עזרה בבקשה!התקנת הדרייבר נכשלה.... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבקשה!התקנת הדרייבר נכשלה....

dorratz

Recommended Posts

שלום אנשים,

קניתי שלשום את ה-SAPHIRE 9500 PRO,והתקינו לי את הדרייברים שבאו עם הכרטיס. ואז הורדתי את ה-ATI Control Panel, וגיליתי שהדרייברים שיש לי הם קטליסט 2.4, זאת אומרת שזה ממש מיושן. אז החלטתי להוריד ולהתקין את קטליסט 3.4, וזה מה שעשיתי:

1)הורדתי את קטליסט 3.4 מהאתר של ATI היישר אל שולחן העבודה

2)מחקתי את הדרייברים(ATI Display Driver) מ-ADD/REMOVE PROGRAMS(לא ב-safe mod).

3) הרצתי את קטליסט 3.4 משולחן העבודה, ובהתקנה זה הראה לי הודעת שגיאה כזאתי:

setup was unable to complete the installastion. try to setup your display adapter with a standard VGA driver before running setup

מה עושים?

זה ממש דחוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגידו לי שאף אחד לא יודע.

רציתי רק להוסיף שעם כותרת כמו שלך זה לא שלא יודעים לעזור זה שלא רוצים לעזור!!! אף אחד פה לא עובד אצלך ולא חייב לך כלום, אם אתה באמת צריך עזרה שנה תכותרת מיד!!!, אם לא אחד המנהלים יכריח אותך לשנות לכותרת אינפורמטיבית יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית ריסט לפני שהתקנת את הדריברים אחרי שמחקת אותם? ::)

ואני פשוט משדרג עליהם...

אם הוא ניסה במצב בטוח אני חושב שזה אומר שהוא גם עשה ריסטרט ::)

לגבי הבעיה, תנסה להוריד מחדש להשתמש בתוכנות "האצת ההורדה" למיניהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה שלב של ההתקנה הוא הראה לך את ההודעה? (אחרי העתקת הקבצים או לפני)

השלב של ה-extracting files הצליח, אבל ה-install shild(כאשר כתוב ATI עם רקע כזה אדום על כל המסך וכתוב 98 drivers) זה עושה את השגיאה.

עשיתי ריסט אחרי שמחקתי את הדרייברים, כפי שזה ביקש. אם אני לא אצליח לפתור את זה, מחר אני אקח את זה למעבדה ויבקש מהם להתקין לי את קטליסט 3.4, אלא אם כן אתם תצליחו לעזור לי.

אז מה אתם מציעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל .... RTFM !!!

ולעניינינו

דבר ראשון , בdevice manager יש לך סימן שאלה על משהו שנקרא standart vga adapter או איך שלא קוראים לו .

תתקין אותו בלי להתקין לו דריוורים , העיקר שלא יהיה לך עליו סימן קריאה . צריכים להיות לך 2 כאלה שם , תתקין את שניהם בצורה הזאת .

לאחר מכן שתראה קבוצה ויקראו לה display adapters , ותראה 2 התקנים עם סימן צהוב בלי סימני קריאה שם , תתחיל להתקין את הcatalyst 3.4 ואז הוא יתקין לך אותו בלי בעיות מיוחדות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל .... RTFM !!!

ולעניינינו

דבר ראשון , בdevice manager יש לך סימן שאלה על משהו שנקרא standart vga adapter או איך שלא קוראים לו .

תתקין אותו בלי להתקין לו דריוורים , העיקר שלא יהיה לך עליו סימן קריאה . צריכים להיות לך 2 כאלה שם , תתקין את שניהם בצורה הזאת .

לאחר מכן שתראה קבוצה ויקראו לה display adapters , ותראה 2 התקנים עם סימן צהוב בלי סימני קריאה שם , תתחיל להתקין את הcatalyst 3.4 ואז הוא יתקין לך אותו בלי בעיות מיוחדות .

בנאדם תודה רבה לך!עזרת לי!זה עובד!התקנתי את הקטליסט 3.4!יש :smoke:

פשוט הלכתי אל devicr manager, ולחצתי על standart vga adapter, ונתתי לו את הדרייבר מהסדרה של 9500/9700, וזה התקין, ביקש לעשות ריסטרט, ובום זה פתאום עובד!בדקתי פעמיים ועכשיו יש לי את הקטליסט 3.4!יש!תודה רבה לכולם, הבעיה נפתרה!תודה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...