עזרה במפרט ל HTPC ....תקציב עד ל 7000 ש"ח ... בתודה מראש - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במפרט ל HTPC ....תקציב עד ל 7000 ש"ח ... בתודה מראש

Dr. David

Recommended Posts

USB 2.0 נותן כ~30MB לשניה בעוד ESATA מגיע בפועל לסביבות 50MB לשניה במקרה הטוב. אם מדובר בהרבה קבצים קטנים ההפרש עוד מצטמצם בהרבה בגלל מגבלות פרוטוקול העברת הקבצים.

כמה פעמים אתה כבר מעביר עשרות גיגות ממקום למקום? פעם - פעמיים בחודש? בשנה? וגם אז זה יקח לך די זמן כדי שלא תשב לחכות לו, נכון? תשים את זה ללילה ותבוא בבוקר... אז זה ממש משנה אם זה יקח 5 שעות במקום 3 במקרה הרע ביותר? שווה את תוספת הכסף? לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמעט כל יום אני מעביר כמה ג'יגות או כמה עשרות בודדות של ג'יגות מדיסק אחד לאחר, ולא מדובר בעניין של שעות אלא דקות, כך שאני לא משאיר את זה ללילה. בכל מקרה זה לא מפריע לעבודה השוטפת (אלא אם כן אני צריך את הקבצים האלה לשימוש בכונן השני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כל יום אני מעביר כמה ג'יגות או כמה עשרות בודדות של ג'יגות מדיסק אחד לאחר, ולא מדובר בעניין של שעות אלא דקות, כך שאני לא משאיר את זה ללילה. בכל מקרה זה לא מפריע לעבודה השוטפת (אלא אם כן אני צריך את הקבצים האלה לשימוש בכונן השני).

למה ומדוע? מה גורם לך לשנע כמות מידע כל כך גדולה כל יום? זה ממש לא אופייני ל-99.999% מהמשתמשים. אנחנו חורגים מנושא הת'רד ממילא.

בעל מקרה ענית לעצמך "זה עניין של דקות...בכל מקרה זה לא מפריע לעבודה השוטפת". אז זה ממש משנה אם זה 6 דקות או 10 דקות (במקרה הגרוע ביותר)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל לילה מצטברים אצלי כמה ג'יגות שאימיול וביטורנט אוספים מהרשת. אני לא יכול להעביר אותם לכונן חיצוני וזהו, אלא אני צריך למיין אותם ולהעביר כל קובץ בנפרד (לחכות שקובץ אחד עבר ואז להעביר את הבא אחריו). בחיבור eSATA זה עובד ממש מהר, בעוד שב- צריך לחכות ולחכות (אני ממש לא אוהב לחכות).

לגבי ה- MCE, עדיף להשתמש ב- רגיל עם Meedio שיש לו תמיכה יותר טובה בעברית. אבל, המדיה סנטר של ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...