בעיית USB - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית USB

Anonymous1

Recommended Posts

כאשר אני מחבר את המדפסת, מופיעה הודעת שגיאה בסגנון שהמחשב לא מזהה את ההתקן (לא בעיית Driver)

בנוסף העכבר מתנתק מידי כמה זמן, גם לאחר החלפתו, כאשר הזזתי במכוון את החיבור ראיתי שנגרם ניתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר את נוסח ההודעה, אבל ה Windows לא מצליח בכלל לזהות את החיבור למדפסת.

ולכן לא ניתן להתקין את הDriver .

עד כמה שאני זוכר עם מדפסות בחיבור .. אתה לא מחבר אותה עד שלא סיימת להתקין את הדרייברים שלה.

איך בידיוק אתה מצפה שהWIN יזהה אותה בלי ...

פשוט תנתק אותה, תכניס את דיסק ההתקנה של המדפסת ותעקוב אחר ההוראות. בשלב מסוים תקבל הוראה לחבר אותה למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!_Nike_!, שים לב שהוא אומר שגם העכבר מתנתק, לדעתי זה לא קשור למדפסת.

David024, תנסה לחבר משהו אחר, מצלמת רשת למשל, או כל דבר אחר ותראה אם גם אז יש ניתוקים.

לגבי המדפסת, אם זה , אכן כמו שאמרו כאן, תעשה את ההתקנה לפי מה שרשום. אתה חייב להתקין את התוכנות האיומות של לפני שזה יעבוד.

(לא ברור למה דרייבר למדפסת צריך להיות אצלם 300 מגה כשבכל חברה אחרת הוא 3 מגה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!_Nike_!, שים לב שהוא אומר שגם העכבר מתנתק, לדעתי זה לא קשור למדפסת.

David024, תנסה לחבר משהו אחר, מצלמת רשת למשל, או כל דבר אחר ותראה אם גם אז יש ניתוקים.

לגבי המדפסת, אם זה , אכן כמו שאמרו כאן, תעשה את ההתקנה לפי מה שרשום. אתה חייב להתקין את התוכנות האיומות של לפני שזה יעבוד.

(לא ברור למה דרייבר למדפסת צריך להיות אצלם 300 מגה כשבכל חברה אחרת הוא 3 מגה)...

נכון, אבל הוא אומר ש"כאשר הזזתי במכוון את החיבור ראיתי שנגרם ניתוק"..

אני לא 100% בטוח שהבנתי את המשפט הזה אבל אני חושב שהוא אמר שהוא הזיז את החיבור PS2/USB של העכבר אז הוא התנתק (החיבור) מהלוח-אם. מה ניתן להסיק מדבר כזה? שמישהו חיבר בכזו וולגריות בעבר את העכבר כך שהחיבור בצד הלוח-אם התעקם ועכשיו החיבור אינו יציב?

במחשבה שניה אני לא בטוח שהבנתי את המשפט שהוא אמר על העכבר, אז בגלל זה לא התייחסתי אל זה בהודעה הראשונה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...