מחפש חנות של כלי נגינה באינטרנט שעושה משלוחים לארץ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש חנות של כלי נגינה באינטרנט שעושה משלוחים לארץ

omnius

Recommended Posts

שלום לכל המעוניינים

אני מחפש חנות שאפשר להזמין ממנה לארץ כלי נגינה (גיטרה, ספציפית). מן הסתם אני מחפש אחת אמינה וזה למה אני שואל אותכם ולא סתם מחפש בגוגל :silly:

(הסיבה שאני רוצה להזמין ולא לקנות בארץ היא א' המחיר ב' לא מצאתי בארץ את הדגם :kopfpatsch:)

מישהו מכיר אתר/חנות כזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הדגם?

BC Rich Warbeast

ebay רק שתדע שיש מכס לא קטן על זה, והגודל של החבילה יוביל לעלות משלוח היסטרית.

יש לך מושג כמה בערך? (המחיר של הגיטרה ברוב האתרים שמצאתי היה 200$)

נראה לך שזה יגיע לרמה שיהיה עדיף כבר לסוע עד לשם לקנות? :P

עוד שאלה: אם אני יכול להזמין את זה לחבר שגר בחו"ל ושהוא ישלח אלי בדואר, יהיה הבדל משמעותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר עם היבואן שלהם ותראה מה הוא יכול לעשות. תתקשר לכל חנות שיש לה ביסיריץ', דוגמה ראשונה שעולה לי לראש זה חלילית וקילומבו. שאל אותם מי היבואן ותנסה שיביא לך את הגיטרה הספציפית שאתה רוצה.

רק אם המחיר שלו מופרז או שהזמן משלוח שלו לא הגיוני תפנה להזמנה מחו"ל, זה הרבה פחות זול ממה שנדמה לך ויכול להתעכב הרבה הרבה זמן בגלל הגודל והצורה של החבילה שמחייבים משלוח יקר או איטי, מעבר לזה שתחוייב במכס ובמעמ שייקרו את הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם היבואנים (החבר'ה האלה), אמרו שאין להם כוונה לייבא את הדגמים שאני מעוניין בהם בחודשים הקרובים.

בתכלס מצאתי רק חנות אחת באירופה/ארה"ב שיש לה את הדגמים שאני מחפש ועושה משלוחים לארץ :P אם מישהו מכיר חנות חוץ מ-http://www.thomann.de אני אשמח לשמוע.

אם מישהו גם מחפש או סתם רוצה לראות את החישובי עלויות שעשיתי, אותו מישהו היפוטתי מוזמן לדבר איתי בפרטי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...