dual vista on 1 hdd - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dual vista on 1 hdd

explize

Recommended Posts

אוי, הלכנו פה ממש לאיבוד.

הרעיון היה כזה, אחי לא איש מחשבים דגול, אבל הוא אוהב להתקין דברים, והרבה דברים מה שמשנה להורים שלי המון דברים שפעם פעלו ו"פתאום" נדפקו.

מכיוון שאין לי טעם להכניס לו הגבלות משתמש ועוד שטויות כאלו כמו FREEZE שמונעת ממנו שינויי מערכת- כי בכל זאת הוא מנסה, רואה, הורס וכו'- גם אני הייתי כזה, רק שאז המחשב לא עיניין את הורים שלי(אינטרנט וכו'-כן זה היה מלפני למעלה מעשור).

הפתרון שלי הוא פתרון קלאסי, אני לא מפחד משינויי מחיצות וכו', בסה"כ רציתי לעשות 2 מערכות הפעלה שאחת לא תדפוק את השנייה בשימוש רגיל לחלוטין של התקנות של תוכנות סטנדרטיות לחלוטין, ומכיוון שיש צורך בDX10 למשחקים וחשבתי כבר להעביר גם את ההורים שלי שלב אחד למעלה ושיקבלו שנראת יותר טוב(וגם תומכת במוגבלויות ראיה באופן יותר פרודקטיבי- מה לעשות הגיל עושה את שלו)-

ולכן חשבתי שיש לי גם ככה רישיון לויסטה ולהורים שלי לא יהיה אכפת לרכוש עוד אחד בתנאי שזה מה שיתן להם יציבה שאחי לא יהרוס כל פעם ואני אצטרך לתקן(ההרס מתבטא רק במלא שטויות של משחקי וקראקים וקודים לכל המשחקים האלה, ולפעמים בכל מיני נסיונות שווא לנסות תוכנות שנראות לו מגניבות אבל רק הורסות את ה REG).

אני לא רוצה להוציא הון עתק על רישיון למערכת הפעלה אם אני לא אוכל להשתמש בה כראוי במקביל- עדיף להשאר כבר עם הרשיון לXP והרשיון של הויסטה הנוכחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, או שהלכנו באמת לאיבוד או שלא, ממה שהבנתי

אתה רוצה שתי מערכות הפעלה אחת שבה אחיך יוכל ב"חופשיות" להרוס,

ואחת שתיהיה יציבה ובלי כול הדברים של אחיך, ובשביל שלא יפגע במערכת הפעלה

השנייה אתה רוצה להעלים את הכונן שלה כאשר המערכת הפעלה שלו רצה,

אני צודק עד לפה? אני לא מבין בשביל מה לקנות שתי רישיונות אם כבר יש לך

XP וויסטה, אפשר לשים למי שיותר גולש ויותר בעבודות, וויסטה למי שמשחק

ורוצה DX10.

בכול מקרה, העניין של איזה מערכת הפעלה ולמה זה כבר החלטתך,

תיקח בחשבון שאם אתה רוצה אחת ואחת וויסטה

אז אתה צריך להתקין את ואחר כך את וויסטה אם אני זוכר נכון (בשביל שלא יהיה לך בעיות בלשבת ולתקן את התפריט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת את הסנריו נכון,

איך להתקין וויסטה אני יודע, ועשיתי זאת כבר ללא בעיות(השיטה היעילה היא קודם ואז אגב, כי היא זו שיוצרת את התפריט ומזהה עוד מערכות מותקנות)

סתם חשבתי שיהיה נחמד לשדרג גם את ההורים שלי מהמראה המיושן של הXP(הם לא ממש צריכים מעבר לאופיס ואקספלורר פועל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D תאכלס,

תאכלס נכון, אבל אבא שלי הוא כמו ילד קטן הוא ירצה את החדש ביותר, ויתלהב מהמראה החדש ומהפונקציות- יש לך משהו חדש, אז תעשה אותו חדש לגמרי עם שנראית טוב יותר(משנת 2001 הם עם XP)

כל משפחה עם הדפיקות שלה, ואם אפשר להביא להם את זה, אני לא אגיד לא- השאלה- אם אפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון, אם אתה רוצה להישתמש באותה וויסטה שרכשת, פעמיים,

אחת לאחיך ואחת למשפחה, אני לא חושב שלקנות עוד וויסטה זה יהיה שווה את

זה בכסף הזה אפשר לעשות הרבה דברים אחרים, אולי

אם תדבר עם מיקרוסופט ותסביר את המצב אולי (ואני קצת בספק),

יהיה אפשר לסדר משהו, אם אני לא טועה תאורתית אם תתקין עוד וויסטה

והיא לא תחובר לאינטרנט אז אתה תוכל להישתמש באותו רישיון פעמיים

זה תאורתי כמובן חח... אני לא יודע איך בדיוק המנגנון של לבדוק אם הרישיונת בשימוש כמה פעמים... ואני

גם לא ממש יודע איך זה עובד בדיוק ומה המגבלות.

בעיקרון עדיף אם זה רק עבודות וגלישה באינטרנט אם כבר יש לך , אפשר

להתקין כול מיני חבילות ש"מייפות" את ה- שייראה כמו וויסטה (שלדעתי סתם מכביד על המחשב לפעמים).

מכאן זאתי כבר החלטתך, והמון הצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד זה לא מהכיס שלי, אני רק מוודא שזה אפשרי, אני לא רוצה לעשות מניפולציות של תוכנות שמייפות את הגרפיקה.

שתיים, שמעתי וראיתי שאפשר להשתמש באותו הרישיון פעמיים ויש מדריכים של כאלה דברים, אבל זה לא המקום לדסקס עליו.

השאלה היא טכנית גרידא- אם ניתן לבצע זאת ללא הסתבכות מיותרת של התעסקות ברג'יסטרי ובניהול פרטישנים בעזרת תוכנה צד שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי , וזה גם נשמע הגיוני, זה רק שינוי קטן ברג'ירסטרי וזהו...

אתה יכול לבדוק גם על המערכת הפעלה הנוכחית שלך מהמדריך שנתתי ולבדוק שזה עובד (אם יש לך שתי מחיצות עכשיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...