איפה אפשר למצוא מגוון הדפסי חולצות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר למצוא מגוון הדפסי חולצות?

Born2Kill

Recommended Posts

תל אביב:

בוגרשוב,קינג ג'ורג,הסנטר

תתהלך קצת ברחובות האלו כל חנות שניה שם מוכרת הדפסים,וברחוב קינג ג'ורג' בסוף בתחילה של השוק יש חנות מיוחדת להדפסים ואני יודע אישית שיש שם של פלייבוי(אני בעל גאה של חולצה כזאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש בפינה של שוק הכרמל, חנות קטנה כזו עם המון חולצות תלויות, בצומת של שוק הכרמל ואלנבי (מה שנקרא כיכר מגן דוד).

וואיי, הבנתי.... נדמה לי אני יודע לאיזה חנות אתם מתכוונים, אני חושב שהייתי בה פעם.

רק שאני לא זוכר אם בכלל להיו לה הדפסים של פלייבוי. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם בפונגו דיזינגוף 98, אחרי הכיכר כמה דקות אם אתה בא מהצד של הסנטר.

צריך להיות להם אתר תחפש אותו ותעשה טלפון שאל אם יש, בכל מקרה אתה יכול להביא להם דיסק עם כל תמונה שתרצה והם ידפיסו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה על קו 63 בתחנות ליד עזריאלי,הוא ממש עובר ליד החנויות האלה,יש לפחות 3 אם אני לא טועה,ואחת צמודה למסעדת סושי.

אני עולה על קו אוטובוס?! הצחקת אותי! ;D

חיפשתי איפה ששוק הכרמל כמו שאמרו פה, לא היו להם הדפסים של פליבויי, אז חיפשתי בשוק הכרמל עצמו וראיתי כל מיני לתלייה על הקיר.

ומצאתי משהו מאוד יפה וקניתי, תודה לכם על העזרה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש מקום שידפיסו לי תמונה מגניבה שהורדתי מהרשת , אבל שיעשו את זה בצורה איכותית גם אם זה יעלה כמה שקלים יותר .

(לפני כמה חודשים עשיתי את זה בחנות ליד אזריעאלי שאני לא זוכר את שמה והתמונה לא החזיקה מעמד יותר מכמה כביסות וכעת זה פשוט נראה מגוחך ).

דרך אגב ,האם יש כאן למישהו ,מושג איך לאתר תמונה\קריקטורה מסוימת שתיאורה הוא כדלהלן:

צפרדעים יוצאות על קביים ועל כיסאות גלגלים ממסעדה צרפתית וברקע יש כיתוב\טקסט שאני לא זוכר מה הופיע בו , רק שאותי הוא הרס מצחוק ....

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הדפסתי חולצה שחורה על שני הצדדים ב 90 ש"ח אצל tprint.

בעיקרון זו שיטה איכותית והיחידה בארץ של הזרקת דיו לתוך הסיבים שבחולצה.

החולצה שלי כבר עברה כמה כביסות והיא נראית בדיוק כמו שהיא נקנתה אז.

תשים לב שהפורמט שאתה צריך הוא tiff ברזולוציה גבוהה של 300dpi בגודל של ס"מ ולא פיקסלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי לעצמי קפוצ'ון עם הדפסים משתי הצדדים של Reign In Blood של Slayer אצל "ריצ'ארד" בסנטר.

ההדפסה מאוד איכותית, הבעיה שההדפסה היא עד גודל דף A4 (אלא אם כן תחלק את התמונה לשתי דפי A4 והמחיר עולה משמעותית).

אם אתה רוצה אני יכול להעלות של הקפוצ'ון, אני מעריך שהוא עבר לפחות 50 כביסות ועדיין כמו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי לעצמי קפוצ'ון עם הדפסים משתי הצדדים של Reign In Blood של Slayer אצל "ריצ'ארד" בסנטר.

ההדפסה מאוד איכותית, הבעיה שההדפסה היא עד גודל דף A4 (אלא אם כן תחלק את התמונה לשתי דפי A4 והמחיר עולה משמעותית).

אם אתה רוצה אני יכול להעלות של הקפוצ'ון, אני מעריך שהוא עבר לפחות 50 כביסות ועדיין כמו חדש.

אחלה , תעלה של הקפוצ'ון , אין כמו מראה עיניים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...