TP LINK TL-WR641G פורטים לא נפתחים ? Oo - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TP LINK TL-WR641G פורטים לא נפתחים ? Oo

ToMuSH

Recommended Posts

אני יודע איך לפתוח פורטים בנתב לפי המדריך הבא:

http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/TP-Link/TL-WR641G/VoipBuster.htm

אבבבבל, אני מכניס את כתובת האייפי הרגילה שלי שמצאתי ב IPCONFIG איפה שצריך להכניס IP (את הקטע של להכניס אייפי לא הבנתי ב-כ-ל-ל למה אבל לא משנה), והפורט פשוט לא נפתח. אני לא יודע מה זה אייפי סטאטי ולא יודע אם צריך להכניס את זה באייפי, מישהו יכול להסביר ? ואם אייפי סטאטי זה כתובת קבועה אז זה לא טוב לי; כי אני רוצה שתהיה לי האפשרות לשנות את כתובת האייפי שלי, להורדה מראפידשיר וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כתובת IP פנימית (מתחילה ב 192.168) שהמחשב שלך מקבל מהראוטר (וכאן אתה יכול להגדיר IP סטטי)

יש לך כתובת IP חיצונית שהראוטר מקבל מספק האינטרנט

אתה יכול להחליף כתובת פנימית מליון פעם, כלפי האינטרנט תהיה לך אותה כתובת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה תוכל לפתוח פורטים ללא צורך בהכנסת IP (שים לב-לכל שלב צירפתי תמונה עם סימון אדום של השלב הבא)

1.כנס לממשק של הראוטר

2.כנס ל-FORWARDING

3.כנס ל-PORT TRIGGERING

4.כנס ל-ADD NEW

5.תכתוב פעמיים את מספר הפורט,ואם אתה רוצה רק פרוטוקול מסויים,ציין אותו פעמיים, ואז תלחץ SAVE

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הראוטר הזה, וזה לא Port Triggering!! פותחים את זה ב-Virtual Servers.

שם אתה רושם את הפורט (או כמה, למשל: 3345-3356), את ה-IP של המחשב שלך (וכן, זה יפתח רק לו, למחשבים אחרים אתה צריך לעשות את זה עוד פעם...), ואז תבחר UDP או TCP (עדיף את שניהם), וזהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הראוטר הזה, וזה לא Port Triggering!! פותחים את זה ב-Virtual Servers.

שם אתה רושם את הפורט (או כמה, למשל: 3345-3356), את ה-IP של המחשב שלך (וכן, זה יפתח רק לו, למחשבים אחרים אתה צריך לעשות את זה עוד פעם...), ואז תבחר UDP או TCP (עדיף את שניהם), וזהו....

חבל שאתה מדבר שטויות

זה בידיוק PORT TRIGGERING,במיוחד לאור העובדה שהוא מסתבך עם ה-IPים.

ועוד משהו-כשמשתמשים ב-VIRTUAL SERVER (שזה למעשה ה-PORT FORWARDING המסורתי)-אי אפשר להעביר את אותו פורט לשני IP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

צודק, ככה זה בראוטר הזה. PORT TRIGGERING לא יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, ככה זה בראוטר הזה. PORT TRIGGERING לא יעזור.

אני לא מבין איך הגעתם לזה???

הבנאדם אומר שהוא לא מסתדר עם האייפי(קרי -

אני לא יודע מה זה אייפי סטאטי ולא יודע אם צריך להכניס את זה באייפי
)

לא יודע לרשום אייפי סטטי(או לשמור אייפי מה-DHCP למאק מסויים)

ולכן הפיתרון הכי הגיוני,הכי חכם ,הכי קצר,והכי ליימרי(LAME) (סליחה על הביטוי) זה ה-PORT TRIGGERING

מה גם שאצלי כשרק קניתי את הראוטר(ולא היה לי זמן להגדיר את הרשת סטטי) השתמשתי בזה,ומאז זה עובד נהדר,אפילו שהעברתי את הרשת לאייפיים סטטיים....

אני מבקש,לפני שאתם קוטלים(וזה ממש מרגיז) תוודאו שאתם יודעים מה אתם אומרים-במיוחד כשאתם עומדים מול אחד שהוא בעלים של המכשיר המדובר בעצמו ויש לו נתונים הכי מדוייקים שאפשר

נ.ב.

לפני כמה ימים יצא למכשיר עידכון FIRMWARE, מומלץ לבדוק באתר של TP LINK ולעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם וגם...

כן,בהנחה והבנאדם יודע מה הוא עושה.

במקרה שלנו,הבנאדם לא מבין יותר מדי ,וכולה רצה פיתרון,ואני נתתי(מניסיון) את הפיתרון הכי פשוט והכי מהיר.

מה שמרגיז אותי,זה לא שהם הציעו פיתרון אחר,זה ממש לא אכפת לי,אבל לקטול את הפתרון שלי זה כבר גובל בחוצפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש,לפני שאתם קוטלים(וזה ממש מרגיז) תוודאו שאתם יודעים מה אתם אומרים-במיוחד כשאתם עומדים מול אחד שהוא בעלים של המכשיר המדובר בעצמו ויש לו

אני לא קוטל אותך, אני פשוט אמרתי שבדקתי את זה וזה פשוט לא עובד! לפחות אצלי לא... וכן גם לי יש את הראוטר הזה וכמו שאתה ניסית אני ניסיתי. אולי אצלי יש בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קוטל אותך, אני פשוט אמרתי שבדקתי את זה וזה פשוט לא עובד! לפחות אצלי לא... וכן גם לי יש את הראוטר הזה וכמו שאתה ניסית אני ניסיתי. אולי אצלי יש בעיה...

זה לא אצלך, יש לי את המכשיר הזה בעבודה וגם שם הוא PORT TRIGGERING לא עובד אלא רק VIRTUAL SERVERS.

לDEVILH - אני לא בא לקטול אותך, אני פשוט אומר שמניסוני האישי הפתרון שלך לא עובד במכשיר הזה. יכול להיות שעדכון

הקושחה יעזור, אני אבדוק את העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...