האם באמת הדיסקים לצריבה שחורים יותר טובים מכל השאר? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם באמת הדיסקים לצריבה שחורים יותר טובים מכל השאר?

Jack_g

Recommended Posts

אני יודע איך דיסק עובד וזה שתלוי בצבע והחומר איך הוא מחזיר אור אבל אני זוכר שבזמנו עשו עניין גדול מדיסקים שחורים ואמרו שהם טובים לגיבוי ממושך של מידע והם קריאים יותר וכו' אז מה באמת הם שווים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון זה תלוי בחברה המייצרת ובפס הייצור, אבל נגיד ככה, אם GPT יוציאו סדרה של דיסקים "שחורים" אז זה לא בהכרח אומר שהם יהיו יותר איכותיים.

זאת במידה והם לא מתקלפים. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TDK ידועים כחברה טובה ועד הסדרה עם הפס הכתום התחתיות דיסקים שלהם היו בצבע כחוול. לא ראיתי עוד הרבה חברות שגם אצלם זה כחול אבל האם זהו סוד האיכות שלהם? בינתיים בסדרה החדשה שלהם הם גם עברו לתחתית ירוקה ואני מקווה שגם הדיסקים האלו איכותיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי אני האחרון שאתה צריך להגיד לו שSILVERLINE הם טובים כי 99% מהדיסקים שלי זה SILVERLINE אבל מה המשלוחים שאני קיבלתי בפעמיים האחרונו הם על הפנים ממש כתוב שהם כפול 40 ופשוט בשום צורב לא ניתן לצרוב עליהם מעל 24 ולפעמים גם ב 24 הם עושים בעיות כך שעדיף לצרוב עליהם ב 16.

לרוב כל המשלוחים שהיו לי מקודם היו ממש טובים הם היו כפול 40 ולא נדפקו בכלל אפילו דיסק אחד ואני מדבר פה על כמות של 5000 דיסקים כך שזה דיי מכובד ומראה על איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק עכשיו אני עכשיו פותח תראד חדש על בעייה עם דיסקים.....

לפי דעתי, Smart Buy הם דיסקים לא רעים בכלל ואפילו יותר טובים מSilver Line

בקשר לדיסקים שחורים...אני לא קונה אותם כי הם יקרים אבל במקרה חבר שלי צרב לי אחד כזה שחור לפני איזה שנה., ולא קרא לו כלום עד עכשיו....

אז זה אומר שהוא איכותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק עכשיו אני עכשיו פותח תראד חדש על בעייה עם דיסקים.....

לפי דעתי, Smart Buy הם דיסקים לא רעים בכלל ואפילו יותר טובים מSilver Line

בקשר לדיסקים שחורים...אני לא קונה אותם כי הם יקרים אבל במקרה חבר שלי צרב לי אחד כזה שחור לפני איזה שנה., ולא קרא לו כלום עד עכשיו....

אז זה אומר שהוא איכותי...

לפי דעתי זו מסכנה לא נכונה מכיוון שיש לי עוד דיסקים של GPT הכסופים הממש זולים BULK שצרובים עליהם משחקים ותכנתי אותם מבחינת קריאה והם עובדים מצויין יותר משנתיים כבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקול שלי הולך לסילברליין- אפס בעיות עם כל הצורבים למרות שבמשלוח האחרון באמת הוא מוגבל ל X24

יש חנות ביהודה הלוי פינת יבנה שמוכרת אותם ב 1.35...(100=135ש"ח)

gpt=אי אפשר לקרוא אחרי כמה חודשים(ייתכן בעיית צורב חלש-לא סגור על זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...