[שאלה] מסך מראה של רכב - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלה] מסך מראה של רכב

omrishalev

Recommended Posts

קיבלתי מסך מראה של אוטו מתנה, השאלה שלי היא כזו אם אפשר לחבר אותו למחשב, ויש לי גם תשובה - כן אפשר...

עכשיו ברצינות, אני לא מצליח להדליק את המסך עם חיבור של + ו -, בחיבורים של המסך יש עוד חוט ירוק שכנראה נותן פקודה למסך להדלק, באוטו הצלחתי להדליק את המסך אבל בבית אני לא מצליח, מישהו יודע אולי כמה זרם צריך לתת לחוט הירוק?

ועוד שאלה, אם יש לי יציאה של TV בכרטיס מסך אני יכול לחבר את המסך לחיבור הזה? או שצריך גם כן חיבור פרללי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך חיברת את החוטים ברכב?

את הירוק לאן חיברת?

ובעקרון אתה יכול לחבר את המסך ל TV OUT של הכרטיס מסך, אבל אל תצפה לראות איכות, לרוב הרזולוציה של המסכים האלה ברצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך חיברת את החוטים ברכב?

את הירוק לאן חיברת?

ובעקרון אתה יכול לחבר את המסך ל TV OUT של הכרטיס מסך, אבל אל תצפה לראות איכות, לרוב הרזולוציה של המסכים האלה ברצפה.

חיברתי רגיל...

לקחתי + מהרדיו ו - מהרדיו גם כן, בכל רדיו נורמלי יש יציאה לאנטנה חשמלית, וזה בעצם נותן את הפקודה לאנטנה לעלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שזה לא חוקי (החוק שבקישור עבר סופית לפני חודשיים), כך אתה גם תקבל דו"ח על כזאת מראה במקרה ושוטר יעצור אותך

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3334017,00.html

זה גם מסוכן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=204317&highlight=%D7%9E%D7%A8%D7%90%D7%94+%D7%9E%D7%A1%D7%9A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shuy הבחור רוצה לחבר את המסך למחשב, אין בזה שום דבר לא חוקי בניגוד לרכב.

ולעיניינו, זה שחיברת + ל + ומינוס למינוס זה ברור, לא אמרת כלום על הכבל רימוט!

אין פה שום קשר לאנטנה. קיצר, צריך להיות לך כבל נוסף שבאמת מתחבר ליציאה של האנטנה החשמלית אתה צריך לחבר אותו גם לפלוס של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שזה לא חוקי (החוק שבקישור עבר סופית לפני חודשיים), כך אתה גם תקבל דו"ח על כזאת מראה במקרה ושוטר יעצור אותך

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3334017,00.html

זה גם מסוכן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=204317&highlight=%D7%9E%D7%A8%D7%90%D7%94+%D7%9E%D7%A1%D7%9A

בוא נבהיר כמה דברים...

אם הייתי רוצה לחבר את המסך הזה לאוטו הוא היה ממזמן מחובר, יש לי שני מסכים בכריות של הראש, ועוד אחד בקונסולה המרכזית של הרכב, אני לא צריך גם אחד במראה שיגרום לי לעשות תאונה...

עוד משהו בשביל שתבין, אני לא רוצה לחבר את הדבר המפגר הזה לאוטו! ובמיוחד לא למראה! זה מסוכן בלי קשר לקישורים שנתת כי אני גם לא מתכוון להכנס אליהם...

ועכשיו דבר אחרון, אם היית קורא כמו שצריך היית מבין שאני לא רוצה לחבר את זה לאוטו! רק למחשב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה, אבל הנחתי שיש לו מחשב ברכב והוא רוצה לחבר את המסך אליו...בקריאה שנייה, מוזר שחשבתי ככה...

עריכה:

מעבר לאות הווידאו (קומפוזיט אני מתאר לעצמי בחיבור TV-OUT), חיבורי החשמל מתחלקים ל-3 פלוס, מינוס ורימוט.

את הפלוס (12VDC) תחבר גם לפלוס וגם לרימוט, ואת המינוס למינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה, אבל הנחתי שיש לו מחשב ברכב והוא רוצה לחבר את המסך אליו...בקריאה שנייה, מוזר שחשבתי ככה...

עריכה:

מעבר לאות הווידאו (קומפוזיט אני מתאר לעצמי בחיבור TV-OUT), חיבורי החשמל מתחלקים ל-3 פלוס, מינוס ורימוט.

את הפלוס (12VDC) תחבר גם לפלוס וגם לרימוט, ואת המינוס למינוס.

לא יודע המסך הזה מוזר...הוא עובד רק על פלוס...בלי מינוס ובלי רימוט...

עכשיו עוד שאלה, אני מחבר את המסך ל TV OUT ומשום מה כל המסך מרצד לי...המסך מראה לא המסך הדק של המחשב...

אם אני רוצה שהמסך הקטן יציג נתונים אחרים מהמסך הדק איך אני עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצעת חוק לא תעבור. זה אומר שצריך לסרס כמעט את כל המרצדסים והBMWים היוקרתיים, לכולם כיום יש מסך מגע עם אפשרויות מולטימדיה.

תנסה להתאים את ההגדרות של המסך דרך הדרייבר, אני מניח שהוא כמו טלוויזיה, הוא יעבוד טוב רק ברזולוציה הטבעית שלו ובריפרש רייט הטבעי, פשוט צריך לעשות נסיונות ולנסות הגדרות שונות. וכדי להציג מידע שונה אתה צריך לבחור באותו מקום למתוח את המסך הראשי אל המשני במקום לשכפל אותו.

נ.ב. כל ההגדרות האלה נמצאות דרייבר של הכ"מ שאצל ATI הוא CATALYST ואני לא יודע איך אצל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצעת חוק לא תעבור. זה אומר שצריך לסרס כמעט את כל המרצדסים והBMWים היוקרתיים, לכולם כיום יש מסך מגע עם אפשרויות מולטימדיה.

תנסה להתאים את ההגדרות של המסך דרך הדרייבר, אני מניח שהוא כמו טלוויזיה, הוא יעבוד טוב רק ברזולוציה הטבעית שלו ובריפרש רייט הטבעי, פשוט צריך לעשות נסיונות ולנסות הגדרות שונות. וכדי להציג מידע שונה אתה צריך לבחור באותו מקום למתוח את המסך הראשי אל המשני במקום לשכפל אותו.

נ.ב. כל ההגדרות האלה נמצאות דרייבר של הכ"מ שאצל ATI הוא CATALYST ואני לא יודע איך אצל .

ההצעת חוק תעבור אבל את החוק הזה לא יאכפו זו הבעיה...

הצלחתי להפעיל אותו ולהציג עליו אבל הוא מציג לי את התמונה שיש לי ברקע בלבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...