בעיה מוזרה ומעצבנת באיסיקיו - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה ומעצבנת באיסיקיו

KapiSH

Recommended Posts

אז ככה, כששולחים לי "בקשת אישור" ואני פותח אותה מתקבלת ההודעה הזו:

3c6304704c232b94.jpg

ולאחר לחיצה על "אישור" מופיעה ההודעה הזו:

3c6304944c8557ef.jpg

ואחרי זה נסגר האיסיקיו וצריך להפעילו מחדש בלי שהספקתי לאשר/לא לאשר לבנאדם :-/

זה קורה גם כששולחים אלי URL ואני מנסה לפתוח אותו...

הסרתי את האיסיקיו לגמרי והתקנתי מחדש וזה הסתדר, אחרי כמה ימים שוב חזר, שוב הסרתי והסתדר ושוב חזר, עכשיו זו הפעם השלישית ואני יודע שאם אני אסיר את הכל ואתקין מחדש אז הבעיה תחזור שוב עוד מספר ימים, ככה עד שאני אמות (בעע הגזמתי בקטע הזה...)

מישהו נתקל בתופעה מרגיזה זו?

איך ניתן לסדר זאת?

(אני על הגרסה האחרונה של ועל WinXP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תתקין ICQ2000 כמו בן-אדם נורמלי

ב. אחרי שאתה מוחק ומתקין מחדש, שים לב מה אתה מתקין אחרי זה, שגורם ל- להידפק..

התקנתי ICQ2001b מהגירסה הכי אחרונה. התוכנה פתוחה אצלי 24 שעות ביממה ואין שום תקלות, לא קריסות ולא בעיות עם העברית. זה אומר שאני לא נורמלי ? ? ;D ;D ;D ;D ;D

אני הייתי מציע בזהירות רבה לבדוק את ה-DATABASE שלך. אם אתה עושה לו גיבוי באופן קבוע ולקחת איתך את כל ההיסטוריה והרשימת קשר מהגירסאות הקודמות, תמיד יש סיכון שבהמרה לפורמט של ה- מהגירסה החדשה יותר (ה-DATABASE CONVERTER שחייבים לעשות בשידרוג לגירסה חדשה), נדפק איזשהו קובץ וזה מה שגורם לאיי סי קיו לקרוס.

אם אתה באמת סוחב היסטוריה ארוכה ואתה לא צריך אותה, נסה להמיר שוב את ה-DATABASE בלי לשמור היסטוריה, ובמקרים קשים במיוחד אין ברירה אלא להיפרד לשלום מה-DATABASE הזה, להדפיס את רשימת הקשר, למחוק הכל ולהוסיף את כולם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין במחיצה שונה או בכונן אחר.

זה יפתור לבטח את הבעיה.

ועד כמה שידוע לי בגרסה האחרונה של האיי סי קיו הרשימה שלך מתעדכנת אוטומטית מהשרת של האיי סי קיו כך שאתה לא צריך את הדטאבייס.

תהנה...

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...