האם ניתן להעתיק בצורה כלשהיא בבגרות?? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן להעתיק בצורה כלשהיא בבגרות??

JAMOOS GADOL

Recommended Posts

שמע... כמה שזה ישמע לכם בטח מוזר ולא יאמן (NOT) למנהלים בHWZONE אין משרד, אין עובדים תחתם ואין מזכירה... לולא המפגשים היה יכול להיות שGHOST DOGG היה סתם כונאפה בת 12 שהיא RAPPER-WANNABE

Oh my god!

מישהו מוכן לכתוב הספד? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה תלוי מאוד בבוחנים.

למשל בבית ספר שאבא של חבר שלי מורה שם, הגיע פעם בוחן בגרות ונירדם רבע שעה אחרי תחילת המיבחן

וכמובן שכולם יצאו וחזרו ועשו את כל המיבחן ביחד והם אפילו אירגנו את הסדר של היציאה שהראשון יעיר אותו ואז כל כמה דקות עוד מישהו יצא ויהיו כאלה שישחקו אותה שהם עוד שניה גומרים וכו'...

ואצלנו כשאני יוצא לשירותים הבוחן לא יוצא איתי אפילו, מחוץ לכיתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחדשות מסרו כי התופעה מתרחבת (של העתקות בבחינות בגרות) וכי הם מתכננים צעדים קשים נגד התופעה הזו.

ח"כ שלגי מסר כי תופעת התחמנות בכנסת התחילה מלמטה, והכל קשור בהכל. תחמנים מתחילים את דרכם כמעתיקנים עלובים.

ומי שחושב שהוא כזה גיבור שהוא מעתיק בבחינות , אז שיבוסם לו , וחבל מאוד שהעונד מאוד מאוד קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הטובה ביותר להעתיק היא עם פתקים בשירותים , אין ספק. הכי פחות מסוכן והכי יעיל...

בכלל אם יש לכם כוח, אפשר להקליד את הסיכומים למחשב ואז להדפיס בפונט 4 וזה יוצא בערך כל החומר על חצי דף A4...

ולא, אני לא תומך בלהעתיק... ובכלל , אני לא מבין מה הולך בבתי הספר שלכם ? בכל הבגרויות שעשיתי (ועשיתי לא מעט..) לא היה שום סיכוי להעתיק בתוך הכיתה, בטח לא בוחן שנותן להעתיק חופשי ::) ,בכל אופן, אני לא מעתיק אז לי זה לא שינה הרבה..

ANYWAY, יש סיבה לכך שלא נותנים להעתיק וגם שמלמדים חומר שלא מעניין את כולם והיא נקראת הרחבת אופקים.. אני גם לא אוהב את רוב המקצועות ההומניים, אבל בדיעבד לא מצטער שלמדתי אותם, כולם תרמו לי בצורה זו או אחרת. (למרות שהיו כמה רגעים שפשוט הייתי מוכן לתרום לחניבעל את המורה לספרות ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ANYWAY, יש סיבה לכך שלא נותנים להעתיק וגם שמלמדים חומר שלא מעניין את כולם והיא נקראת הרחבת אופקים.. אני גם לא אוהב רוב המקצועות ההומנים, אבל בדיעבד לא מצטער שלמדתי אותם, כולם תרמו לי בצורה זו או אחרת. (למרות שהיו כמה רגעים שפשוט הייתי מוכן לתרום לחניבעל את המורה לספרות )

אני בכיתה ט' עדיין לא התחלתי בגרויות ואני כבר רוצה לתרום את המורה שלי, אולי גם לשלוח את המורה לתנך לטיו עם החברה-דוד וגולית ישמאל יחזקאיל וכל השאר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם מישהו אמר את זה, כי לא היה לי כוח לקרוא את כל העמודים, אבל אני מכיר שיטה טובה שאולי תמצא חן בעיניכם...

אני אישית לא השתמשתי בה, וגם לא בשום שיטה אחרת אבל ממה ששמעתי היא נראית הכי טובה.

בקיצור לוקחים CD\RIO, ומקליטים עליו את כל החומר. לכל חלק עושים טראק משלו. נגיד הסכם ריבנטרופ מולוטוב רצועה 1, הסכם פולין רצועה שנייה וכן הלאה.. בחירת החומר לרצועה וסידור הרצועות הוא נושא בפני עצמו וכדאי להשקיע בזה הרבה מחשבה, תיכף תבינו למה.

למבחן מגיעים עם חולצה שרוול ארוך, כאשר את האוזניה של המכשיר משלשלים כך שתוכל לצאת מאחד השרוולים. את הנגן עצמו שמים במקום נוח לגישה, נגיד בביצים או משהו כזה.

עכשיו מסתכלים על השאלה, משעינים את הראש על היד עם האוזניה, עם היד השניה משחקים בביצים עד שמגיעים לרצועה הנכונה, ופשוט משכתבים את האודיו לתוך המחברת.

כאמור לא ניסיתי את השיטה הזו, ומי שכן רוצה רצוי שיבדוק את כל הנושא קודם כל טוב טוב בבית.

השיטה שלי בבגרויות ההומניות היתה פשוטה ביותר. מאחר שלא היתה לי מחברת וגם לא הייתי נוכח ברוב השעורים, ניגשתי לספרייה, לקחתי את מבחני הבגרות של 5 השנים האחרונות, כתבתי לכל שאלה את התשובה המלאה, ובסוף שיננתי את כל התשובות (זה יצא לא מעט), בבגרויות אין שאלות חדשות כמעט אף פעם! לכל היותר שאלה אחת בבגרות ואז לא בוחרים אותה.

בשיטה הזו קיבלתי בכל בגרות הומנית מעל 90 ציון סופי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם מישהו אמר את זה, כי לא היה לי כוח לקרוא את כל העמודים, אבל אני מכיר שיטה טובה שאולי תמצא חן בעיניכם...

אני אישית לא השתמשתי בה, וגם לא בשום שיטה אחרת אבל ממה ששמעתי היא נראית הכי טובה.

בקיצור לוקחים CD\RIO, ומקליטים עליו את כל החומר. לכל חלק עושים טראק משלו. נגיד הסכם ריבנטרופ מולוטוב רצועה 1, הסכם פולין רצועה שנייה וכן הלאה.. בחירת החומר לרצועה וסידור הרצועות הוא נושא בפני עצמו וכדאי להשקיע בזה הרבה מחשבה, תיכף תבינו למה.

למבחן מגיעים עם חולצה שרוול ארוך, כאשר את האוזניה של המכשיר משלשלים כך שתוכל לצאת מאחד השרוולים. את הנגן עצמו שמים במקום נוח לגישה, נגיד בביצים או משהו כזה.

עכשיו מסתכלים על השאלה, משעינים את הראש על היד עם האוזניה, עם היד השניה משחקים בביצים עד שמגיעים לרצועה הנכונה, ופשוט משכתבים את האודיו לתוך המחברת.

כאמור לא ניסיתי את השיטה הזו, ומי שכן רוצה רצוי שיבדוק את כל הנושא קודם כל טוב טוב בבית.

השיטה שלי בבגרויות ההומניות היתה פשוטה ביותר. מאחר שלא היתה לי מחברת וגם לא הייתי נוכח ברוב השעורים, ניגשתי לספרייה, לקחתי את מבחני הבגרות של 5 השנים האחרונות, כתבתי לכל שאלה את התשובה המלאה, ובסוף שיננתי את כל התשובות (זה יצא לא מעט), בבגרויות אין שאלות חדשות כמעט אף פעם! לכל היותר שאלה אחת בבגרות ואז לא בוחרים אותה.

אני ישתמש בזה עוד שנתיים בבגרות בהיסטוריה חחח :)

אתם עוד שבוע אני עוד שנתיים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המבחן להיות עם הידים בביצים לא נראה לך שזה יראה מאוד מוזר וחולני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר וחולני אבל קיבלת 100 ;D

השיטה של האוזניות בחורף היא הכי יעילה - אבל לא, לא לשים בביצים! :nono:

אפשר לשים בכיס או משהו... אבל זה יעיל לא רואים כלום :saint:

אין לי כ"כ דיעה בעד או נגד העתקה, אך במבחנים המסרוחים שיש לי כרגע - כאשר בשיעורים אני ישן ולמבחן ללמוד - טחח, העתקה היא המוצא היחידי (כיתה ח' 8) חח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...