צריך המלצה למסך מחשב 19-22 אינץ בתקציב של 1100 ש"ח(למשחקים,לסרטים וגלישה באינטרט - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למסך מחשב 19-22 אינץ בתקציב של 1100 ש"ח(למשחקים,לסרטים וגלישה באינטרט

eXquiZz

Recommended Posts

שלום

אני צריך בבקשה מסך למשחקים,,עבודות וגלישה באינטרנט בתקציב של 1100 ש"ח בלי חריגה.

יש איזשהוא המלצות במחיר האלו למסכים טובים? לפחות אני רוצה שיהיו מומלצים והכי טובים ביחס למחיר שלהם.

ורציתי לשאול שאלה, הבנתי שאפשר להקטין את הרזולוציה של המסך וצריך גם לעשות עוד משהו על מנת שלא יהיה לי תצוגה של מסך נמתחת וגרועה,

אז מה בנוסף אני צריך לשנות כשאני מקטין את הרזולוציה על מנת שלא יהיה לי מסך מתוח ותצוגה פחות טובה בהרבה? ואיפה משנים אותו?

תודה רבה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן חשבתי עליו אבל רציתי לראות אם יש מסך עם יותר אינץ'

תגיד המסך 202TR של Asus לא טוב? הוא 20 אינץ'

והמסך של LG -L204WT גם לא טוב?

יש איזשהוא מסך מאייבורי שאתה יכול להמליץ לי עליו שהוא כדי ומומלץ?

מפה: http://www.ivory.co.il/category.asp?catcode=398

יש איזשהוא מסך שכדאי במחיר הזה והוא יותר מ-19 אינץ'?

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יותר אינץ'" לא ייתן לך שום דבר - מדובר ב-2% תוספת לשטח המסך ("20 רחב מול "19 לא רחב), בזמן שהרזולוציה הרבה יותר גבוהה (עומס על כרטיס המסך) והפונטים יותר קטנים (ממילא אתה כבר מעוניין לרדת לרזולוציה יותר נמוכה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז אתה אומר שכדאי או 19 או 22 אינץ'?

בכל מקרה יש איזשהוא מסך מומלץ בגדר ה-1100 ש"ח גג 1150 ש"ח ? אם כן מה כדאי לקנות?

ואני מעוניין לרדת בעתיד לרזולוציה יותר נמוכה מפני שיצאו משחקים חדשים שאצתרך להחליף כרטיס מסך בגלל הרזולוציות הגבוהות לכן אני רוצה להקטין קצת את הרזולוציות כדי שאוכל לשחק במשחקים האלו עוד מעט..

ומה בנוסף אני צריך לשנות כשאני מקטין את הרזולוציה על מנת שלא יהיה לי מסך מתוח ותצוגה פחות טובה בהרבה? ואיפה משנים אותו?

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-1150 ש"ח אין מסכי "22 שלדעתי הם טובים ומומלצים, אלא מסכים מאוד מאוד פשוטים ושלל מסכי מדבקה.

לגבי הקטנת רזולוציה, עדיף לשמור על יחס הרוחב\גובה של המסך כשמורידים רזולוציה, ומעבר לזה אי אפשר לשפר את התוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע אתה אומר שבמחיר הזה כדאי רק 19 אינץ'? אין משהו מומלץ וטוב?

וכן התכוונתי כשאני מקטין את הרזולוציה אני שומאר על יחס הרוחב וגובה המסך כדי שלא יהיה תמונה מעוותת נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב הזה מגוון האפשרויות מצומצם למדי, אבל אתה יכול ללכת על ה-1953TR של שהוא מסך סביר ונכנס בתקציב.

לגבי הרזולוציה, עדיף כמו שאמרתי לשמור על יחס רוחב\גובה, אבל התמונה לא תהיה טובה כמו ברזולוציה הטבעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?products_id=6256

זה מה שאני הייתי הולך.

זה לא מסך רע ואם ממליצים פה על אחיו הגדול לגיימינג ולא אומרים שהוא מסך רע, אז מה הבעיה בו ? כי הוא זול אז לא תקנה אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אחיו הגדול?

ולגבי המסך שנתנת לי החברה מוכרת? מזה 21.6 אינץ' חח אף פעם לא שמעתי על זה חוץ מהמסכים הקטנים של המחשבים הניידים..

אתה חושב שיהיה אותו באייבורי? מפני שאני רוצה לקנות באייבורי

יש עוד מסכים שמומלצים בחיר כדי שאם לא יהיה להם את זה אני אקח את השני..

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...