בעיה בלשמור על פורטים פתוחים לשימוש. - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בלשמור על פורטים פתוחים לשימוש.

mmicha

Recommended Posts

כן יש לי מזהה גבוה, ככה רשום ואני אפילו מוריד במהירות יחסית 80Kb, זה אומר שזה בסדר?

מה יקרה כאשר אני עכשיו בעל IP סטטי ואנסה להתחבר לרשתות אלחוטיות שלא אצלי בבית?אני אצליח להתחבר? או שאני אהיה מוגבל באפשרויות?

ואם אני ארצה גם ברשתות אחרות להוריד מהאימיול אני אצטרך להגדיר בראוטר השני את הפורטים וה IP שלי? או שברשת אחרת טווח הכתובות שיחלק הראוטר יהיה שונה משלי?

לדוגמא אצל בת זוגתי יש ראוטר כמו שלי אז אני מניח שזה אותו טווח כתובות נכון? אבל מה יקרה כאשר אני ארצה להתחבר לראוטר אחר?

תודה.

וואו, הרבה שאלות. אני אנסה לענות לפי הסדר.

1. כן, בגלל שיש לך מזהה גבוה זה אומר שהכל בסדר. אתרי בדיקת הפורטים הפתוחים האלה מעולם לא היו אמינים במיוחד.

2. אם אתה עם IP סטטי, לא תוכל להתחבר לרשתות אחרות, אלא אם במקרה טווח הכתובות של הרשת השנייה זהה לראשונה וה-IP שיש לך עכשיו לא תפוס.

מה שכן, אתה יכול להשתמש בALTERNATE CONFIGURATION כשאתה מגדיר את ה-IP הסטטי שלך. פשוט תשים את ההגדרות הסטטיות תחת ALTERNATE CONFIGURATION, ואת החלון הראשי תשאיר על AUTOMATIC. ככה כל פעם שהוא ינסה לקבל IP דרך DHCP ולא יצליח, הוא יפנה להגדרות בALTERNATE וייקבע לך IP סטטי.

3. לגבי פתיחת הפורטים, התשובה היא כן. בכל שונה ולכל IP שונה שתיקח יהיה צריך לפתוח פורטים מחדש. UTORRNET למשל יודע לעבוד עם UPNP, פונקציה שיודעת לתקשר עם הראוטר באופן דינמי ולפתוח פורטים בזמן הבקשה. באימיול אני לא זוכר אם יש את זה (הפסקתי להשתמש לפני שנתיים).

הנקודה התחתונה היא כזו: אתה צריך לפתוח פורטים בכל נפרדת ובכל IP נפרד כדי להשתמש באימיול בכמה מקומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...