התלבטות אחרונה בין המסכים האלו : Asus MW221C - Samsung 2253BW - Samsung 2243BW - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות אחרונה בין המסכים האלו : Asus MW221C - Samsung 2253BW - Samsung 2243BW

טוסטר

Recommended Posts

אני רוצה לקנות מסך 22 חדש..

לאחר קריאה בפורום הבנתי שאני כנראה אקנה אחד משלושת המסכים הבאים:

MW221C - 2253BW - 2243BW

המחירים שלהם פחות או יותר זהים, כש 2243BW זול בכ 100 שקל מהשניים האחרים.

בבקשה תעזרו לי להחליט איזה מהם לקחת, כי כרגע אני עם מסך CRT מטושטש ומחשב חדש שאני רוצה להתחיל להנות ממנו :)

אני מקווה ללכת לקנות מחר ככה שזה דיי דחוף לי :)

תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה 53 מחוץ, ההפרש בנתונים היבשים והעובדה שיש לו Overdrive פשוט לא שווים את הוויתור בארגונומיה לעומת ה 43 ..

גם אני די מתלבט בין ה 2243BW, לבין ה MW221C ולבין ה Chimei 222H.

אני חושב שאני אקח את ה Chimei... מגוון חיבורים, קורא כרטיסים מובנה, ארגונומיה מעולה ובסה"כ מסך באיכות מצוינת עם טקסט יחסית ברור.

הצבעים גם כן מדויקים, אבל נופלים ממש טיפה (כמו ה 2243) לעומת ה מכיוון שלשניהם אין ציפוי Glossy בניגוד ל .

גם למסך הזה (Chimei) יש צבעים מורחבים, שלפי מה שהבנתי יכול לגרום לבעיה בצבעים עזים בתכני sRgb, אבל זה לא כ"כ מפריע לי.

אני אקפוץ היום (אני מקווה) שוב למחסני חשמל שבחונים קונים ראשל"צ בשביל לראות את ה Chimei, הייתי שמה אתמול וראיתי את ה 2043 שהא כמו ה 2243, הוא היה די סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותה התלבטות בדיוק

אני מחפש מסך 22 אינג' למשחקים בעיקר, קצת , וגלישה בסיסית.

בכל חיפוש בפורום משכנעים אותי על מסך אחר מבין השלושת המסכים האלה.

אלו הנתונים היבשים:

2253bw - 2ms , 1:8000

2243bw - 5ms , 1:8000

mw221c - 2ms , 1:3000

ומכאן יוצא שה2253BW הוא הכי טוב , אבל איזה מסך באמת הכי טוב , על כל המסכים יש בפורום תגובות טובות ואני לא יודע במה לבחור,

איזה עוד יתרונות וחסרונות יש לכל אחד בניגוד לשני ? קראתי את מה ש losnir כתב אבל אשמח לשמוע עוד דברים

הpivot של ה2243 לא כל כך מעניין אותי כך שאין צורך לקחת אותו בחשבון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתבינו, ה 2253 הוא לא הכי טוב, בשביליהוא נחשב בסוף. למה?

1) ארגונומיה מוגבלת

2) מנגנון OverDrive

3) מחיר גבוהה יחסית

4) ניגודיות דינמית (גם ה 2243)

לדעתי תלך על ה 2243, מסך מצוין וחד, אחלה צבעים, אחלה ארגונומיה.

ולא, אל תגידו שלא תשתמשו ב Pivot (זה נכון), אבל הארגונומיה היא לא רק Pivot אלא גם שינוי גובה, הטייה (Tilt) וסיבוב על ציר.

זה אתם 100% תשתמשו מתישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי ה MW221C ביחס לשני המסכים של ?! :silly:

ה4:3 בלחיצת כפתור של ה2253bw לא נותן לו יתרון על גבי ה 2243bw

עזוב את הpivot והארגנומיה של ה2243bw אני לא צריך את זה , השולחן שעליו ישב המסך הוא בדיוק בגובה שאני צריך והוא מול העיניים ככה שאין צורך לקחת בחשבון את הארגונומיה למרות שאני רואה שאתה אוהב את זה ומייחס לזה חשיבות רבה.

ד"א קראתי על overdrive והבנתי שזה מערכת שעוזרת למהירות של המסך וזה בכלל לא מבטיח קורוניה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...