מפרט כמעט סופי לפני הזמנה בתקציב של 7650ש"ח {במדויק} - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט כמעט סופי לפני הזמנה בתקציב של 7650ש"ח {במדויק}

dino

Recommended Posts

אני כמה ימים לפני הזמנה ו-Nike אמר לי לרשום כאן את המפרט כדי שתתנו לי עצות לשיפור והערות, אז הנה המפרט ותזרקו את ההערות שלכם וההמלצות חופשי:

AMD XP 2100+ 0.13MICRON TB-A AIUHB0303

THERMALRIGHT SK7 + THERAMLTAKE SMART FAN2

ABIT NF7 REV2.0 USB2.0 LAN DUAL CHANNEL DDR

2X TWINMOS 256MB PC3200 CL2.5 2T

WESTERN-DIGITAL 80GB 7200 ATA100 8MB CACHE

POWER COLOR RADEON 9700NP 128MB + DVI RETAIL

LITEON 16X48 -ROM DRIVE BLACK

THERMALTAKE HIGHEST XASER II 5000 PLUS 5FANS

HEC 300WATT POWER SUPPLY

LOGITECH MX700 CORDLESS OPTICAL MOUSE 800DPI

QUANTOM 104KEYS KEYBOARD HEBROW/ENGLISH

VIEWSONIC P90F 19" 0.25 APUTRE GRILLE SILVER/BLACK

דבר אחד אני לא יוותר עליו בחיים במפרט הזה זה העכבר, יש לי כרגע את ה-MX500 הוא נוח מאוד וכפתורים ממש טובים אבל חסרה התחושה

שהיד נעה חופשי, לכן אני רוצה את ה-MX700 {וגם בגלל שראיתי את ה-MX700 אצל חבר והוא ממש נוח בתזוזה וממש מדויק למרות שהוא

אלחוטי וכמובן בגלל שיש לו מטען}.

את החלקים האלו ככל הנראה אני יזמין אצל ZigZag2000 {היה לי ניסיון טוב איתם עד עכשיו אז אני ממשיך איתם},

בקיצר יש המלצות הערות?

תודה מראש,

מתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צריך מארז כול כך יקר וקירור כול כך חזק למעבד לא עדיף לחסוך בשניהם ולקחת מעבד חזק יותר

ואם אתה לא עושה OC אתה לא צריך זיכרונות 400 333 מספיקים בהחלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא כן עושה לפי המפרט לפחות...

מפרט ממש מצויין אבל המארז באמת יקר מדי וה2 סטיקים יפגעו ב OC מאוד.

ד"א - את המסך יש לזיג זאג בכלל? לא כתוב שיש להם באתר שלהם

אמרתי כבר למה לחזור על זה פעמיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתבקש כאן מפרט (לא, אני לא מדבר מנסיון, אלא שאני פשוט יודע), כבר תבין. כשמשתמש אומר לך משהו, אתה רוצה להקשיב לו אבל אחרי הכל זהו אחד שבעד הדבר. כשמגיבים יותר משתמשים בנוגע לדבר, רק אז אתה שם לב לכך שהדבר חשוב, שכדאי לבצע את הדבר שהמליצו, וכך גם נמחקות הספקות לגבי השינוי/המפרט שהוצע. או במילים אחרות, עדיף שיותר יאמרו את אותו הדבר, מאשר אחד.

עוד משהו.. גם במקרה ו-100משתמשים בפורום היו אומרים לו זאת, גם אני הייתי אומר. למה? כי לי לא אכפת מה אחרים אומרים. אני מציג ביקורת כוללת מטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא!!!!!!!!!!!!

אחי תיזהר מהמסך הזה הוא על הפנים!!!

היה לי אחד כזה ומהר החלפתי אותו ל KG F900P.... אולי לפי הנתונים הוא נראה מרשים והא גם יפה אבל לוקח לתמונה שלו איזה 20 דקות רבע שעה להגיע לפוקוס טוב.... תקרא ביקורות לפני שאתה קונה אחי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לOC יהיה יותר טוב סטיק אחד ואם כבר אז להשקיע כל כך הרבה לOC אז להוסיף עוד 100 שח ולקחת סטיק זל CORASIER CAS 2 או אם בא לך להוסיף עוד 500 שח ולקחת CORASIER LL CAS 2 אז ביכלל יהיה לך OC עצבני אבל אני מניח שלא תוציא כל כך הרבה על , אז תקח את ההצעה הראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) פוקוס טוב ?! 2) הביקורות הן דווקא בעד המסך הזה. 3) המסך הזה בסדר גמור. בדיוק כמו המפרט שלו.

עריכה- נאור.. 1) הבחנה יפה. אני לא שמתי לב לזה. 2) הזיכרון הזה מספיק זול. 3) הוא לא בעד OC מאקסימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-F900P לא מגרד את הרמה והאמינות של ה-ViewSonic P90F.

לגבי האמינות של מסכי בסדרה F {הסדרה האחרונה} כבר שמענו שהיבואן מקבל מלא מסכים חזרה עקב בעיות ומוות של חלק מהמסכים,

ככה שבכלל איך את משווה בין המסכים האלו?

חפשו בגוגל ביקורות על המסך חלקן יהיו טובות וחלקן יהיו טובות אבל עם הבעיה שהמסך צריך להתחמם כדי להטעים את התמונה בדיוק למסך,

וזה לא ממש משנה לי כי אם תקרא הם אומרים שההבדל הוא של 1mm שאני לא צריך להגיד לך איזה גודל זה, בקושי אפשר לשים לב.........

חוץ מזה כולם רושמים שאיכות התמונה של המסך מדהימה וקצבי הרענון מעולים וגם הרזולוציות, ה- SILVER SKIN משתלב יפה עם המסך

הזה............. ככה שאני קונה אותו ולא הולך על שום דבר אחר {במיוחד לא LG}.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...