החזרת החטופים- הצד הפוליטי. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החזרת החטופים- הצד הפוליטי.

Pika007

Recommended Posts

תשמע ידידי, הסברתי לך בדיוק למה אתה הבעיה. אתה מתלונן בלי מעש. אני עוד צעיר אבל אני שואף לאנשהוא. למה אתה שואף? לחסוך כסף למשפחה? לחסוך לחסוך ולחסוך. למה שלא תנסה להנהיג שינוי? השלטון הדמוקרטי הפך לשלטון דקטטורי בגלל אנשים כמוך. אנשים שלא שמים זין ורואים רק את עצמם, תסתכל מסביבך. אם המצב של המדינה שלך יישתנה גם המצב של החיים שלך יישתנו ושל ילדיך ושל ילדי ילדיך. למה שלא תפעל בשביל זה? אתה לא חושב שזה עדיף מאשר שתשב בבית ותגרד בביצים אחרי יום עבודה מפרך? למה אתה חוסך כל כך הרבה כסף? אז נכון, צריך ללמוד וללמוד ולעשות את התארים אבל לאחר התארים נסה לעשות שינוי. תתחיל כבר במעמד הנוכחי, מה שנראה לך לא טוב נסה לגרום לשינוי. מה שאתה מסוגל - תעשה. אם כל אחד מהאנשים ה"נורמלים" (אלו שמבלבלים תמוח על זה שהם מממנים תמשכורות של המושחטים, אנשים כמוך) ייגרום לשינוי שהוא מסוגל במסגרת תפקידו המקצועי בקריירה שלו האמן לי- המדינה שלנו והחברה שלנו תיראה אחרת. אבל מה שקורה זה שהדעה המגובשת אצל כולם היא שלך - אגואיזם משווע. כל אחד לתחת שלו, "אני משלם לו תמשכורת ומשלם לו על הרכב ועל המזכירה ועל הטיסה לבקר את הנשיא הזה והראש ממשלה מהמדינה ההיא, אני עושה את הכסף בשבילם! " על איזה כסף אתה מדבר? אם האנשים החכמים והמוכשרים באמת היו נשארים ומגיעים לממשלה נראה לך שהיינו צריכים בכלל את הכסף שלך? תפסיק לבלבל תמוח. "מר אוהב לקלל אנשים כי אין להם את אותה הדעה" אני נותן לך הסברים עובדתיים, מה אתה נותן לי? עובדה עלובה של "אני משלם להם תמשכורת" , עובדה ידועה לכולנו.

אתה העם? זאת התפיסה שלך? התפיסה שלך גרועה, העם הוא המדינה. ולא אחרת. בגלל אנשים כמוך המושג "מדינה" הופרד מהמושג "עם" שהרי זה הערך הבסיסי ביותר בדמוקרטיה "שלטון העם". אנשים שמעדיפים להיות בראש קטן ולא לדעת ולא לעשות ולא לקחת אחריות כמוך מעדיפים לשבת מהצד להסתכל ולהאשים את אלו שמעיזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאיפה אתה קובע ככה עובדות על אנשים?

חח מאיפה אתה מפליץ תשטויות שלך?

יש לך עוד זמן ואתה תגדל ותתבגר קצת, זה לא אומר שהדעות שלך ישתנו, אלא שהניסוח שלך ישתנה ואז אתה תהיה מספיק ראוי שאנשים שקולים יגיבו לך. עם הניסוחים שלך והקללות אתה לא ראוי לא לתגובה, ובטח לא להנהיג מדינה.

עם הדעות שאתה מציג כרגע, ד"א, אתה ההפך הגמור מדמוקרטיה, אבל בבקשה אל תדבר על כמה הבחור הזה אינו דמוקרט (גם אין לי מושג איך הגעת למסקנה הזו, אבל נזרום איתך).

ד"א, חברים, כותבים מושחתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...