מזמין עוד שעתיים לוח, מעבד וזכרון - צריך ממכם עצות אחרונות.. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזמין עוד שעתיים לוח, מעבד וזכרון - צריך ממכם עצות אחרונות..

jacko_il

Recommended Posts

אז ככה , כמו בכותרת = עוד שעתיים בערך אני יוצא ל KSP לקנות את המפרט שבתמונה -

צריך את דעתכם בנושא ואם יש רכיב מומלץ אחר במחיר בערך זהה אשמח לשמוע !!

זה מחשב שהולך להשאר איתי בערך 2-3 שנים וישמש למשחקים בעיקר.

*נ.ב יש לי כבר כרטיס מסך ושאר רכיבים (אפשר לראות במפרט הנוכחי) ולא להתייחס לספק ולמארז שבצילום מסך - זה לא מיועד למחשב הזה..

היתה לי התלבטות האם ללכת כל DDRII 1066 ובסוף ירדתי מזה.. ההפרש במחיר לא כזה רציני - 70 ש"ח.

הקטע הוא שה REAPER 1066 באים בתזמונים של 5-5-5 וה 800 באים בתזמונים של 4-4-4 .. מה עדיף ? תדר גבוה או תזמונים נמוכים (לשימושים שלי..) ?

האם המעבד הוא בחירה טובה ? אין לי בעיה להוסיף מעט ל Q6600 .. אבל הבנתי שה 8400 עדיף ממנו למשחקים.. (אמת או לא ?)

ואיך הלוח ? יש לוח שעדיף ממנו מ KSP במחיר הזה ?

תודה רבה לכולם !!

תשובות מהירות ייתקבלו בברכה - אבל בבקשה בבקשה לענות רק מי שבאמת מבין..

תודה שחר

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחר הבדל בין 1066 CL5 ל800 CL4 הוא מזערי...ככה שלך על מה שמתאים לך מבחינת תקציב/נפח..

כמו כן אני רואה שלקחת 2GB של ..אם כבר משחקים למה לא 4GB ?

וההבדלים בין הE8400 לQ6600 מבחנית משחקים הם מזערים...לעתיד כמובן שעדיף מרובע ..אבל נכון לעכשיו אין צורך בהם ממש..

והלוח אם אחלה בחירה....

תתחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה קונה מארז וספק ג'נריים?? -_-...[br]פורסם בתאריך: 29.07.2008 בשעה 19:16:23

ולוח היה עדיף לך לקחת P5Q PRO , הוא תומך בקרוספייר ותוכל להוסיף כרטיס מסך מתישהו
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה קונה מארז וספק ג'נריים?? -_-...[br]פורסם בתאריך: 29.07.2008 בשעה 19:16:23

ולוח היה עדיף לך לקחת P5Q PRO , הוא תומך בקרוספייר ותוכל להוסיף כרטיס מסך מתישהו

תקרא שוב מה הוא אמר על המארז והספק.

ו CF ו - לא מצדיקים את ההשקעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות !

קניתי בסופו של דבר את המפרט שרשמתי.. בנתיים הכל סבבה.. לקח לי כמה שעות הרכבה..

למי שרשם שחבל שלא לקחתי SLI/CF = יש מאחורי זה סיבה , אני לעולם לא ירכיב מערך כזה. זה נוגד את אמונתי..

הזכרונות האלה זה קצת עבודה בעניים האמת - רק כשהגעתי הביתה הבנתי שהם יעבדו בתזמונים של 4-4-4-15 אם ורק אם מעלים את המתח מ 1.8 ל 2.1 ומעבירים אותם מ T1 ל T2 .. ככה בסטוק הם פשוט 5-5-5-18.. אבל חפיף זה גם בסדר מבחינתי..

עכשיו תגידו - אני פשוט חדש במחנה אינטל - טמפ' של 44 מעלות (ל 8400 ) במצב ביוס זה תקין ? הקירור הוא קירור סטוק אבל שמתי משחה של AS-5 ..

ב הקודם של זה היה פחות מ 40 אחרי OC מטורף ..

שוב תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...