תוכנות של 32 bit יעבדו בווינדוס ויסטה 64 bit? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנות של 32 bit יעבדו בווינדוס ויסטה 64 bit?

EITANPP0

Recommended Posts

כותרת*

ועוד משהו, אני רוצה לשדרג לווינדוס ויסטה 64 ביט במחשב נייד שלי, אז רציתי לשאול עם יהיו לי בעיות עם משחקים ותוכנות, זה לא בעיה כי המחשב חדש ואני קיבלתי בשביל 64 bit.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

99% מהדברים יעבדו.. תמיד תיהיה איזה תוכנה קטנה פה ושם שיתעקשו לעשות בעיות.. אבל תמיד יש תחלופות.

בכל מקרה.. הרוב המוחלט של הדברים אמורים לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לחדד את הנקודה שיכול להיות שחלק מהדרייברים לא יעבדו כמו שצריך או בכלל לא לכן מומלץ לבדוק קדום את נושא התאימות לחומרה בקיימת.

הדרייברים חייבים לעבוד זה מחשב חדש שנקנה לפני כמה ימים, מה יש סיכוי שזה עדיין לא יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לחדד את הנקודה שיכול להיות שחלק מהדרייברים לא יעבדו כמו שצריך או בכלל לא לכן מומלץ לבדוק קדום את נושא התאימות לחומרה בקיימת.

מבטלים בBOOT את הדרישה לדרייברים חתומים והופלה אפילו של W2K עובדים כמו מודם פקס של USR על 2008 SERVER

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה זאת אומרת מבטלים בboot?

אני לא רוצה ללהיכנס לכול זה, המחשב חדש שנקנה לפני כמה ימים והדרייברים תואמים לויסטה, כמו כל מישהו שיקנה מחשב חדש כרגע לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה זאת אומרת מבטלים בboot?

אני לא רוצה ללהיכנס לכול זה, המחשב חדש שנקנה לפני כמה ימים והדרייברים תואמים לויסטה, כמו כל מישהו שיקנה מחשב חדש כרגע לא?

עזוב אותך, אם יש לך דיסק לויסטה 64BIT אתה מסודר!!!

לך על זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם...

הא? פשוט מריצים את הפקודה bcdedit /set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS ומי שבאמת חכם פשוט יוצר שני bootconfigs עם ובלי חתומים במקום כל פעם להריץ את הפקודה ולעשות ריסטרט אם צריך להתקין דרייבר לא חתום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...