חח המוכר בחנות המחשבים הרג אותי... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חח המוכר בחנות המחשבים הרג אותי...

OuTsIDe

Recommended Posts

חח אתם רואים אני ניכנס לחנות מחשבים לקבל הצעת מחיר הוא מביא לי הצעת מחיר מוסיף עוד 1000 שקל לא יודא מאיפה הוא הוציא אותם ואז אני שואל למה כזה יקר אז הוא אומר ועים מה אני אשלם ארנונה וחשמל חחחח.......

בחנות אחרת התחילו להביא לי דברים שלא מהעולם אומרים לי שעל כרטיס מסך ישנו מאוורר של ZALMAN ב 200 שקל...התחילו לחרטט לי לא יודע מה חח

התחיל להציע לי דברים שאני לא צריך ביכלל...הוא התחיל להגיד לי ש9600GT הופסק פס היצור שלו והציאו לי בימקום את ה 8800GT של עים הקירור הזה חחחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח גם לי היה מיקרה דומה אני בא לאיזה חנות ביזמנו רציתי ליקנות את ה GTS הישן עם ה300 ומשהוא

אני שואל את המוכר כמה אתה מוכר את הכרטיס הזא הוא אומר לי 2300 שקל (ביאותו זמן הוא עלה 1600 ) אני אומר

למוכרלמה כזה יקר הוא אומר לי " אני עובד עם ספקים כול יום זה המחיר הכי זול שתוכל לימצוא "

אני אומר לו זה יקר בישבילי הוא אומר אתה יכול להיתפשר במשהוא פחות טוב כמו ATI 1950 PRO

אני אומר לו בסדר יש לך את החברה ספיר הוא אומר שהיא חברה שפשתה רגל ולא מיצרים והיא לא מיצרת יותר כרטיסים .(אני אומר לעצמי למה יש מוכרים שחושבים שכולם טיפשים ) וני שואל אותו אם יש חברה אחרת הוא נותן לי איזה חברה לא מוכרת במחיר 1300 (והכרטיס במצב סטוק בלי שינוי בלי OC כלום )

אני אומר לו תודה שלום אני יחשוב על זה והולך כשאני יוצא אני מיתפוץץץץ מיצחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח גם לי היה מיקרה דומה אני בא לאיזה חנות ביזמנו רציתי ליקנות את ה GTS הישן עם ה300 ומשהוא

אני שואל את המוכר כמה אתה מוכר את הכרטיס הזא הוא אומר לי 2300 שקל (ביאותו זמן הוא עלה 1600 ) אני אומר

למוכרלמה כזה יקר הוא אומר לי " אני עובד עם ספקים כול יום זה המחיר הכי זול שתוכל לימצוא "

אני אומר לו זה יקר בישבילי הוא אומר אתה יכול להיתפשר במשהוא פחות טוב כמו ATI 1950 PRO

אני אומר לו בסדר יש לך את החברה ספיר הוא אומר שהיא חברה שפשתה רגל ולא מיצרים והיא לא מיצרת יותר כרטיסים .(אני אומר לעצמי למה יש מוכרים שחושבים שכולם טיפשים ) וני שואל אותו אם יש חברה אחרת הוא נותן לי איזה חברה לא מוכרת במחיר 1300 (והכרטיס במצב סטוק בלי שינוי בלי OC כלום )

אני אומר לו תודה שלום אני יחשוב על זה והולך כשאני יוצא אני מיתפוץץץץ מיצחוק

חחחחחחחחח עלאק ספיר פשטה רגל חח חברה אית הטובות כיום לכרטיסי מסך פשתה רגל חחחחחחחחחחחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח עלאק ספיר פשטה רגל חח חברה אית הטובות כיום לכרטיסי מסך פשתה רגל חחחחחחחחחחחח...

אני רציני זה מה שהוא אמר הוא פשוט רצה לימכור לי משהוא יותר יקר ולא מישתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...