אני אתן לתמונות לדבר, ולמי שיש את האפשרות... אני דיי בטוח שזה הפתרון שמנצל את שטח הפנים של הS1 בצורה הטובה ביותר.. חוץ מאולי 2 מאוררי 120ממ..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון שום דבר לא קובע אבל אני יכול לקבוע עם SPEEDFAN אני מעריך...

בכל מקרה התוצאות לא רעות כלל וכלל.. לפני זה עם הTM היה לי 43 במנוחה ו54 במאמץ ועכשיו יש לי 41 במנוחה ו49 במאמץ.. זה מדהים... רק חסר כאן VMOD.. הכרטיס פשוט לא מגיע לחצי ממה שהוא באמת יכול עם הקירור הנוכחי...

ועוד פעם אני אומר, זה נכנס בלחץ ולכן זה גם יושב *הרבה* יותר טוב מהTM...

מה שכן עם הגובה הזה אפשר לקרוא לזה 4SLOT COOLING

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקומך לא עושה את כל העבודה הזאת (למרות שכל הכבוד על היוזמה).

עשיתי את זה על גופי אחרים ואני אגיד לך מה.

אתה הולך ל KSP. קונה את המאורר הכי גדול שראיתי בגודל 18 ס"מ בגרושים, תוקע למעלה וחי כמו מלך.

אין על ה18 שלהם. שטח פנים ענק

זרימת אוויר כמו במנהרות רוח של התעשייה האווירית ונוחות של מאורר אחד לא מפורק, נוח להצמדה ולעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאורר 180ממ לא יעזור לי כאן מכיוון שאפילו מאוררי 120ממ יחסית גדולים לגוף קירור הזה(אפילו שהוא עצום יחסית לגופי קירור אחרים) ולכן מאורר 180ממ יהיה כאן הרבה פחות אפקטיבי ממאורר 120ממ בודד או 2 אלו...

מה גם שאין כאן מה לקמבן, המאוררים של נכנסים כאן כמו הטורבו מודול.. רק דוחפים אותם פנימה וסיימנו... לא ברגים ולא נעליים... בלי אזיקונים בלי כלום... נכנס ונתפס כאילו זה יועד להיות שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון שום דבר לא קובע אבל אני יכול לקבוע עם SPEEDFAN אני מעריך...

בכל מקרה התוצאות לא רעות כלל וכלל.. לפני זה עם הTM היה לי 43 במנוחה ו54 במאמץ ועכשיו יש לי 41 במנוחה ו49 במאמץ.. זה מדהים... רק חסר כאן VMOD.. הכרטיס פשוט לא מגיע לחצי ממה שהוא באמת יכול עם הקירור הנוכחי...

ועוד פעם אני אומר, זה נכנס בלחץ ולכן זה גם יושב *הרבה* יותר טוב מהTM...

מה שכן עם הגובה הזה אפשר לקרוא לזה 4SLOT COOLING

כל עוד לא מעניין אותך אתה בסדר ;)

אתה הולך ל KSP. קונה את המאורר הכי גדול שראיתי בגודל 18 ס"מ בגרושים, תוקע למעלה וחי כמו מלך.

זרימת אוויר כמו במנהרות רוח של התעשייה האווירית ונוחות של מאורר אחד לא מפורק, נוח להצמדה ולעבודה.

למה אתה מתכוון למעלה? איפה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מאוורר 120 מ"מ שמתחבר לשקע החשמלי בבית..(ל 220V AV) משהו מטורף כזה שמעיף לי את הגבות כשהוא עובד..

היה יכול להיות מעניין לראות אותו מותקן שם..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון מעולה ופשוט שיכול לתת לגולשים שלנו אפשרות לעשות את זה למי שאין כול כך רקע טכני .......

דרך עגב המאוורר של CPU הוא מגיע לסל"ד יותר גבוהה וCFM ממאוורר ממוצא של אותו הגודל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא עבודה מעולה, אין ספק שכבר בעין רואים את השיפור, המאווררים המקוריים יחסית מצועצעים לאלו של .

יש לי את המאוורר הזה, הוא כל כך מעפן שזה לא יאמן - איטי, תכנון להבים לא טוב וכתוצאה מכך ספיחת אויר אפסית (כלומר הוא רק מזיז אויר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

, תכנון להבים לא טוב וכתוצאה מכך ספיחת אויר אפסית (כלומר הוא רק מזיז אויר).

לא יודע האמת לאיזה מאווררים אתה רגיל שהאוויר שהוא נותן לא הספיק לך.

ומה זה ספיחת אוויר

ומה זה הוא רק מזיז אוויר. כי מאוורר אחר, לא מזיז אוויר ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...