דל Studio 17, כמה שאלות. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דל Studio 17, כמה שאלות.

noambar

Recommended Posts

שלום לכולם,

אבא שלי מעוניין לקנות את הנייד החדש של - Studio 17,

עכשיו רצינו לדעת איפה ניתן יהיה לממש את האחריות בארץ במידה שיש תקלה, אם היא בכלל האחריות תקפה בארץ.

וגם מה אתם אומרים על הלפטופ הנ"ל, שווה קנייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלפטופ הזה נירא לא רע ביכלל .

המחיר שלו בחול ממש שווה ב 1600 דולר מקבלים מפרט ממש נחמד .T9300 , 320GB ,3GB,3650 , סוללה 9 תאים.

הקשר לאחריות השאלה אם יש עליו אחריות בין לאומית, אם כן אז אתה ממש אותה אצל היבואן של בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות של בארץ היום זה דרך העולמית למעשה אתה מתקשר למספר חינמי שמביא את השיחה שלך למרכז תמיכה בדאבלין ששם עונים לך בעברית מנסים לפתור לך את הבעיה ואם לא הולך אז מפנים אותך למעבדה רשמית שלהם (מעבדות CPM)

השאלה היא רק אם המחיר שהציעו לך בחול כולל אחריות בינ"ל

בכל אופן בקרוב מאוד הם ימכרו גם בארץ אז אולי כדאי לחכות קצת

הסטודיו 15 כבר כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי מעדיף בחו"ל, מכיוון שזה יוצא הרבה יותר זול.

כשאני רוצה להזמין דרך האתר זה לא שואל אותי עם אני רוצה אחריות בינלאומית, איפה אני יכול לבחור??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי מעדיף בחו"ל, מכיוון שזה יוצא הרבה יותר זול.

כשאני רוצה להזמין דרך האתר זה לא שואל אותי עם אני רוצה אחריות בינלאומית, איפה אני יכול לבחור??

בדרך כלל אתה לא יכול לבחור. או שיש או שאין. ברוב הסדרות שאינן עסקיות אין אחריות בינלאומית אבל אתה צריך לבדוק ספציפית על הדגם הזה. מדובר בסדרה חדשה שאינה בארץ עדיין אז כמובן שגם יהיו בעיות במקרה של צורך בחלקי חילוף בזמן הקרוב.

דרך אגב, סביר מאד להניח כי לא ניתן לרכוש דרך האתר של עם כרטיס אשראי שאינו אמריקאי, קח את זה בחשבון ותוודא את המדיניות שלהם בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...