סתם משהוא שחשבתי על רובים וכו .... - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סתם משהוא שחשבתי על רובים וכו ....

alexbmw

Recommended Posts

GNR - WTF was that?

ה-Desert Eagle אומנם חזק (בתנופה שהוא נותן) אבל - WTF?

בכל אופן Nike - למרות שדיברת בציניות - 2 עוזי לא יותר טוב משני אקדחים (תקנו אותי אם אני טועה).

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

GNR - WTF was that?

ה-Desert Eagle אומנם חזק (בתנופה שהוא נותן) אבל - WTF?

בכל אופן Nike - למרות שדיברת בציניות - 2 עוזי לא יותר טוב משני אקדחים (תקנו אותי אם אני טועה).

MuTaTiOn.

מאיזה בחינה? העוזי מדוייק יותר, פחות מעצורים ויש אפשרות לאוטומט (למי שזה משנה) מצד שני - הוא שוקל טון.

עריכה: ראיתי את הסרטון וכן אפשרי מאוד, הרתע של האקדח הזה מטורף לחלוטין (זה אקדח שבאמת עובר קירות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוזי מדיוק?

איך אני אמור לענות על זה...

אני בספק אם תפגע במישהוא עם עוזי בכל יד.

בשימוש של עוזי אחד אתה זקוק גם לתמיכה של 2 ידיים וגם לתמיכה של כתף בכדי שהוא לא ירה לך במעגלים.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית לאקדח, עוזי מאוד מדוייק. יחסית לM16... בעוזי ניתן לפגוע עד חמישים מטר באחוזים גבוהים כאשר באקדח צריך

להיות מאוד מיומן כדי להגיע לשלושים. בכ"מ לעוזי יש קת כך שתיאורטית ניתן לירות ב2 ידיים עם קתות מוצמדות לכתף

ולשפר את הדיוק לעומת האקדח. אגב, למאבטחים בשדות התעופה ובעוד מקומות יש גלוק עם קת מתקפלת לאותה מטרה

בדיוק (העלאת הדיוק לא ירי ב2 אקדחים ביחד :lol: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יריתי גם בעוזי גם במיקרו עוזי וגם באקדחים עם קת וכן העוזי בהרבה יותר מדויק מכל אקדח שאין לו קת. מה שנותן את הדיוק זה קנה ארוך יותר וכמובן הקת, בנוסף לזה הוא מסיבי יותר ויש יותר נקודות אחיזה (מקומות שבהם הנשק צמוד לגוף) מה שמעלה בצורה משמעותית את היציבות של היורה והופך את הגוף לסוג של חצובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא יודע מה להגיד לך.

אני הייתי ליד אנשים מבוגרים שירו בעוזי ופגיעה במטרה הייתה כמעט בלתי אפשרית (לי הזדמן גם לירות,אבל לא נדבר על זה).

עוצמת ההדף של העוזי חזקה מדי.

אני רוצה לראות כל אחד מכם יורה בעוזי ומשיג ''תוצאה'' טובה יותר מאשר באקדח.

ואני לא מדבר על יריה יריה כמו איזה נכה - צרורות.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל צריך להתאמן כדי להשיג תוצאות טובות. אני לא אומר שהעוזי נוח לירי אבל הוא ללא ספק מדויק יותר מאקדח בירי מבצעי ולא בירי ספורטיבי. אני באופן אישי משיג תוצאות טובות יותר במיקרו עוזי. בקשר להדף, הייתי צלף בארט בצבא אחרי התותח הזה כל דבר אחר זה כמו קפצונים בשבילי :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית פעם איך רובה עוזי יורה?

אתה רוצה להגיד לי שהוא יותר מדוייק מ-M9 Beretta 9mm או desert eagle (לדוגמא).

MuTaTiOn.

כן,בהרבה. היה לי עוזי במשך כשלוש שנים (לא בצבא) והדיוק שלו גבוה הרבה יותר מאקדח. גם הרתע שלו אפסי, אפילו יחסית לM16

ובטח לנשקים כבדים יותר. כמובן שצריך לדעת איך לירות איתו. אגב הDESERET EAGLE הוא אקדח פחות מדויק מאקדחי 9MM

בגלל התחמושת שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב לסרטון

.

כך בנאדם ירה ב-2 עוזי,הוא לא ירה ששניהם מוצמדים לכתף כי זה בלתי אפשרי.

בלי אימון של מינימום 2 ''שיעורים'' (לדעתי) אתה לא תוציא משהוא יותר טוב מזה ואני בספק אם הוא פגע במשהוא...

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמת העיקרון, יש מצב לקבל רשיון ל-2 אקדחים. (לי יש 3 רובים)

אין דבר כזה "רשיון לירי ב-2 אקדחים בו זמנית".

ואף מדריך ירי לא ירשה לך לירות ככה במטווח שלו.

זה ירי ממש לא מדוייק וברגע שתיגמר לך המחסנית אתה בבעיה...

בקיצור, צא מהסרט.

למה? דווקא הטרוריסט מה CS:S עושה את זה דיי טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...