"בכיתה שלי לא תדברו רוסית" - תלמיד בכיתה הזאת - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"בכיתה שלי לא תדברו רוסית" - תלמיד בכיתה הזאת

ktanta harta

Recommended Posts

שימו לב איך דיון באמת אמיתי וכן מצד כל המשתמשים הפך פתאום לגזענות. אני ואחרים חשבו שלדבר ליד זה לא מנומס ולא מוסיף לידידות ביננו. (ביני לחברי) פתאום התעורר לו החבר Lev וחושב שכפינו עליו איסור לבר ברוסית. אויי לב - מה קרה? איך בדיוק קמת ? למה אתה לכל הרוחות מתנפל עלינו?

מה הקשר לכל השטויות שכתבת ? "רוסי מסריח?" זה אף אחד לא התכוון , ואתה חושב שאתה יכול להפיל על כולנו את ה-"חוכמה המיותרת" שלך ולהסביר לנו שאנחנו גזענית פאשיטיסים (למרות שהמילה האחרונה לא נכתבה במפורש).

דיי כבר ולכל הרוחות !!! תפסיקו לקשור זבוב לפיל!!!

כל דיון כאן נמשך לצצדים אפלים ומיותרים שלא קשורים אחד בשני.

סיכמו כולם שזה לא מנומס לדבר ליד ישראלים(ברוסית), ולא נותן הרגשה נוחה - > מכאן ולגזענות ופאשיזים ? נו באמת !

השתדלתי מאוד לאזן את כולם אבל ההודעה של Lev האחרונה באמת הקפיצה לי את הפיוזים המרוקאים שלי . וזה לא קשור לגזענות !

קיבניימט!

לא מעניין אותי הרגשות שלך, איך שאני אדבר ובשפה שאני אבחר אני אקבע לעצמי ולא אתה אני לא חבר שלך ולא מכיר אותך, אז אם אני רוצה לדבר בסביבה שלך ברוסית, זה מה שאני אעשה, אתה מוזמן לקפוץ על עצים ולאכול בננות היות ואתה מרוקאי ואני לא הייתי אומר לך שום דבר, להיפך! הייתי זורק לך קצת בוטנים גם.

בקשר למורה, אני לא יכול לדעת אם היא אמרה את הדברים האילו באמת, צריך לפטר אותה כי היא מסיתה לגזענות, עכשיו מה שכתוב בכתבה שכל הכיתה העידה (גם ישראלים) שזה אכן מה שהיא אמרה...לכן היא צריכה להיות מפוטרת, כי היא הסיתה וצעקה עליהם הערות גזעניות.

אם היא הייתה מתפרצת ואומרת : " סימא שלכם פרחחים קטנים תפסיקו לפטפט כבר, נמאס לי! חלאס...אני מנסה ללמד פה ואתם מפריעים, תעופו מהכיתה" זה משהו מקובל.

אבל משהו כמו : " יא רוסים מסריחים, עופו לרוסיה, למה באתם לפה" זה כבר גובל בהסתה, גזענות ובנאדם כזה לא צריך להיות מורשה ללמד ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חח טוב אני חושב שבאמת כולכם מגזימים !

יש לי בקשה...אל תנעלו את התראד הזה !!!!

אני חושב שבאמת ירדנו לרמה נמוכה מדי..

בן אדם עם תואר שני מבקש לפתוח תיקים...למה בן אדם עם תואר מהנדס מחשבים הולך לשטוף שמשות של מכוניות בתחנת דלק ?

מדינה דפוקה. אבטלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...כן זה ממש מצחיק....כל כך מצחיק שבנאדם עם תואר שני בפיסיקה צריך לעבוד בתור שומר ולבקש ממכם לפתוח תיקים.

בכל אופן, udicol אני לא מתווכח איתך, אני אומר לך ת'אמת בפנים כמו שהיא תעשה עם זה מה שאתה רוצה.

1) מה הקשר לעבודה עכשיו ? 2) איזה אמת ?

תן לי לומר לך גם את האמת בפנים... אתה ירדת מהפסים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניין אותי הרגשות שלך, איך שאני אדבר ובשפה שאני אבחר אני אקבע לעצמי ולא אתה אני לא חבר שלך ולא מכיר אותך, אז אם אני רוצה לדבר בסביבה שלך ברוסית, זה מה שאני אעשה, אתה מוזמן לקפוץ על עצים ולאכול בננות היות ואתה מרוקאי ואני לא הייתי אומר לך שום דבר, להיפך! הייתי זורק לך קצת בוטנים גם.

בקשר למורה, אני לא יכול לדעת אם היא אמרה את הדברים האילו באמת, צריך לפטר אותה כי היא מסיתה לגזענות, עכשיו מה שכתוב בכתבה שכל הכיתה העידה (גם ישראלים) שזה אכן מה שהיא אמרה...לכן היא צריכה להיות מפוטרת, כי היא הסיתה וצעקה עליהם הערות גזעניות.

אם היא הייתה מתפרצת ואומרת : " סימא שלכם פרחחים קטנים תפסיקו לפטפט כבר, נמאס לי! חלאס...אני מנסה ללמד פה ואתם מפריעים, תעופו מהכיתה" זה משהו מקובל.

אבל משהו כמו : " יא רוסים מסריחים, עופו לרוסיה, למה באתם לפה" זה כבר גובל בהסתה, גזענות ובנאדם כזה לא צריך להיות מורשה ללמד ילדים.

הנה הערה גזענית . כתבת ולא שמת לב. כל טוב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור תלמיד בכיתה הזאת שהיה בכיתה בזמן שהדברים קרו אני יוכל להעיד שהדברים נאמרו ואפילו המורה אמרה שהם יכולים ללכת ולספר ללימור לבנת את מה שהיא אמרה ועכשיו היא מכחישה הכל!

נ.ב.

אני אחד הראשונים שיעיד לכך שהדברים נאמרו כי יש לי חשבון פתוח איתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...כן זה ממש מצחיק....כל כך מצחיק שבנאדם עם תואר שני בפיסיקה צריך לעבוד בתור שומר ולבקש ממכם לפתוח תיקים.

בכל אופן, udicol אני לא מתווכח איתך, אני אומר לך ת'אמת בפנים כמו שהיא תעשה עם זה מה שאתה רוצה.

עצור אתה הומו! :AR15:

עד כאן להיום

מישה מיכלקוב

רוסי מסריח מרוסיה, תודה לשם אני בטוח חוזר כי בכזאת מדינה אני בטח לא נשאר.

lol.gif

אהלן אהלן , סלאם עליכום, כרטיס טיסה עלי כבר אמרתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הערה גזענית . כתבת ולא שמת לב. כל טוב לך.

אני רשמתי את זה כדי להמחיש את הנקודה שלי!

אני לא נגד מרוקאים, לא איכפת לי מה אתה.

וזה שלא איכפת לי מאיך אתה מרגיש כאשר אני מדבר לידך רוסית - מה גזעני בזה?

יש בזה הרבה אגואיזם, כל הנקודה שלי היא שהבחירה מה לעשות תהיה אינדיבידואלית ואתה לא תכפה עליי להרגיש אשם שאני מדבר רוסית.

זאת ההחלטה שלי, היה ואני אישית בנאדם נחמד הרבה יותר ממה שאני נקרא כאן בפורום, אני נוהג בהתחשבות לסובבים אותי ולא מדבר רוסית עם אנשים שלא מבינים, אבל Keep In Mind שזוהי הבחירה שלי...לא שלך ולא של בית המחוקקים הישראלי, אלא שלי.

מה שאני כן מסכים איתו זה שלא צריך להפוך את הרוסית לשפה רישמית והיא תמיד צריכה להשאר עברית, מצד שני לא ניתן להתעלם מהאחוז הגבוה של העולים החדשים מרוסיה שהגיעו לכאן, ולכן נפתחו כאן ערוץ רוסי, יש פסיכומטרי ברוסית וכדומה, כמובן שזה יותר למטרות רווח, שוב משהו שלא אמור להפריע לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצור אתה הומו! :AR15:

חחח....איזה מקורי אתה חבל על הזמן...הרגת אותי מצחוק :lol:

אבל אתה בטח נורא גאה בהשגים שלך בחיים...אתה לא רוסי ולא הומו!

וואו, כל הכבוד, אתה ממש מיוחד, ייחודי ונהדר, הרשה לי להשתחוות ולהוריד בפניך את הכובעון שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני, בתור אחד שרוב הכיתה שלו עולים מרוסיה, מבקש שלידי לא ידברו רוסית, כי זה אכן, מה לעשות, מפריע.

לפחות בימים הארוכים של פעם של בי"ס, הייתי חוזר עם כאב ראש מרוב ששמעתי רוסית מסביבי כל היום.

אין לי שום בעיה שכל הרוסים בארץ ידברו רק רוסית, בכיף, רק אל תשכחו שwhat goes around comes around, ובסוף תשארו

לבד עם הקומונה שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני, בתור אחד שרוב הכיתה שלו עולים מרוסיה, מבקש שלידי לא ידברו רוסית, כי זה אכן, מה לעשות, מפריע.

לפחות בימים הארוכים של פעם של בי"ס, הייתי חוזר עם כאב ראש מרוב ששמעתי רוסית מסביבי כל היום.

אין לי שום בעיה שכל הרוסים בארץ ידברו רק רוסית, בכיף, רק אל תשכחו שwhat goes around comes around, ובסוף תשארו

לבד עם הקומונה שלכם.

בכיף אחי תאמין לי!

but when will it come?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...