"בכיתה שלי לא תדברו רוסית" - תלמיד בכיתה הזאת - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"בכיתה שלי לא תדברו רוסית" - תלמיד בכיתה הזאת

ktanta harta

Recommended Posts

סבבה ככה אתה מרגיש , לדעתי זה טוב :)

אבל אני מכבד אותך ואני מכבד גם את אלו שרוצים להמשיך ולדבר רוסית , ולשמור על השפה .

אני אפילו התחלתי לישם את השפה בחבר שלי באופן מאסיבי.

יותר נכון הוא מישם את השפה ממני ;) 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זכותו של כל בנאדם לדבר באיזה שפה שהוא רוצה מתי שהוא רוצה, השאלה היא מה ההשלכות של זה, אם אתה מדבר שפה זרה בסביבה של אנשים שלא מבינים מה אתה אומר ובמדינה שזה לא שפת האם שלה ואולי אתה מצחקק פה ושם ודברים כאלה אנשים לא יודעים על מה אתה מדבר ודבר ראשון שעולה להם בראש זה שצוחקים עליהם ואז הם מתעצבנים וככה אתה לא משתלב, אתה יוצר קרע ויחס שלילי.

אני לא לוקח דברים כאלה כל כך קשה אבל לפעמים זה מעליב וזה מעצבן שעושים את זה, יש ערסים שהיו שמים לך כף לפנים והיו אומרים לך יא (הפעם זה רוסי אז נגיד רוסי) רוסי מפגר תחזור לרוסיה, לא צריכים אותכם פה, כולכם זונות ומסוממים וגנבים וכו וכו'... (סתם דוגמאות לקללות סטדנרטיות לא להעלב) ואז נגיד אתה עולה אתה חושב ששונאים אותך ואז אתה לאט לאט נבדל מהציבור ומי שרבת איתו שונא עולים מאותה ארץ וזה לא מוביל לשום מקום...

נ.ב

אין לי שום בעיה עם אנשים שרוצים לשמר שפה, אני גם רואה את עצמי שומר על השפה במקרה שהייתי עולה לארץ אחרת, רק לא בדרכים שציינתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איישם את שמירת השפה שלי איפה שאני רוצה ומתי שאני רוצה ואתה או אף ישראלי לא יגיד לי איפה לדבר, באיזה שפה למה ואיפה.

ותאמין לא תמיד מדברים עליכם, אסור לצחקק? אסור לדבר רוסית? מדינה דמוקרטית, ובטח ובטח שאין לך זכות להתפרץ עליי בגלל זה (במיוחד בעיר שלי כי אתה פשוט תחטוף את המכות של החיים שלך :) ) עוד אולי תגיד לי איזה בגדים ללבוש שחס וחלילה איזה ישראלי לא יחשוב שאני מתלבש ככה כדי שחס וחלילה לא להעליב אותו.

אני תמיד מרגיש מאוד ישראלי, עד שאני מגיע לכתבות כאילה או לדעות קדומות ואטומות כמו של כל מי שהגיב בת'רד הזה.

חוץ מnuxer שלפי מה שראיתי יותר מסכים איתי גם.

המורה הזאת לא הייתה צריכה להגיד " כאן לא ידברו רוסית" אז מה, אם מישהו היה מפריע לה בעברית, היא הייתה ממשיכה בשיעור?

למה דווקא להדגיש שהם דיברו רוסית?

תתעוררו חברה, במדינות נאורות אחרות מקובל לשלוט ביותר משפה אחת ואפילו מומלץ, אנגלית ועברית לא תמיד מספיק, אני שולט גם ברוסית, אז מה הבעיה שלכם, שיש שני אנשים שמדברים אותה שפה ואתם לא מבינים? לא הבל אתם צריכים להבין, מי שהוא רוסי ודובר רוסית לא ייפנה אליכם ברוסית, אם זה נוגע אליכם, ייפנו אליכם...אתם כולם מרגישים כאילו אנחנו העולים המסכנים צריכים להשתלב איתכם הישראלים המגניבים...לא כולם רוצים להשתלב עם חברה בכיינית שכל הזמן בוכים על קיפוח, בעוד רוב האוכלוסייה שלנו הכי מקופחת ולאף אחד לא איכפת ואנחנו לא מתלוננים ומצליחים למרות הכל, ויש פה אנשים שלא מתאים להם שיש אנשים שהם בעצם UNDERDOGS שלהם שמצליחים יותר מהם, אני רואה חברים עולים רוסים ועוד כל מיני עולים מדרום אמריקה ומדינות אירופה שונות שלי אחד אחד הולכים ליחידות התנדבות מובחרות בצה"ל בן אם זה צנחנים, מגל"ן או סיירות שונות, אני רואה אנשים הולכים לעתודה ולחיילות טכנולוגיים ענפים ומצליחים פה למרות הגזענות, למרות שצעקו לי מאז שאני ילד קטן: "רוסי מסריח" "תחזור לרוסיה" אז חלאס לבכות ותנו לחיות בשקט, אני לא בא אליכם הביתה ויושב באמצע הסלון שלכם ומדבר רוסית, אני מדבר רוסית אצלי בבית, עם חברים שלי...ויש לי חברים ישראלים שממש לא איכפת להם כשאני מדבר רוסית עם עוד חבר שלי...אני מנסה שלא אבל זאת בחירה שלי, אם הוא היה אומר לי משהו בסגנון, לא הייתי מדבר איתו יותר בחיים שלי, אולי אפילו נוקט באלימות פיזית שכוללת עיזים, חבלים ודילדו באורך של מטר וחצי.

עד כאן להיום

מישה מיכלקוב

רוסי מסריח מרוסיה, תודה לשם אני בטוח חוזר כי בכזאת מדינה אני בטח לא נשאר.

עדיף למות מאנטישמיות מאשר לחיות כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איישם את שמירת השפה שלי איפה שאני רוצה ומתי שאני רוצה ואתה או אף ישראלי לא יגיד לי איפה לדבר, באיזה שפה למה ואיפה.

ותאמין לא תמיד מדברים עליכם, אסור לצחקק? אסור לדבר רוסית? מדינה דמוקרטית, ובטח ובטח שאין לך זכות להתפרץ עליי בגלל זה (במיוחד בעיר שלי כי אתה פשוט תחטוף את המכות של החיים שלך :) ) עוד אולי תגיד לי איזה בגדים ללבוש שחס וחלילה איזה ישראלי לא יחשוב שאני מתלבש ככה כדי שחס וחלילה לא להעליב אותו.

אני תמיד מרגיש מאוד ישראלי, עד שאני מגיע לכתבות כאילה או לדעות קדומות ואטומות כמו של כל מי שהגיב בת'רד הזה.

המורה הזאת לא הייתה צריכה להגיד " כאן לא ידברו רוסית" אז מה, אם מישהו היה מפריע לה בעברית, היא הייתה ממשיכה בשיעור?

תתעוררו חברה, במדינות נאורות אחרות מקובל לשלוט ביותר משפה אחת ואפילו מומלץ, אנגלית ועברית לא תמיד מספיק, אני שולט גם ברוסית, אז מה הבעיה שלכם, שיש שני אנשים שמדברים אותה שפה ואתם לא מבינים? לא הבל אתם צריכים להבין, מי שהוא רוסי ודובר רוסית לא ייפנה אליכם ברוסית, אם זה נוגע אליכם, ייפנו אליכם...אתם כולם מרגישים כאילו אנחנו העולים המסכנים צריכים להשתלב איתכם הישראלים המגניבים...לא כולם רוצים להשתלב עם חברה בכיינית שכל הזמן בוכים על קיפוח, בעוד רוב האוכלוסייה שלנו הכי מקופחת ולאף אחד לא איכפת ואנחנו לא מתלוננים ומצליחים למרות הכל, ויש פה אנשים שלא מתאים להם שיש אנשים שהם בעצם UNDERDOGS שלהם שמצליחים יותר מהם, אני רואה חברים עולים רוסים ועוד כל מיני עולים מדרום אמריקה ומדינות אירופה שונות שלי אחד אחד הולכים ליחידות התנדבות מובחרות בצה"ל בן אם זה צנחנים, מגל"ן או סיירות שונות, אני רואה אנשים הולכים לעתודה ולחיילות טכנולוגיים ענפים ומצליחים פה למרות הגזענות, למרות שצעקו לי מאז שאני ילד קטן: "רוסי מסריח" "תחזור לרוסיה" אז חלאס לבכות ותנו לחיות בשקט, אני לא בא אליכם הביתה ויושב באמצע הסלון שלכם ומדבר רוסית, אני מדבר רוסית אצלי בבית, עם חברים שלי...ויש לי חברים ישראלים שממש לא איכפת להם כשאני מדבר רוסית עם עוד חבר שלי...אני מנסה שלא אבל זאת בחירה שלי, אם הוא היה אומר לי משהו בסגנון, לא הייתי מדבר איתו יותר בחיים שלי, אולי אפילו נוקט באלימות פיזית שכוללת עיזים, חבלים ודילדו באורך של מטר וחצי.

עד כאן להיום

מישה מיכלקוב

וואהו !!! אתה קולט מה קורה כאן? יש לך קייס בטוח של מדינה גזענית פאשיטית! יש לך כאן את כל ההוכחות שלישראלים הפשאסטיים מונעים ממך לדבר ברוסית ! מדובר בשערוריה עילאית. מונעים ממך לדבר ברוסית ליד (אסון , חיי נפשי !).

גזענות !!! גוועלאט !!! אויה אויה ארצי מולדתי !!! אימא רוסיה !!! אימא אדמה שוחתים את שפתי.

אתה חתיכת מתלהם שלא הבין כלום בת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי, אני ליצן עצוב...ת'אמת אחרי הצבא אני טס מפה בכזה טיל...בגלל הצבא ובגלל שאחרי הכל אני כל כך אוהב ת'מדינה הזאת שאני עושה ומפספס הזדמנות לקחת גרין קארד ולעוף מפה, אבל ככה זה אני פשוט לוקח את התמיכה החיובית של NUXER ומשליך לצד דיעות צרות אופקים כמו של Mortar, אודי ועוד מסוגם (לא מספיק לכם הומואים, גם רוסים? שתי ציפורים במכה אה?) וממשיך האלה עד אחרי הצבא ואז...חו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי, אני ליצן עצוב...ת'אמת אחרי הצבא אני טס מפה בכזה טיל...בגלל הצבא ובגלל שאחרי הכל אני כל כך אוהב ת'מדינה הזאת שאני עושה ומפספס הזדמנות לקחת גרין קארד ולעוף מפה, אבל ככה זה אני פשוט לוקח את התמיכה החיובית של NUXER ומשליך לצד דיעות צרות אופקים כמו של Mortar, אודי ועוד מסוגם (לא מספיק לכם הומואים, גם רוסים? שתי ציפורים במכה אה?) וממשיך האלה עד אחרי הצבא ואז...חו"ל.

שיהיה לך לבריאות.

העיקר שאנחנו "גזענים", ולא "נאורים".

עריכה : אני לא מאמין שאף אחד עדיין לא הזכיר את המאטריקס 2 ועוד משהוא שקשור לכיבוש...

תיכף זה יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כאן להיום

מישה מיכלקוב

ברור, עוד פעם, עוד תראד ועוד פעם לב שמתעקש לא לקרוא את מה שאני כותב.

מי דיבר על רוסים בכלל 1?@#!@?#!@?# אמרתי שבדיוק מה שאודי אמר וצדק בכל מילה, זאת חוצפה לדבר בשפה שאף אחד לא מבין ליד אנשים כשאתה נמצא בקרב אנשים שלא דוברים את אותה שפה !!!!! ברור שאותם אנשים יודעים את השפה שלך אבל בוחרים לא לדבר בה וזה ישר גורם לך לחשוב שמדברים לך מאחורי הגב !

אם אתה רוצה להתאמן בשפת האם הזרה לשאר הסביבה כשאתה נמצא בקרב אנשים שלא דוברים את אותה שפה מן הסתם אז אתה לא רוסי מסריח, לא כושי ולא יהודון אתה חוצפן. (ממש צריך לשים על זה אנשים בכלא הא...)

שיגרשו אותך מישראל מה אני אגיד לך... חלאס כבר להקצין כל מה שאומרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב איך דיון באמת אמיתי וכן מצד כל המשתמשים הפך פתאום לגזענות. אני ואחרים חשבו שלדבר ליד זה לא מנומס ולא מוסיף לידידות ביננו. (ביני לחברי) פתאום התעורר לו החבר Lev וחושב שכפינו עליו איסור לבר ברוסית. אויי לב - מה קרה? איך בדיוק קמת ? למה אתה לכל הרוחות מתנפל עלינו?

מה הקשר לכל השטויות שכתבת ? "רוסי מסריח?" זה אף אחד לא התכוון , ואתה חושב שאתה יכול להפיל על כולנו את ה-"חוכמה המיותרת" שלך ולהסביר לנו שאנחנו גזענית פאשיטיסים (למרות שהמילה האחרונה לא נכתבה במפורש).

דיי כבר ולכל הרוחות !!! תפסיקו לקשור זבוב לפיל!!!

כל דיון כאן נמשך לצצדים אפלים ומיותרים שלא קשורים אחד בשני.

סיכמו כולם שזה לא מנומס לדבר ליד ישראלים(ברוסית), ולא נותן הרגשה נוחה - > מכאן ולגזענות ופאשיזים ? נו באמת !

השתדלתי מאוד לאזן את כולם אבל ההודעה של Lev האחרונה באמת הקפיצה לי את הפיוזים המרוקאים שלי . וזה לא קשור לגזענות !

קיבניימט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...כן זה ממש מצחיק....כל כך מצחיק שבנאדם עם תואר שני בפיסיקה צריך לעבוד בתור שומר ולבקש ממכם לפתוח תיקים.

בכל אופן, udicol אני לא מתווכח איתך, אני אומר לך ת'אמת בפנים כמו שהיא תעשה עם זה מה שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה לך לבריאות.

העיקר שאנחנו "גזענים", ולא "נאורים".

עריכה : אני לא מאמין שאף אחד עדיין לא הזכיר את המאטריקס 2 ועוד משהוא שקשור לכיבוש...

תיכף זה יגיע.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

:lol: :lol: :lol: :lol: :funn::funn::funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בתור!

לפתוח תיק בבקשה!

[במבטא רוסי כבד]

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

"כרטיס חבר מועדון בבקשה" ;D

די אני נקרעתי פה :lol: :lol: :lol: :lol:

טוב, מודה באשמה שיכול להיות זה קצת לא יפה ההסתלבטויות האלה -אבל- זה בדיוק כמו לצחוק על כל עדה, אם זה מרוקאי/רומני/גרוזיני/אתיופי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...כן זה ממש מצחיק....כל כך מצחיק שבנאדם עם תואר שני בפיסיקה צריך לעבוד בתור שומר ולבקש ממכם לפתוח תיקים.

בכל אופן, udicol אני לא מתווכח איתך, אני אומר לך ת'אמת בפנים כמו שהיא תעשה עם זה מה שאתה רוצה.

לב ! תהיה דבוק לנושא העיקרי. תשתדל לקרא את כל התגובות (למרות שזה נראה משעמם והבילי) כך תלמד את דעתם של כולם. ואני מבטיח לך שאם Nice1 נמצא במעין "הסכמה" למה שדברי כוונו , אז יש כאן מיני היסטוריה אם לו מולטי הסטריה.(אני לא אומר חס וחלילה שדרור הסכים לדברי במלואם) .

בקיצור אף אחד לא דיבר על גזענות ולא דיברו על דיכויים המר של העולים החדשים מרוסיה. תאמין לי אני לא משקר , תעבור שוב על הודעותם של חברי הפורום. בבקשה ממך.

ותאמין לי כדאי לך מאוד להשאר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...