לאחר קנייה ראשונה ב ebay, איך אני עוקב אחרי החבילה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר קנייה ראשונה ב ebay, איך אני עוקב אחרי החבילה?

Sting

Recommended Posts

היי חבר'ה, הזמנתי אתמול בלילה את המוצר הראשון שלי דרך , הופתעתי שלא היה שום מקום למלאות הערות למוכר וגם שלא מצאתי עדיין פרטים לגבי מצב החבילה כמו אם היא נשלחה כבר או לא וקוד מעקב כדי לדעת איפה היא נמצאת...

יש דרך לקבל את הפרטים האלה? אני אמור לקבל אותם מהמוכר לבד או שאני צריך לבקש ממנו אותם?

תודה

ד"א כוס אומו המדינה הזאת! המשלוח עולה יותר מהמוצר! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רק שתבין שאין אחריות על המוצר, אז כך שלא כל דבר קונים באיביי, קונים בדר"כ מוצרים שהם לא מתקלקלים או מתקלקלים פעם ב....

לפי מה שאני יודע אתה צריך לחכות שבוע/שבועיים לחבילה שתגיע ואז למלא פידבק, כדי שהמוכר יידע שקיבלת את המוצר והוא יודע עם מי הוא מתעסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ענית לי על השאלה, השאלה היא איך אני יודע בכלל אם החבילה יצאה ואיפה היא? בדומה לפרטי מעקב הזמנות באתרי מכירות שאפשר לדעת מה מצב החבילה וקודי מעקב של פדקס שאתה יכול לבדוק דרך האתר שלהם איכן החבילה נמצאת באותו רגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ענית לי על השאלה, השאלה היא איך אני יודע בכלל אם החבילה יצאה ואיפה היא? בדומה לפרטי מעקב הזמנות באתרי מכירות שאפשר לדעת מה מצב החבילה וקודי מעקב של פדקס שאתה יכול לבדוק דרך האתר שלהם איכן החבילה נמצאת באותו רגע.

שאל את המוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חבר'ה, הזמנתי אתמול בלילה את המוצר הראשון שלי דרך , הופתעתי שלא היה שום מקום למלאות הערות למוכר וגם שלא מצאתי עדיין פרטים לגבי מצב החבילה כמו אם היא נשלחה כבר או לא וקוד מעקב כדי לדעת איפה היא נמצאת...

יש דרך לקבל את הפרטים האלה? אני אמור לקבל אותם מהמוכר לבד או שאני צריך לבקש ממנו אותם?

תודה

ד"א כוס אומו המדינה הזאת! המשלוח עולה יותר מהמוצר! :-\

תבקש מן המוכר tacking number

ותבדוק מה האייטם לוקיישן

ובזמן התשלום יש אפשרות להוסיף הערות

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, המוכר קובע את מחיר המשלוח, וכמובן שהם משתדלים להרוויח גם על זה... :-)

שנית, הערות למוכר - אתה מתכוון סתם לכתוב כמה שורות למוכר לגבי המשלוח, או לכתוב פידבק על המכירה?

לכתוב למוכר אתה יכול בזמן שליחת התשלום בפיי-פאל, ופידבק, כל עוד לא קיבלת את החבילה, אין ממש טעם לכתוב...

ולסיום, חלק מהמוכרים שולחים קוד מעקב למשלוח, וחלק לא. פשוט בקש מהמוכר. לא בכל אפשרויות המשלוח יש דרך למעקב.

Batnun

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...