קרינה מטלפונים אלחוטים - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרינה מטלפונים אלחוטים

zorgi

Recommended Posts

יש היום המון מחקרים על רמת הקרינה מטלפונים סלולרים, כול יום יוצא מחקר חדש שמוכיח משהו אחר. מחקר אחד אומר שהקרינה מסרטנת ואחריו יוצא מחקר שאומר שלא נמצא קשר לכך. מה שמטריד אותי זה שכמעט ואין מחקרים על טלפונים אלחוטים אשר כמעט לכולם יש בבית לפחות אחד כזה.

השבוע היה לי ויכוח קל עם הורי. הטלפון האלחוטי שלנו התקלקל, ואני אמרתי שצריך ליקנות אחד חדש. הם אמרו לי שלא צריך כי גם ככה לכול אחד יש את הפלאפון האישי שלו. אני אמרתי שזה נכון , אבל הפלאפונים פולטים המון קרינה ולכן צריך גם טלפון. הם אמרו שזה לא נכון מכיוון שכיום, הטלפונים האלחוטים פולטים קרינה כמעט כמו הפלאפונים.

השאלה היא האם זה נכון? או שאני צריך לשכנע אותם אחרת? מה אתם אומרים? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, שניהם פולטים קרינה

בדיוק כמו המחשב שבו אתה משתמש כרגע, ובדיוק כמו הטלוויזיה, ועוד עשרות דברים

אחרים שיש לך בבית. השאלה היא האם הקרינה הזאת מזיקה או לא...

בכל אופן, אין שום הוכחות חותכות כי קרינה של פלאפון מזיקה, והשבוע משרד הבריאות החליט

להכריז על פלאפונים כעל מסוכנים פשוט כי לא הוכח שהם לא (שזה בדיוק כמו להגיד שמים זה מסוכן, כי לא הוכחנו שזה לא מסוכן)

טלפונים אלחוטיים עובדים בתדרים שונים מאשר פלאפונים והם משדרים למרחקים קצרים יותר

אני לא יכול להבטיח לך שטלפונים אלחוטיים הם לא מסוכנים, אבל לא ראיתי עד היום מחקר שטוען

ומוכיח כי הם מסוכנים (זה לא אומר שאין כאלה, פשוט שאני לא ראיתי כזה. עם זאת, אני לא חושב שיש מחקר כזה)

בכל מקרה, אני הייתי מרגיש יותר בטוח להשתמש בטלפון מאשר פלאפון, בעיקר כי הוא גם פולט פחות חום

(שגם יכול להיות מסוכן לרקמות) ולא רק בגלל הקרינה האלמ"ג.

שים לב שמעבר לעניין הקרינה, טלפון הוא קו קרקעי (של / HOT) ואילו סלולרי הוא לא (סלקום / אורנג' / מירס / פלאפון)

ובדר"כ מחירי השיחות בקו קרקעי (בזק / HOT) נמוכים יותר, אפילו כאשר מדברים לטלפון סלולרי, אם כי כמובן

זה תלוי במסלול שלך ובעוד כל מיני גורמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...