ה"בלוק" הראשון שלי ופעולתו - קירור מים. 13 תמונות ---> - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה"בלוק" הראשון שלי ופעולתו - קירור מים. 13 תמונות --->

vner@

Recommended Posts

למה? למה? למה? למה?

א. הדבר הכי לא בטיחותי שראיתי!

ב. הדבר הכי לא בטיחותי שראיתי!!

ג. לא חשבת על ניסויים על יבש קודם?

ד. למה?

ה. מה נהרס?

ו. :nono: :nono:

ז. :AR15: :bash: :bash:

ח. :jarswim:

ולסיום, מה חשבת לעצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרח זה פתרון לא ריאלי כי הוא נמס אחרי זה והטמפ' עולה אז מה אתה תעשה, תרוץ לפריזר כל שעתיים עם בלוק קרח ?

מערכת קצת חורנית אבל חמודה, רק תסביר לי איך הגיעו מים למעבד, והאם הוא נהרס ? איזה מעבד זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרח זה פתרון לא ריאלי כי הוא נמס אחרי זה והטמפ' עולה אז מה אתה תעשה, תרוץ לפריזר כל שעתיים עם בלוק קרח ?

מערכת קצת חורנית אבל חמודה, רק תסביר לי איך הגיעו מים למעבד, והאם הוא נהרס ? איזה מעבד זה?

הבעיה עם קרח היא שהוא גורם לטמפ' המים לרדת מתחת לטמפ' האוויר בחדר/במארז, דבר הגורם להתעבות של אדי מים (הטיפה המצולמת שם למשל). מים+רכיבים אלקטרוניים זה לא שילוב טוב כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון עצמו נחמד אבל באמת באמת כדאי לך לתכנן משהו יותר רציני, ולא להשאר עם זה אפילו לא דקה נוספת.

ולא נראה שיש לך לחץ טוב על הבלוק שיצמיד אותו למעבד, הית יכול להביא משהו יותר יצירתי , לםי המודים שלך אנחנו יודעים שאתה מסוגל

ליותר.

עריכה: עכשיו שמתי לב להודעה שלך שהמעבד מת. משתתף בצערך.. וזה רק אומר שבקירור מים אסור למהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חובבני מידי, מאולתר מידי....

בקירור מים אסור לחפף ולחתוך בקצוות...

נ.ב

בן דוד שלי פעם בנה משהו כזה ובזמן שהוא שיחק במחשב, השתחרר האזיקון והיתה לו משאבה חזקה מאוד... (2500 אני חושב)..

וכל המחשב התמלא במים.. TOTAL LOSS... חוץ מהבטריה של הביוס שהמשיכה לעבוד אחר"כ במחשב אחר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...