oc לכרטיסי מסך - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

oc לכרטיסי מסך

omribenshushan

Recommended Posts

יש לי שני כרטיסי מסך של 128 nividia geforce 6600gt ורציתי לעשות להם oc

אז הלכתי לפי המדריך שכתוב בפינת המדריכים באתר שקוראים לו המדריך להמהרת הכרטיס מסך...

אז היה רשום שם שצריך לעשות בדיקות של יציבות קודם בכמה סוגי תוכנות אז הורדתי את ה3d mark וזה עשה לי כמה בדיקות והביא לי תוצאות אז מה אני אמור להבין מההתוצאות האלה..? איך אני יודע אם הכרטיסי מסך הוא יציב ואפשרי לעשות oc

אגב עוד שאלה בגלל שיש לי שני כרטיסי מסך הנ"ל עם 128 mg זה לא אמור לחבר את הvideo meamory

משום מה זה רושם לי רק 128 מגגה בייט זיכרון וידיאו ויש לי שתיים של 128 וזה אמור להיות 256 מישהו יכול לעזור?

תודה

Your system

3DMark Score 1615

SM 2.0 Score 569 N/A 12490

SM 3.0 Score 562 N/A 16624

CPU Score 3286 N/A 8199

Overview

Processor Phenom Quad

Processor clock 2210 MHz

Memory 1024 MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה לא אמורה לחבר לך את שני כרטיסי המסך מתמטית ולכן היא מראה לך את אחד מהם...

אין שום צורך שתראה גם את השני כי הוא אותו הדבר....

כדי להגיע לאוברקלוק יציב דבר ראשון תדאג שתהיה לך זרימת אוויר טובה במארז, בלי זה, זה יקשה עליך :P

קודם כל אני ממליץ על תוכנה שמקלה עליי לפחות ה- presicion

ואתה צריך לעשות את זה בצעדי תינוק...

תבדוק לאילו טמפרטורה מקסימלית (יציבה) אתה יכול להגיע בכרטיס ותתחיל להעלות את הברים לאט לאט עד שתגיע אליה תוך כדי עריכת מבחני המאמץ.

ברגע שהגעת לטמפרטורה הרצוייה שלך במאמץ מסויים, אתה יודע שזה פחות או יותר יציב, למרות שאני ממליץ בשלב זה טיפה להוריד את הביצועים כדי לקבל יציבות טובה יותר,

וזהו...

כך אני עשיתי את זה. :xyxthumbs:

דרך לערוך מבחני מאמץ: פשוט תריץ דמואים בלופים של 3DMARK06

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אחי הרצתי כמה לופים של דמו ב3d mark מה עכשיו? עליי לעשות?

באיזה תוכנה להשתמש כדי להתחיל לעלות את הברים ?? ואיפה אני יכול לראות את הטמפ של הכרטיס מסך?

[br]פורסם בתאריך: 22.07.2008 בשעה 12:42:39

אני לא רואה אפשרויות להגדרה מקסימלית

הVS profile

וה ps profile

עומדים על 0_3

הרזולציה על הכי גבוה...

ANTI_ ALAISING רשום על NONE

וtexture filtering הוא על optimal?

מה לשנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל לא הצלחתי להוריד את התוכנה יש לי speed fan

איזו מהם מראה את הטמפ?

שאלה ....

הפעלתי את התוכנה s&m לבדיקה כוללת של 30 דקות במהלך הבדיקה הכל היה על וי בתוכנה speed fan

ורק לקראת ה5 דקות אחרונות הכל התחיל להיות בסימן להבה והטמפ שהייתה בהתחלה 45 עלתה ל52

ואז זה שם לי ססימן אזהרה כזה ב speed fanו פתח לי את ה NVidia monitor ובמהלך כל הבדיקה היה 100% cpu usage

אז מזה אומר זה טמפ' מסוכנת 52 מעלות? ל PHENOM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...