בעיה| הורדת דמואים בpsn ועדכון המשחק גראן טוריסמו 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה| הורדת דמואים בpsn ועדכון המשחק גראן טוריסמו 5

gtabak_37

Recommended Posts

כשחיברתי פעם ראשונה את הפלייסטיישן לאינטרנט, הורדתי דמו וירד עד הסוף ופעל לי מצויין עכשיו כשאני מנסה להוריד דמו הוא תמיד נתקע לקראת הסוף ואומר שהתקשורת עם השרת התנתקה. יש לציין כי משחקי האונליין והגלישה באינטרנט בפלייסטיישן פועלים באפן מושלם, ללא בעיות כלשהם.

גם כשאני מנסה לעדכן את גראן טוריסמו 5 הוא נתקע לי באמצע וזאת למרות שלפני זה עדכני את אסאסינס סקריד וסיים לי עד הסוף

מה אפשר לעשות? אולי זאת הקליטה של הwifi או שמהירות האינטרנט נמוכה מדי או שאולי יש בעיה עם השרתים של סוני?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט אבל כמעט הצלחתי להוריד את הדמו של המשחק רסיסטנס: פול אוף מן. 97% והתקשורת הסתיימה.

לפחות זה שיפור יחסית לפעמים שעברו כי התקשורת התנתקה הרבה לפני.

מחר אני אנסה שוב כי אין לי כוח ובא לי לשחק COD4 באונליין מי שרוצה להיות חבר שלי אז הכינוי הוא gtabac

מי שיש לו פתרונות לגבי הבעיה שימשיך להגיב כי אני כל כך רוצה את הדמו הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שאין מספר שגיאה, אתם לא תאמינו מה קרה עכשיו ניסיתי להוריד את זה וזה הגיע למאה אחוז אבל גם התחיל להגיע ל101%, 102%, 103%

ופשוט לא הפסיק אז העברתי את ההורדה למנהל ההורדות ברקע של ה Xmb ואז אני רואה שהוא מתחיל מחדש כל הזמן.

וכן, אני משתמש אמריקאי והצלחתי כבר להוריד דמו משם אבל עכשיו אני לא יכול ודרך אגב COD4 ONLINE פועל מצויין/

אולי כדאי להחליף אנטנות בראוטר או לשדרג את מהירות הגלישה או לעבור ספקית (מה שלא נראה לי כי כבר הצלחתי להוריד דמו פעם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...