subnet mask - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

subnet mask

tzahi16

Recommended Posts

למנהלי הפורום שלום!

אני אגשישר לעניין כאשר אני נותן תפקודה IPCONFIG בCMD ה"סאבנט" שמופיע לי הוא 255.255.255.255

אני יודע ש CALSS A הוא 255.0.0.0 B הוא 255.255.0.0 ן C הוא 255.255.255.0

ידוע לי שכתובת IP מורכבת מ NETWORK ID ו HOST ID.

שאלתי היא מה אומר המצב הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתחבר בחייגן כך שזה אפשרי בגלל שהמודם חיבור bridging שקוף וה subnet mask הזה הוא בעצם wildcard שהספק נותן לכל טווח של כתובות IP במקרה הזה ורק כתובת אחת בלבד לחיבור.

תשים לב שהכתובת מופיעה בחיבור PPP שלך ולא בכרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שהכתובת מוגדרת ידנית או שמשהו לא בסדר בסוקט/כרטיס רשת.

הא?? בעיה ברכיבי הרשת של המחשב שלו? מה פתאום!

גם בWAN לא קיים subnet mask כזה.

שטויות בלחץ. חיבור של מחשב בודד עם חייגן מאפשר חיבור עם 32/ או 255.255.255.255. אותו כנ"ל אם יש לך כתובת IP קבועה, אותו כנל אם מנתבים אליך ניתוב סטטי (למשל ללופבק), אותו כנל אם אתה משייך כתובת לint אחר (למשל ip unnumbered בתור דוגמה)

אתה מתחבר בחייגן כך שזה אפשרי בגלל שהמודם חיבור bridging שקוף וה subnet mask הזה הוא בעצם wildcard שהספק נותן לכל טווח של כתובות IP במקרה הזה ורק כתובת אחת בלבד לחיבור.

תשים לב שהכתובת מופיעה בחיבור PPP שלך ולא בכרטיס .

מה הקשר wildcard??? אם כבר, ה-wildcard יהיה 0.0.0.0. מה זה bridging שקוף? אני לא מכיר כזה מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NIC לא יכול לקבל subnet mask כזה דרך DHCP בחיים.

כאשר מודם יוצר "חיוג לרשת" דרך PPP החיבור הוא ב layer 2 כך שהוא לא מייחס לIP בכלל אלא רק לכתובות הפיסיות לכן הוא יכול לקבל גם subnet mask כזה.

wildcard יכול להיות גם 0.0.0.0. וגם 255.255.255.255 שבמקרה של PPP זה תמיד תהיה האפשרות השניה.

לעוד מידע: http://www.adsl-business.co.uk/ADSL_IP_Numbers.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NIC לא יכול לקבל subnet mask כזה דרך DHCP בחיים.

כאשר מודם יוצר "חיוג לרשת" דרך PPP החיבור הוא ב layer 2 כך שהוא לא מייחס לIP בכלל אלא רק לכתובות הפיסיות לכן הוא יכול לקבל גם subnet mask כזה.

wildcard יכול להיות גם 0.0.0.0. וגם 255.255.255.255 שבמקרה של PPP זה תמיד תהיה האפשרות השניה.

לעוד מידע: http://www.adsl-business.co.uk/ADSL_IP_Numbers.htm

wildcard שכולו אפסים הוא כתובת אחת. wildcard שכולו 255 הוא "הכל". אני מציע לך לקרוא טוב טוב מה ההבדל בין subnet mask לבין wildcard, בין התעלמות מהביטים של הרשת, לבין ההתחשבות רק בביטים של ההוסט. הלינק ששלחת בכלל לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...