צריך המלצה למפרט של מחשב נייד בסביבות ה4K לעבודה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למפרט של מחשב נייד בסביבות ה4K לעבודה

omribenshushan

Recommended Posts

השימוש הוא לעבודה

זה לא פירוט שממש אומר הרבה...מה אתה עושה בעבודה? באילו תוכנות אתה משתמש? האם אתה צריך להתנייד עם המחשב הרבה? מהן העדפותיך לגבי גודל וכ"ו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנות כמו office word power point גלישה באינטרנט , מסנג'ר,

רצוי שתייהיה לו בטריה ארוכה לא צריך להתנייד הרבה זה לא אני שעובד זה לאבא שלי...מחשב עבודה לא עריכה גרפית או דברים כאלה... ושיעבוד ככמו שצריך ושיהיה איכותי ולא יתקע...כרטיס טוב שקולט מרחוק גם צריך גודל בינוני- קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גודל בינוני- קטן

בינוני- קטן? 14' אני מניחה? או 13'?

ב-14' אתה יכול בתקציב כזה להשיג R61 עם Integrated GPU. האחריות היא לשנה בלבד אבל מדובר במחשב עם איכות בניה טובה מאד.

ב-13' אבא שלך יכול לשקול את ה-Vostro 1310 עם Integrated GPU ומעבד חזק למדי. זה מחשב עם איכות בניה לא רעה (אם כי לא טובה כשל ה-R61). והוא נותן תמורה טובה בשביל הכסף בהתחשב במשקלו וגודלו הנמוך.האחריות היא לשלוש שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מתנצלת, הטעתי אותך. קראתי את התקציב שלך לא נכון. ה-R61 ב-14' אינו למעשה בתקציב שלך ככה שאין טעם לקשר אליו.

ה-Vostro כן בערך בתקציב שלך ואתה יכול לראות אותו כאן:

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-vostro-1310.htm

ומה עם המחשבים הניידים של הם טובים?

:)

יש פורומים שלמים שמוקדשים לריבים רגשיים על השאלה הזו. אני יכולה להגיד לך את דעתי האישית בלבד.

אני לא אקנה

אני יכולה לגבות את זה בכל מיני טיעונים רלוונטיים על הספסיפיקציות של המחשב אבל האמת היא שיש לי רתיעה מאפל ומוצריה. קניית מוצרי אפל (ובמיוחד Macbook) מרגישה בשבילי קצת כמו קניית מכונית אדומה בוהקת עם מושבי עור - סמל סטטוס (וכזה שמעורר תחושת דחיה קלה). אתה פשוט משלם על אפקט הפוזה. המחירים שאפל דורשת (ומקבלת) על כל שדרוג קטנטן ועל חומרה ואיכות שאינה עולה על זו של המתחרים (ובמקרים מסויימים כמו ב-Air מלווה בעיצוב טפשי ולא שימושי) הם חסרי הצדקה לדעתי. השוני המרכזי שמציעה אפל הוא במערכת ההפעלה. לדעתי זו מערכת הפעלה מוצלחת אבל יש כאלה שיגידו שזה יתרון ויש שיאמרו שזה חסרון. זה שיקול שלך אם אתה רוצה לשלם על תדמית ומערכת הפעלה. כמובן, דרך אגב, שמחשבי לא קרובים במחירם לתקציב שהגדרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...